Broumovsko

Čtvrtek 23.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 12. do 14. dubna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 12. do 14. dubna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 12. do 14. dubna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Všechny strany

velikTTT

Velikonoční slavnost, trh a jarmark, dvě vernisáže výstav, kino a divadlo pro děti, koncert Luke Forgerona a skupin Zrní a The Cracked Cookies, beseda s cyklistou či taneční odpoledne. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 12. do 14. dubna konají na Broumovsku.

Louskáček a čtyři říše - tak se jmenuje dobrodružný rodinný film, který se bude promítat dnes v 17:30 hodin v Kolárově divadle v Polici nad Metují.

V pátek se v Broumově budou konat Velikonoční slavnosti. Ty začnou v 15 hodin na Mírovém náměstí Velikonočním jarmarkem, kde se budou prodávat výrobky dětí ze škol a dětského domova. V 16 hodin začne v Městském divadle divadelní představení žáků literárně-dramatického oboru ZUŠ Broumov nazvané Lepší vyhraje?.

V Klubu zahrádkářů Astra v Teplicích nad Metují se v pátek bude konat beseda s mistrem ČR 2018 Enduro Františkem Žilákem. Beseda začne v 18 hodin.

Studio DVA divadlo Praha uvede v pátek v Polici nad Metují svoji nastudovanou hru Brouk v hlavě. V Kolárově divadle se začne v 19 hodin.

The Cracked Cookies je ženské česko-francouzské vokální trio, které nadchne milovníky swingu, boogie-woogie a rock´n rollu. Koncert začne v Centru Walzel v Meziměstí v pátek ve 20 hodin.

V sobotu v broumovském benediktinském klášteře začne v 8:30 hodin Velikonoční trh. Tradiční jarní akce nabídne prodej regionálních výrobků, velikonočních dekorací, ukázku řemesel i bohaté občerstvení.

V sobotu se v Broumově v rámci Sympozia ilustrace konají dvě vernisáže výstav. V Růžovém dvoře broumovského kláštera začne v 16 hodin vernisáž výstavy účastníků Sympozia ilustrace s komentovanou prohlídkou. Výstava bude otevřena do 28. dubna. V 17:30 hodin začne ve výstavní síni Lokart výstava LUSTR ON TOUR, což je výběr toho nejlepšího z festivalu ilustrace LUSTR v Praze. Výstava bude otevřena do 27. dubna.

V sobotu v 18:30 hodin začne v Městském divadle v Broumově večerní koncert skladatele Luke Forgerona. Více se dozvíte v rozhovoru.

V sobotu v 19 hodin začne v Kreslírně bývalého klášterního gymnázia v Broumově Klavírní a pěvecký koncert. Představí se sopranistka Iva Hlaváčková a klavírista Jakub Jirásek.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v sobotu od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

V Soulkostele ve Vernéřovicích zahraje v sobotu od 20 hodin kapela Zrní se svým novým programem Černá hodinka a půl. Čeká vás neobvyklý prostor, kapela mezi publikem, důvěra, intimní osvětlení lamp a svíček, místo elektroniky akustika, a přesto obrovská energie mezi všemi zúčastněnými.

Ve velkém sále Cantra Walzel v Meziměstí se v neděli od 10 hodin koná Velikonoční jarmark. Součástí doprovodného programu bude soutěž o nejkrásnější vajíčka a kraslici.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

Loutkové divadlo Marná snaha zve na pohádku O líném Honzovi. V kulturním domě v Suchém Dole se začne v neděli v 15 hodin. 

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Přednáška a beseda, volejbal a fotbal, Noc kostelů, vernisáže výstav, pivní slavnosti, divadlo pro d...

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili na úterní schůzi věřitelů předložený reorganizační plán. Jejich ...

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila v květnu soutěžní sezóna 2018/2019. Tento tradiční broumovský sport tentok...

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Britská skupina Muse vystoupí 26. května 2019 v pražských Letňanech. Přijede propagovat své loňské a...

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře