Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog

Blog

Pozvání na přednášku o bastionovém opevnění (aneb urbanismus jinýma očima)

Email Tisk PDF

DSC 0067 kopieaVíte, co mají společného Dientzenhoferové, dvousetkoruna s portrétem J. A. Komenského a město Josefov? Je to tvarosloví bastionového opevnění, které více než tři sta let určovalo vzhled mnoha sídel.

Noc divadel 2016 a gymnazisti na scéně

Email Tisk PDF

ha kostýmy1Zdraví Vás Váš oblíbený časopis Nejlepší časopis, který když si nekoupíte, nebudete vědět vůbec nic. Nejnovější zprávy třídy sekundy: Opice sežrala slona!

Procházka po cyklostezce v Otovicích se díky zuřivým psům stává hororem

Email Tisk PDF

sipkaPsy mám rád, jednoho i doma máme, ale poslední zkušenost s nimi byla doslova hororová. V žádném případě nechci odrazovat od používání cyklostezky z Broumova do Otovic, ale úseku od mostu u železničního přejezdu k mostu u restaurace La Sahula, se příště už vyhnu.

Vedoucí Lotrů se vzdělávali. Sami sebe a celý víkend

Email Tisk PDF

DSC 1824Zdravověda, vedení her, ale také lanové aktivity či rozpočtování akce, to bylo jen pár témat, které patnáctka vedoucích a instruktorů probrali za jeden víkend v Dědově u Teplic nad Metují. Chybět nemohli ani vedoucí turistického oddílu Lotři z Hronova.

Výstava v polickém Zeleném domečku představuje fotografickou poctu Oldřicha Jenky krajině Policka

Email Tisk PDF

006Poslední letošní výstava v Zeleném domečku v Polici nad Metují představuje fotografickou poctu krajině Policka, kterou svým objektivem zaznamenal Oldřich Jenka. Výstava potrvá do 31. prosince.

Strana 10 z 60

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!