Broumovsko

Čtvrtek 1.říjen 2020

Poslední aktualizace 1.10.2020 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. prosince

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. prosince

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. prosince
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

walzelllTTTTOslava 6. narozenin Centra Walzel, Adventní trh v klášteře, galavečer boxu, koncert skupiny Krucipüsk, charitativní běh, program pro děti či setkání s dechovou hudbou Broumovanka. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 13. do 15. prosince konají na Broumovsku.

Už dnes od 19:30 hodin se v Kolárově divadle v Polici nad Metují koná Vánoční koncert Orchestru Václava Hybše. Hlavním hostem večera je Kateřina Brožová. Vstupenky jsou však již vyprodané.

V pátek se v Centru Walzel v Meziměstí bude slavit 6 let od otevření této "fabriky na zážitky" a lákadla jsou opravdu zajímavá. Každé šesté pivo, víno, panák či kofola jsou zdarma, guláš, řízek nebo narozeninový drink bude stát 66 korun. Večer ve 20 hodin začne Oldies disko párty s DJ Petrem Faltou. Vstupné bude 6 korun.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v pátek od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

Do undergroundového klubu Eden v Broumově se vrací skupina Krucipüsk, která zde představí své nové CD. Jako předkapela vystoupí Národ sobě. Začíná se ve 20 hodin.

Galavečer boxu v Broumově, tentokrát s titulkem Fight night Broumov IX., začne v konferenčním sále infocentra v sobotu v 18 hodin. Uvidíte amatérské i profesionální boxery, kteří se budou prát o vítězství. V ringu se představí boxeři z České republiky, Polska a Německa.

V areálu broumovského benediktinského kláštera v neděli od 8:30 hodin začne Adventní trh. Do 13 hodin se tu budou prodávat vánoční dekorace a stromky, regionální produkty, pečivo, jmelí, sirupy, maso v bio kvalitě a jiné výrobky. Od 10 hodin bude připravena knihtiskařská dílna ve Skriptoriu. V 15:30 hodin začne v klášterním kostele sv. Vojtěcha koncert Stěnavanu.

Tradiční Vánoční běh pro dobrou věc odstartuje v neděli v 10 hodin od vánočního stromečku na Mírovém náměstí v Broumově. Výtěžek bude věnován psímu útulku v Broumově.

Eva & Tom vás zvou na Vánoční kulturní odpoledne s velkou zábavou a bohatým vystoupením. Velká show se koná v neděli v Pellyho domech v Polici nad Metují od 14 hodin. Dárky pro děti a občerstvení je zdarma.

V neděli od 14 hodin začne v kulturním domě Střelnice v Broumově Předvánoční setkání s Broumovankou. Program zpestří vystoupení žáků ZUŠ Broumov.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. října

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. října

Poněkud prořídlá je nabídka akcí na Broumovsku pro tento víkend. Klavírní soutěž, výstava bez vernis...

Děti na Broumovsku již potřetí zachránily příběhy místních pamětníků

Děti na Broumovsku již potřetí zachránily příběhy místních pamětníků

Ve čtvrtek 17. září se podařilo slavnostně uzavřít třetí ročník vzdělávacího projektu Příběhy našich...

Festival Za poklady Broumovska uzavřel koncert Pavla Šporcla a Gipsy Way Ensemble

Festival Za poklady Broumovska uzavřel koncert Pavla Šporcla a Gipsy Way Ensemble

Už 15. ročník letního festivalu klasické hudby Za poklady Broumovska zakončil v neděli 27. září v br...

Střelecké premiéry Routka a Muchy

Střelecké premiéry Routka a Muchy

Máme tady dvě střelecké premiéry. Broumovský Míra Routek poprvé vstřelil branku v dresu Spartaku Pol...

Novorozený chlapeček v náchodském babyboxu

Novorozený chlapeček v náchodském babyboxu

Zdravotníci náchodské nemocnice v sobotu ráno našli v babyboxu novorozeného chlapečka. Je to poprvé ...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web