Broumovsko

Středa 21.březen 2018

Poslední aktualizace22.03.2018 04:12

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Hyde Park Blog ZUŠlechťujemeZUŠ v Polici nad Metují

ZUŠlechťujemeZUŠ v Polici nad Metují

Email Tisk PDF
seznam článků
ZUŠlechťujemeZUŠ v Polici nad Metují
Strana 2
Strana 3
Všechny strany

zus1"My jsme žáci z Police, potřebujem velice, ZUŠlechtit, naší ZUŠ, čtyři tři dva jedna už," zpívají žáci pěveckého kroužku školy na podporu on-line sbírky na portálu hithit.com, která byla spuštěna 30. října s ušlechtilým záměrem – vybavit nově budovaný koncertní sál, na nějž z úvěru města nezbývají finanční prostředky.

ZUŠ si klade za cíl zajistit adekvátní kapacitu školy pro nadmíru zájemců z řad žáků. Především těm chce dát moderně vybavený koncertní sál, kde budou moci předvést svůj talent. Děti by totiž měly mít možnost vystupovat na prknech, která pro ně znamenají svět. Tím pomyslným světem jste pro ně vy - rodiče, babičky, přátelé a fanoušci ZUŠ.

Spuštěním kampaně se odpočítává 45 dní, během nichž máte možnost na konto ZUŠlechtění koncertního sálu přispět. Většina dní sice uběhla, ale ještě jich pár zbývá! Proto zasedněte ke svým počítačům a zmobilizujte svou klávesnici. Možnost přispět máte jen do 14. prosince 2017 do 19 hodin.

Na webu je k výběru mnoho odměn, které můžete výměnou za finanční příspěvek získat. Chcete dát koncertnímu sálu oponu, anebo přispějete na světla a techniku? Je tu i šance navrátit se do školních lavic a absolvovat hodinu hudební nauky nebo lekci keramiky za hrnčířským kruhem. Chcete-li komentovanou prohlídku školy nebo svůj vlastní portrét – vše se vám může splnit. Můžete si dokonce dopřát vlastní doživotní sedadlo v koncertním sále, anebo se "plácnout přes kapsu" a zafinancovat Základní umělecké škole výbavu celého sálu.

Na závěr ze srdce děkujeme těm, kteří už naši školu podpořili. Máte-li ještě další možnost nebo nápad, jak pomoci našemu projektu, obraťte se na nás na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

V Polici nad Metují začíná Jeden svět, pojďte do kina!

V Polici nad Metují začíná Jeden svět, pojďte do kina!

Již tento čtvrtek 22. března začíná v Polici nad Metují festival dokumentů o lidských právech Jeden ...

Výstava fotografií barokních kostelů Tempus fugit se zastavila v Nowe Rudě

Výstava fotografií barokních kostelů Tempus fugit se zastavila v Nowe Rudě

Letošním prvním, druhým polským a celkově 23. zastavením 16 fotografií bratislavského fotografa Dana...

Veronika Kašáková je pro naše děti vzorem, je jim blízká věkem a je pro ně motivační

Veronika Kašáková je pro naše děti vzorem, je jim blízká věkem a je pro ně motivační

Koncem února navštívila Dětský domov v Broumově finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková. Veroni...

Vzpomínky broumovských pamětníků ožijí díky projektu Příběhy našich sousedů

Vzpomínky broumovských pamětníků ožijí díky projektu Příběhy našich sousedů

V úterý 20. března od 16 hodin se v sále Dřevník broumovského kláštera uskuteční slavnostní prezenta...

Spisovatelka Ivanka Devátá besedovala s broumovskými seniory

Spisovatelka Ivanka Devátá besedovala s broumovskými seniory

Ve čtvrtek 15. března se v Centru sociálních služeb Naděje v Broumově uskutečnila beseda se spisovat...

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře