Broumovsko

Úterý 26.květen 2020

Poslední aktualizace 3.06.2020 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog

Blog

Občané poděkovali vedení města Broumov za novou ulici

Email Tisk PDF

titul

Obyvatelé rodinných domků na Hesseliově ulici v Broumově pozvali starostu města Milana Kotrnce, místostarostu Kamila Slezáka a vedoucího investic Petra Kuchtu, aby jim poděkovali.

Že by právě v Broumově došlo k renesanci slušnosti? „Velmi nás to potěšilo, bylo to moc milé," vyjádřil své pocity místostarosta.

Madrid očima Terezy Novákové z Broumova II.

Email Tisk PDF

madrid2Madrid, to jsou slavné muzejní sbírky

Rozmanité vyžití nabízí Madrid i během dne. Milovníkům výtvarného umění bych vřele doporučila návštěvu alespoň jednoho ze tří slavných madridských muzeí.

Madrid očima Terezy Novákové z Broumova I.

Email Tisk PDF
madrid1Už jsme si tak nějak zvykli, že zprávy přicházející ze Španělska jsou poměrně katastrofického rázu, tedy nejedná-li se zrovna o zprávy ze světa sportu (rozumějte fotbalu) nebo zprávy o úspěšném páření gorily Moji. Země se totiž už několik let zmítá ve vleklé hospodářské krizi. Nezaměstnanost převyšující 24%, hluboký pokles průmyslu, vysoký schodek veřejných financí a potíže bankovního sektoru patří k nejpalčivějším problémům, se kterými se Španělsko potýká.

V sobotu se v Šonově u Broumova koná festival, který nemá tradici

Email Tisk PDF
sonV sobotu 14. července od 14 hodin začne na louce za hostincem U Pitašů v Šonově u Broumova hudební festival, který nemá, a ani asi nikdy mít nebude, tradici. Protože já nesnáším pravidelnost a ani tak neumím žít. Tento festival se vždycky dělal, a dělat bude, z lásky a z potřeby se sejít se starými kamarády a v klidu si pokecat.

Uplynulé svátky a čas k zamyšlení

Email Tisk PDF
DSCF1250o_titlJiž jsme si zvykli těch několik státních svátků v roce prožít jen jako dny volna navíc. Občas letmo zaregistrujeme, co se to vlastně slaví, a z médií se dovíme nějaký detail. Někteří si však najdou čas a na chvilku se zastaví, a třeba zamyslí.

Strana 79 z 88

Doporučujeme

Benefiční koncert Police Symphony Orchestra z broumovského kláštera – P. S. ONLINE

Police Symphony Orchestra galakoncert foto Tomáš Hejzlar 6537 nahled

Mladí hudební nadšenci z Police Symphony Orchestra často a rádi pořádají koncerty pro dobrou věc. Během deseti let existence orchestru na dobročinné účely věnovali téměř 1,2 milionu korun a s neslábnoucí energií hodlají pokračovat i nyní. V neděli 31. května od 20 hodin odehrají speciální benefiční koncert P. S. ONLINE, oproti jiným online přenosům pojatý velmi netradičně - skloubí hudbu a pohyb s poetikou barokní perly broumovského výběžku... celý článek

 

Poslední komentáře