Broumovsko

Čtvrtek 18.říjen 2018

Poslední aktualizace18.10.2018 06:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!

Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!

Email Tisk PDF
seznam článků
Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!
Strana 2
Všechny strany

zusTNedávno se mě dcera zeptala, zda vím, že snad každé druhé dítko z Policka chodí k nám do ZUŠky. Zarazil jsem se, ale matematika nelže. Spádová oblast Police má 4300 obyvatel, z nichž je podle statistik města 2500 v produktivním věku. Na děti a důchodce tedy zbývá 1800. A děleno 765 žáky naší ZUŠ – no vážně!

Je mi ze srdce ctí, že mohu říci, že právě u nás ve škole umíme a můžeme aktivně působit na ZUŠlechťování talentu, který v dětech pramení. Je úžasné, že se nám daří vychovat hudebníky, jimž se i díky našemu úsilí povedlo dostat až na profesionální dráhu.

Naše škola ale bohužel již delší dobu trpí nedostatkem kapacity pro výuku nových žáků, a aktuální vybavení i zabezpečení nesplňuje současné legislativní požadavky. Od června proto probíhá rozsáhlá rekonstrukce stávajících učeben a pracuje se také na výstavbě dalších. Celou tuto ohromnou akci financuje město jako zřizovatel školy z úvěru poskytnutého na požadovanou rekonstrukci a dostavbu školy. Nezbývá už ale na vnitřní vybavení nově budovaného koncertního sálu. A protože chceme, aby naše děti měly kde (a komu) ukázat svou píli, nevzdáváme to a snažíme se nacházet i netradiční zdroje příjmu.

Na hithit.com jsme odstartovali sbírku, kde můžete POUZE během 45 dní přispět na konto ZUŠlechtění ZUŠ tolik, kolik vám vaše srdce velí, a peněženka dovolí. Osvětlovací a zvuková technika, sedadla, skříně, police, mikrofony a další vybavení koncertního sálu si žádá ZUŠlechtění v hodnotě minimálně 300 000 Kč. Právě tuto částku jsme si stanovili na webu jako cílovou, přestože jen 130 sedadel do sálu bude stát takřka 400 tisíc... Záleží jen na nás všech, nakolik dokážeme společnými silami ZUŠlechtit naší ZUŠ.

Ptáte se, co za to? Za každé sebemenší ZUŠlechtění vám náleží i ušlechtilá odměna. Některá vám pohladí ušní bubínky, jiná Vás doživotně usadí v koncertním sále, a další vás prožene školou od půdy po sklep. Neváhejte a přistupte blíže! Máte možnost natočit si ve školním studiu vlastní singl, nechat si zhotovit portrét, nebo si zopakovat stupnice a akordy. Naučíme vás roztočit keramickou hlínu, nebo vám zašleme CD, tašku či tričko.

Čtenáři, firmo, maminko a tatínku, podnikateli, babičko, dědečku, přátelé a kamarádi!
Pomozme ZUŠlechtit ZUŠ v Polici nad Metují!

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 19. do 21. října

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 19. do 21. října

Dýňové slavnosti, Dny poezie, křest knihy, divadlo, kino, beseda, závody v běhu, prohlídky písárny, ...

Webrovkafest oslaví životní jubileum muzikanta a moderátora Pepy Lábuse

Webrovkafest oslaví životní jubileum muzikanta a moderátora Pepy Lábuse

Pořadatelé zvou na 17. ročník charitativního festivalu na podporu dětí z dětských domovů Webrovkafes...

Neznámý pachatel kradl v rekreačním objektu

Neznámý pachatel kradl v rekreačním objektu

Po dosud neznámém pachateli krádeže z rekreačního objektu poblíž pískovcových skal na Broumovsku pát...

"Broumovské diskuse prověří naši schopnost kultivovaně diskutovat," říká Jan Školník

"Broumovské diskuse prověří naši schopnost kultivovaně diskutovat," říká Jan Školník

Řada zajímavých hostů z celé České republiky zavítá ve dnech 6. - 7. listopadu do broumovského klášt...

Rozehrála se soutěž v "barevném" volejbale

Rozehrála se soutěž v "barevném" volejbale

V sobotu 6. října se rozehrála okresní soutěž v červeném a modrém minivolejbale. První turnajové kol...

Doporučujeme

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

znakkkkkk

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsledků voleb do Zastupitelstva města Broumova uskutečněných ve dnech 5. a 6. října 2018, byla zahájena koaliční jednání. Z nich nakonec vykrystalizovala čtveřice stran a seskupení (Volba pro Broumov – VpB, Broumováci, Křesťanská a demokratická unie – Československá strana Lidová – KDU-ČSL a Nestraníci), která má v broumovském zastupitelstvu nadpoloviční počet mandátů... celý článek

Poslední komentáře