Broumovsko

Čtvrtek 20.červen 2019

Poslední aktualizace21.06.2019 04:44

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog

Blog

Dlouholetý volejbalový reprezentant Broumova Pavel Streubel se oženil

Email Tisk PDF

paja

Pavel Streubel, který byl dlouhá léta oporou broumovského volejbalového týmu, se v sobotu 13. srpna oženil. S nevěstou Alexandrou Froňkovou byli oddáni na terase penzionu U Doležalů v Hlavňově. Novomanžele oddával polický volejbalista, místostarosta, Jiří Škop.

Hudbou k povýšení dobra na Broumovsku

Email Tisk PDF

jindra2

Ruprechtice. Kostel, ve kterém po desetiletí sloužil mše za minulého režimu sem násilím a za trest dosazený vikář broumovský, pan Josef Norbert Zeman. I on má nemalou zásluhu na „zázraku", že i když zchátralá, broumovská skupina devíti kostelů z jedné architektonické dílny otce a syna Dientzhofferů dnes stojí.

Beatles v Zahradě*

Email Tisk PDF

jz-20110701-210523

Již se pomalu stmívalo, když se v pátek 1. července v Zahradě* broumovského kláštera „zjevili chlapci z Liverpoolu". Vlastně z Košic, „len ten jeden tam vzadu, trocha hamblivý, je z Teplic – Daniel Škorvaga (Ringo Starr)", říkal Dalibor Štroncer (John Lennon). Oblečení, účesy, pohyby, dokonce, jak jsme se na závěr dozvěděli, Miroslav Džunko (Paul McCartney) ač pravák, se naučil na kytaru levou rukou, aby i zrakový dojem opravdových Beatles byl dokonalý. Tak třeba František Suchanský svým vystupováním, hrou i zjevem, si se svým originálem George Harrisonem nezadal.

Policejní návštěva v jetřichovské škole

Email Tisk PDF

jetrichov2

Policisté přijeli za dětmi do Mateřské a Základní školy v Jetřichově u Broumova v pátek 20. května. Policejní preventistka si s dětmi povídala o bezpečném chování ve škole, doma, na hřišti, ale i na silnici.

Broumovská klávesa trochu jinak

Email Tisk PDF

jindra2

Již pro tu naději, že svět není tak beznadějně zkažený a veskrze špatný, je třeba poděkovat občanskému sdružení Agentura pro rozvoj Broumovska za inspirativní programy a akce, které pro nás v Broumově připravují.

Strana 77 z 80

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře