Broumovsko

Neděle 29.listopad 2020

Poslední aktualizace 1.12.2020 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku do 1. ledna 2015

Nabídka akcí na Broumovsku do 1. ledna 2015

Email Tisk PDF

ohnosTři sportovní turnaje, několik koncertů, divadelní představení či silvestrovské oslavy. I na konec starého a začátek nového roku se na Broumovsku pořádá celá řada akcí.

Také dnes a ještě na Silvestra je otevřen benediktinský klášter v Broumově. V tyto dny se prohlídky kláštera konají v 11 a ve 14 hodin.

V Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují se dnes od 15 do 18 hodin konají Komentované prohlídky.

V sobotu 27. prosince se ve Sportcentru v Teplicích nad Metují hraje od 8 hodin Turnaj tenisových čtyřher. Seznam účastníků je pravděpodobně již plný, ale přijít zafandit a podívat se může kdokoli.

Také v Jetřichově se v sobotu bude sportovat. V 8:30 hodin zde začne Míčový pětiboj dvojic. Podmínkou je, aby aspoň jeden ze dvojice bydlel v Jetřichově.

Sváteční koncert Lukáše Kotlára a jeho přátel začne v sobotu v 18 hodin v Městském divadle v Broumově. Výtěžek koncertu bude věnován psímu útulku v Broumově.

V neděli a v pondělí se ve Sportovní hale na Spořilově bude hrát jeden z největších turnajů v sálové kopané v Královéhradeckém kraji Sudety cup 2014.

V neděli 28. prosince začne v 15 hodin v kostele Nejsvětější trojice ve Zdoňově Lehce povánoční koncert. Na programu bude hudba s vánoční a novoroční tématikou, kterou si spolu s se sdružením Zdoňovský halas můžete sami zazpívat.

Folková skupina Poutníci vystoupí v neděli na sále obecního domu ve Velkém Poříčí. Koncert začíná v 18 hodin.

Město Teplice nad Metují pořádá v pondělí 29. prosince zájezd do Prahy na činoherní představení Mikve. Ve Stavovském divadle se představí Iva Janžurová, Vanda Hybnerová, Jana Boušková a další. Odjezd autobusu z Teplic nad Metují je ve 12 hodin.

V Centru Walzel v Meziměstí začne v pondělí 29. prosince v 18 hodin Vánoční koncert. Na programu jsou skladby J. S. Bacha, A. Dvořáka či J. J. Ryby v podání řady umělců.

Popel a pálenka se jmenuje divadelní představení, které v pondělí uvede v Městském divadle v Broumově Náchodská divadelní scéna. Začíná se v 19 hodin.

Na oslavu Silvestra vás zvou do Centra Walzel v Meziměstí. Bude otevřená restaurace Švejk s reprodukovanou hudbou, Salon Walzel s tanečním parketem, kde bude k tanci a poslechu hrát kapela Efekt z Hořic i bowlingová herna.

Také Hotel Veba v Broumově je připraven na silvestrovské oslavy. Začíná se v 18 hodin, o hodinu později začne hrát živá hudba. Svoje místa si rezervujte na uvedených telefonních číslech.

V kostele sv. Jiří a Martina v Martínkovicích začne ve čtvrtek 1. ledna v 15 hodin Novoroční koncert. Zazpívá sopranistka Hana Medková, kterou na varhany doprovodí Václav Uhlíř.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

I přes nepříznivou dobu a nemožnost se osobně setkávat u degustací nabízejí Benediktinské sklepy v b...

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

V sobotu 28. listopadu se bude konat Den otevřených dveří Gymnázia Broumov, jen v trochu upravené po...

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

Pět významných českých ilustrátorů a jeden zahraniční host se představí na druhém ročníku Sympozia i...

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

V dubnu 2020 byla vyhlášena výzva na zpracování architektonického návrhu na rekonstrukci objektu č.p...

Poděkování za potravinovou sbírku

Poděkování za potravinovou sbírku

Vážení účastníci potravinové sbírky, ráda bych se s Vámi podělila o velkou radost, kterou spolek Ape...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web