Broumovsko

Středa 21.březen 2018

Poslední aktualizace22.03.2018 04:12

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog Hle hle támhle v PSO

Hle hle támhle v PSO

Email Tisk PDF
seznam článků
Hle hle támhle v PSO
Strana 2
Všechny strany

kabNesem Vám noviny, poslouchejte. Z PSO krajiny, pozor dejte. Čtěte je pilně a neomylně, rozjímejte. Hle hle, támhle v Polici, svítí se tam, v světnici. Orchestr již zkouší písně, máma na vše hledí přísně. Repertoár obměněn, v plesový styl proměněn.

Již z prvních řádků vyplývá, co tento měsíc probíhá. Čas vánoční se kvapem blíží, nás teď nové tóny tíží. Nezpomalujeme, ani nevyskakujeme za jízdy - to není náš styl, my cíl máme jistý! Cvičíme teď o sto šest, jde nám přece o hudební čest! Uplynulé koncerty zdařily se skvěle, za podporu Vám všem děkujeme směle. Nutné je však pokračovat v práci, nechť slyšíte jen skladby plné krásy.

Znovu se tedy shledáme 13. ledna - Jiráskovo divadlo, 6. hodina z odpoledna. Koncert již tradiční, v novoročním duchu, s kvalitním playlistem, bez dalšího vzruchu. Hudby maximum, všechno nanovo, samé známé tváře, no čestné slovo. Poté ples v únoru, "Smíme prosit?" - ale v Beránku pozor, smí se jen lakýrky nosit. Večer si užijem na plný pecky, tančit a zpívat, prošoupem kecky. V programu čistě jen plesové písně, polka vám pomůže z taneční tísně. Pak ani v přestávce nebude nuda, baletní vystoupení jest pořádná vzpruha! Orchestr téměř se sedmdesáti členy, rozproudí i ty nejchladnější stěny. Zkrátka večer nasycen zážitky zplna, bude to malá kulturní tsunami vlna!

A co je dále v plánu, to dozvíte se příště - a tak sledujte naše další útočiště. Závěrem přejeme vám překrásné svátky, bohatého Ježíška a žádné zmatky! Jen všechno nejlepší do nového roku, hlavně však zdraví, i štěstí trochu. Určitě však mějte se krásně, a víte co? Skládejte básně!

P.S. Předprodej vstupenek na www.kupvstupenku.cz. Ples od 1. prosince 9:00. Novoroční koncert od 12. prosince 9:00.

Za PSO zveršoval Vojta Stehlík, tympanista a básnický přeběhlík, foto Martin Kábrt.

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

V Polici nad Metují začíná Jeden svět, pojďte do kina!

V Polici nad Metují začíná Jeden svět, pojďte do kina!

Již tento čtvrtek 22. března začíná v Polici nad Metují festival dokumentů o lidských právech Jeden ...

Výstava fotografií barokních kostelů Tempus fugit se zastavila v Nowe Rudě

Výstava fotografií barokních kostelů Tempus fugit se zastavila v Nowe Rudě

Letošním prvním, druhým polským a celkově 23. zastavením 16 fotografií bratislavského fotografa Dana...

Veronika Kašáková je pro naše děti vzorem, je jim blízká věkem a je pro ně motivační

Veronika Kašáková je pro naše děti vzorem, je jim blízká věkem a je pro ně motivační

Koncem února navštívila Dětský domov v Broumově finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková. Veroni...

Vzpomínky broumovských pamětníků ožijí díky projektu Příběhy našich sousedů

Vzpomínky broumovských pamětníků ožijí díky projektu Příběhy našich sousedů

V úterý 20. března od 16 hodin se v sále Dřevník broumovského kláštera uskuteční slavnostní prezenta...

Spisovatelka Ivanka Devátá besedovala s broumovskými seniory

Spisovatelka Ivanka Devátá besedovala s broumovskými seniory

Ve čtvrtek 15. března se v Centru sociálních služeb Naděje v Broumově uskutečnila beseda se spisovat...

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře