Broumovsko

Čtvrtek 18.leden 2018

Poslední aktualizace19.01.2018 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog

Blog

O východu slunce nad Olympem a jaká jsou rána na Broumovsku

Email Tisk PDF

p9240143

Letošní, na Broumovsku příjemný podzim, a letošní, u moře prožitá dovolená. Oboje se mnohým přihodilo. A někteří si to vskutku užili. V Řecku pomalu končilo léto, slunečný kočár boha Hélia vyjížděl den co den později na svoji pouť po obloze, a místo, kde se každé ráno nad hladinou moře poprvé objevuje naším zrakům, se posouvalo k jihu.

Fejeton Jindřicha Horkela: Šetříme čas i peníze

Email Tisk PDF

jindra2

Pomalu se blíží Vánoce a já chtěl svému dospívajícímu vnukovi napsat povídku. A protože na Google je všechno, kromě Pána Boha, vložil jsem příslušné heslo a kliknul.

Fotoreportáž: Krásy Broumovska

Email Tisk PDF

img_3952

Do redakce jsme dostali fotoreportáž z nedělní procházky našeho čtenáře. Vydal se z Broumova na Pánovu cestu, přes hřeben Broumovských stěn na Hvězdu a zpět do Broumova.

Strhující klavírní koncert

Email Tisk PDF

jindra2

Zejména pro své příznivce, podporovatele a věrné návštěvníky akcí, které na Broumovsku organizuje, uspořádala Agentura pro rozvoj Broumovska v krásný, již podzimní, sobotní podvečer, koncert klavírního virtuoza z Ukrajiny, profesora Vladimíra Župana.

Ohlédnutí za Dětským dnem s Lesy České republiky

Email Tisk PDF

les11

V sobotu 17. září jsme s dětmi z turistického kroužku při ZŠ Meziměstí vyjeli na první výlet letošního školního roku.

Strana 60 z 64

Doporučujeme

Obchvat Broumova a měšťanský pivovar. Co dále?

hejtmm

V Broumově jsou dva velké problémy, na kterých je třeba vytrvale a dlouhodobě pracovat. Jedná se o obchvat Broumova (o něm se mluví desítky let) a areál měšťanského pivovaru...celý článek

Poslední komentáře