Broumovsko

Čtvrtek 18.říjen 2018

Poslední aktualizace18.10.2018 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog

Blog

Fejeton Jindřicha Horkela: Šetříme čas i peníze

Email Tisk PDF

jindra2

Pomalu se blíží Vánoce a já chtěl svému dospívajícímu vnukovi napsat povídku. A protože na Google je všechno, kromě Pána Boha, vložil jsem příslušné heslo a kliknul.

Fotoreportáž: Krásy Broumovska

Email Tisk PDF

img_3952

Do redakce jsme dostali fotoreportáž z nedělní procházky našeho čtenáře. Vydal se z Broumova na Pánovu cestu, přes hřeben Broumovských stěn na Hvězdu a zpět do Broumova.

Strhující klavírní koncert

Email Tisk PDF

jindra2

Zejména pro své příznivce, podporovatele a věrné návštěvníky akcí, které na Broumovsku organizuje, uspořádala Agentura pro rozvoj Broumovska v krásný, již podzimní, sobotní podvečer, koncert klavírního virtuoza z Ukrajiny, profesora Vladimíra Župana.

Ohlédnutí za Dětským dnem s Lesy České republiky

Email Tisk PDF

les11

V sobotu 17. září jsme s dětmi z turistického kroužku při ZŠ Meziměstí vyjeli na první výlet letošního školního roku.

Noc pro hvězdáře v broumovské klášterní Zahradě*

Email Tisk PDF

m13final

Noční pozorování hvězd se uskutečnilo v broumovské klášterní Zahradě* v sobotu 20. srpna 2011. Téměř 30 zájemců o srpnovou oblohu se nejprve krátce seznámilo se stavbou dalekohledů a jejich fungováním.

Strana 69 z 73

Doporučujeme

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

znakkkkkk

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsledků voleb do Zastupitelstva města Broumova uskutečněných ve dnech 5. a 6. října 2018, byla zahájena koaliční jednání. Z nich nakonec vykrystalizovala čtveřice stran a seskupení (Volba pro Broumov – VpB, Broumováci, Křesťanská a demokratická unie – Československá strana Lidová – KDU-ČSL a Nestraníci), která má v broumovském zastupitelstvu nadpoloviční počet mandátů... celý článek

Poslední komentáře