Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog

Blog

Papírové těšení se na Ježíška

Email Tisk PDF

Jihočeský Betlém 1Prosinec považujeme za plně zimní měsíc, ač astronomická zima začíná až těsně před vánočními svátky 21.12. A rozhodně to v dnešní době nemáme se zimou jednoduché. Jak se na ní připravit? Jasně - šály, kulichy, rukavice, teplé bundy a boty, ale nevím jestli po té minulé zimě nenechám někde po ruce i kraťasy, sandále a opalovací krém. Ovšem začátek prosince se nedal zahanbit a vítal nás sněhovou nadílkou. Lyžaře a děti potěšila, řidiče a teplomilce vystrašila.

Jdi do tance naplno a staň se svým vlastním mistrem

Email Tisk PDF

tereBylo to pár dní po skončení mé druhé taneční dílny, kdy jsme se s mou přítelkyní Jájou sešly s dětmi na hřišti. Mezi řečí se mi svěřila, že pro ni byla tato dílna ještě přínosnější, než ta první. A to hlavně proto, že byla úplně jiná než ta první, prožitky a pocity šly mnohem více do hloubky.

Broumovský klášter zveřejnil prosincový informační bulletin

Email Tisk PDF

bullleČtyřikrát do roka vydává Vzdělávací a kulturní centrum Klášter Broumov svůj elektronický informační bulletin. Nyní bylo na webu kláštera zveřejněno aktuální, prosincové vydání bulletinu.

Přemýšlíte, jak budete trávit vánoční volno? Přijďte do Muzea papírových modelů

Email Tisk PDF

ABC2f135e vanocePřemýšlíte, jak budete trávit vánoční volno? Přijďte do Muzea papírových modelů v Polici nad Metují. Vánoce v Muzeu začínají opravdu brzy. Hned v pondělí 5. prosince jsme pro vás připravili volný vstup do expozice i na výstavu ZOO Jany Žuravnyjové.

Pozdrav z teplické hotelovky: Nadívané hlavičky

Email Tisk PDF

DSCN2093Tentokrát vám nabídnu další laskominku. Základem budou žampiony. Nejprve si uvaříme brambory ve slupce, necháme je vychladnout a poté oloupeme. Každou překrojíme na čtvrtky.

Strana 9 z 60

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!