Broumovsko

Sobota 18.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog

Blog

Pozdrav z teplické hotelovky: Výborný koláč z tatranek

Email Tisk PDF

IMG 20151027 183938Máte už dost štrúdlů a kynutých koláčů? Chcete rodině připravit něco neobvyklého a přitom jednoduchého? Tak to bych právě pro vás něco měla – koláč z tatranek. Máte – li v oblibě kakaové, zvolte je. Když vám chutnají spíše oříškové, použijte tyto. Rozhodnutí je jen na vás.

V Polici nad Metují začne výstava Vzlety a pády vzducholodi Norge

Email Tisk PDF

IMG 1336Počátkem tohoto tisíciletí postavil učitel Základní umělecké školy v Polici nad Metují Vladimír Beran se svými žáky kopii dvojníka vzducholodi, se kterou Roald Amundsen přeletěl v roce 1926 poprvé v historii severní pól. Tento model má pohnutý osud. Proto se autor s ředitelkou Muzea papírových modelů (MPM) v Polici nad Metují Martinou Váňovou rozhodli přiblížit jej výstavou Vzlety a pády vzducholodi Norge.

Rekonstrukce ozvučení divadla v Polici nad Metují

Email Tisk PDF

c4 oživitFilmovým digitálním projektorem vybavil Městský úřad v Polici nad Metují promítací kabinu Kolárova divadla už v loňském roce. Problémem do nedávna zůstala kvalita zvuku.

Velkolepé miniatury v Muzeu papírových modelů

Email Tisk PDF

IMG 6429Ač máme únor, dovolím se vlastně tak trochu vrátit zpátky k Vánocům. Nebo bych snad měl předběhnout čas a vydat se dopředu k těm letošním svátkům?

Takovej ohňostroj jsem fakt ještě nikdy neviděl

Email Tisk PDF

P1200944Většinou to vypadá podobně: člověku není dobře, pak je mu vyloženě zle, potom ještě hůř a nakonec leží v nemocnici vedle podobně zkoušeného spolupacienta. Mně to postihlo před pár lety těsně před koncem roku.

Strana 8 z 62

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře