Broumovsko

Úterý 24.listopad 2020

Poslední aktualizace24.11.2020 09:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro prodloužený víkend od 14. do 17. listopadu

Nabídka akcí na Broumovsku pro prodloužený víkend od 14. do 17. listopadu

Email Tisk PDF

Franta-0101Dvě divadelní představení, turnaj v judu, zábava, retro párty či pondělní oslavy výročí 17. listopadu. To jsou tipy na některé akce na Broumovsku pro prodloužený víkend od 14. do 17. listopadu.

Polické divadelní hry pokračují v pátek svým předposledním představením. V Kolárově divadle v Polici nad Metují uvede od 19 hodin Dejvické divadlo Praha hru A. P. Čechova Racek.

Judo Club Broumov pořádá ve Sportovní hale na Spořilově 6. ročník Memoriálu Svatopluka Frödeho. Turnaj pro mláďata, mladší a starší žactvo začne v sobotu od 10 hodin.

V sokolovně v Polici nad Metují začne v sobotu od 14 hodin Veřejný trénink parkouristů - freerunerů. Tento nový sport, pro někoho i životní styl, si na místě pod dohledem trenérů můžete vyzkoušet.

Také Meziměstské divadelní hry mají na programu další představení. Divadelní soubor Klicpera z Chlumce nad Cidlinou uvede hru Otylka. Začíná se v divadelním sále na nádraží v sobotu od 18 hodin.

V sobotu v 19 hodin začne v kulturním sále v Hejtmánkovicích Hubertská zábava. K tanci a poslechu hraje Vosa band, podávat se budou zvěřinové pochoutky.

V Kavárně Lada v Broumově na Malém náměstí se v sobotu koná Retro párty. Začátek akce není stanoven, začít můžete kdykoli. Vítá se stylové oblečení od roku 0 do roku 1989.

Slavnostní bohoslužby s poděkováním za čtvrtstoletí svobody vykoná v neděli 16. listopadu od 10 hodin v kostele Vzkříšení v Broumově Velké Vsi emeritní biskupka olomoucká Jana Šilerová.

V Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují začne v neděli od 14 hodin program nazvaný Tea bag folding. Naučíte se vyrábět zajímavé věci z čajových sáčků.

V kulturním sále Střelnice v Broumově začne v neděli od 14 hodin hrát Broumovanka. Taneční odpoledne pořádá Klub seniorů Broumov.

V pondělí 17. listopadu v 16 hodin bude zahájeno připomenutí událostí z roku 1989 na Mírovém náměstí v Broumově. Promluví představitelé města, zazní státní hymna. Následovat bude od 17 hodin bohoslužba v kostele sv. Petra a Pavla.

Eric Sardinas and Big Motor vystoupí v pondělí při posledním koncertu v Hostinci u Pitašů v Šonově u Broumova. Koncert začne v 19 hodin.

Foto František Hrubý

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Broumovský vánoční strom je na místě. Tradiční program rozsvěcení však nebude, ale...

Broumovský vánoční strom je na místě. Tradiční program rozsvěcení však nebude, ale...

Pracovníci technických služeb v pátek vztyčili vánoční strom na tradičním místě broumovského náměstí...

Zpěvačka Kamila Nývltová připravuje Sváteční koncert. Na kytaru ji doprovodí Jiří Rambousek

Zpěvačka Kamila Nývltová připravuje Sváteční koncert. Na kytaru ji doprovodí Jiří Rambousek

Muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová je na Broumovsku známá z vystoupení na adventních koncertech, kt...

Rozsáhlá publikace o obcích Pěkov a Hony

Rozsáhlá publikace o obcích Pěkov a Hony

Po více než čtyřech letech práce je nyní v tiskárně kniha "Pěkov a Hony – údolí mezi Ostašem a Pasy"...

Štastný konec při záchraně psa ve skalách

Štastný konec při záchraně psa ve skalách

Šťastný konec měla ve sváteční den záchrana psa, který spadl v lokalitě Ostaš do skalní rozsedliny. ...

Kvalita života v Broumově

Kvalita života v Broumově

Stejně jako v předešlých letech získal i letos jistou mediální pozornost žebříček obcí sestavený fir...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web