Broumovsko

Neděle 17.prosinec 2017

Poslední aktualizace18.12.2017 04:42

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!

Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!

Email Tisk PDF
seznam článků
Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!
Strana 2
Všechny strany

zusTNedávno se mě dcera zeptala, zda vím, že snad každé druhé dítko z Policka chodí k nám do ZUŠky. Zarazil jsem se, ale matematika nelže. Spádová oblast Police má 4300 obyvatel, z nichž je podle statistik města 2500 v produktivním věku. Na děti a důchodce tedy zbývá 1800. A děleno 765 žáky naší ZUŠ – no vážně!

Je mi ze srdce ctí, že mohu říci, že právě u nás ve škole umíme a můžeme aktivně působit na ZUŠlechťování talentu, který v dětech pramení. Je úžasné, že se nám daří vychovat hudebníky, jimž se i díky našemu úsilí povedlo dostat až na profesionální dráhu.

Naše škola ale bohužel již delší dobu trpí nedostatkem kapacity pro výuku nových žáků, a aktuální vybavení i zabezpečení nesplňuje současné legislativní požadavky. Od června proto probíhá rozsáhlá rekonstrukce stávajících učeben a pracuje se také na výstavbě dalších. Celou tuto ohromnou akci financuje město jako zřizovatel školy z úvěru poskytnutého na požadovanou rekonstrukci a dostavbu školy. Nezbývá už ale na vnitřní vybavení nově budovaného koncertního sálu. A protože chceme, aby naše děti měly kde (a komu) ukázat svou píli, nevzdáváme to a snažíme se nacházet i netradiční zdroje příjmu.

Na hithit.com jsme odstartovali sbírku, kde můžete POUZE během 45 dní přispět na konto ZUŠlechtění ZUŠ tolik, kolik vám vaše srdce velí, a peněženka dovolí. Osvětlovací a zvuková technika, sedadla, skříně, police, mikrofony a další vybavení koncertního sálu si žádá ZUŠlechtění v hodnotě minimálně 300 000 Kč. Právě tuto částku jsme si stanovili na webu jako cílovou, přestože jen 130 sedadel do sálu bude stát takřka 400 tisíc... Záleží jen na nás všech, nakolik dokážeme společnými silami ZUŠlechtit naší ZUŠ.

Ptáte se, co za to? Za každé sebemenší ZUŠlechtění vám náleží i ušlechtilá odměna. Některá vám pohladí ušní bubínky, jiná Vás doživotně usadí v koncertním sále, a další vás prožene školou od půdy po sklep. Neváhejte a přistupte blíže! Máte možnost natočit si ve školním studiu vlastní singl, nechat si zhotovit portrét, nebo si zopakovat stupnice a akordy. Naučíme vás roztočit keramickou hlínu, nebo vám zašleme CD, tašku či tričko.

Čtenáři, firmo, maminko a tatínku, podnikateli, babičko, dědečku, přátelé a kamarádi!
Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Broumovská Základní škola Hradební už deset let nacvičuje Vánoční ladění

Broumovská Základní škola Hradební už deset let nacvičuje Vánoční ladění

Už deset let se snažíme naladit děti, rodiče i náhodné diváky na blížící se Vánoce. Předat všem přít...

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Tři dopravní nehody a další tři výjezdy s technickou pomocí. Takový byl čtvrtek pro policisty a hasi...

Na Galavečeru fotbalové Slavie Praha zpíval Petr Ptáček

Na Galavečeru fotbalové Slavie Praha zpíval Petr Ptáček

V Obecním domě v Praze se v neděli konal Galavečer u příležitosti 125. výročí založení fotbalového k...

Nelly Řehořová zpívala na adventním koncertě duet s Marianem Vojtkem

Nelly Řehořová zpívala na adventním koncertě duet s Marianem Vojtkem

Při příležitosti adventních koncertů v Broumově, Polici nad Metují, Hronově a v městech na Náchodsku...

Město dokončilo opravu mostu "Pod Hobrou"

Město dokončilo opravu mostu "Pod Hobrou"

S koncem letošního roku proběhla v Broumově oprava mostu "Pod Hobrou". Ta byla jednou z mnoha invest...

Doporučujeme

Hlasujte pro maturanty Gymnázia Broumov!

gymnazium broumov 4.a

Studenti ze všech koutů České republiky dostali možnost zaslat University of New York v Praze kreativní fotku své třídy a vyhrát tak 25 000 korun k tomu, aby se jejich maturitní ples stal nezapomenutelným zážitkem. Mezi deset finalistů se dostala i maturitní třída 4.A Gymnázia Broumov...celý článek

Poslední komentáře