Broumovsko

Neděle 17.prosinec 2017

Poslední aktualizace18.12.2017 04:42

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. října

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. října

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. října
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

drrrrakTTDivadelní představení pro děti i pro dospělé, beseda, modelářská soutěž, Hubertova jízda s taneční zábavou, stolní tenis, pouštění draků či thajské masáže. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 13. do 15. října konají na Broumovsku.

Polické divadelní hry budou v pátek zahájeny představením pro děti Jak se holky Uhlířovy v pekle napravily. V Kolárově divadle v Polici nad Metují je od 18 hodin uvede DS Jiráskova divadla z Hronova.

V konferenčním sále IC v Broumově začne v pátek v 18 hodin beseda s názvem Přírodní zajímavosti Broumovska. Fotografie Oldřicha Jenky doprovodí slovem Jiří Kopecký.

V sobotu máte možnost v Centru Walzel v Meziměstí absolvovat thajské masáže za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a s vůní orientálních olejů. Počet masáží je omezený, je nutné se objednat.

Na louce za hájovnou v Jetřichově se v sobotu koná Hubertova jízda. Odjezd na vyjížďku se předpokládá v 11 hodin, následovat bude dostih a soutěže. Večer ve 20 hodin začne v kulturním domě v Jetřichově Taneční zábava. Hrát bude skupina Mamut s.r.o..

V sobotu 14. října se v Pellyho domech v Polici nad Metují koná modelářská soutěž plastikových a papírových modelů Model cup Police nad Metují 2017. Tento den tu také stráví herečka a patronka Muzea papírových modelů Marie Doležalová. Je vypsána řada kategorií a speciálních cen včetně rodinné nebo ženské kategorie. Součástí dne bude také křest publikace vydané k pětiletému výročí otevření Muzea papírových modelů.

Mimořádné prohlídky broumovského kláštera nazvané Klášterem od sklepa po půdu se konají v sobotu od 10 a od 14 hodin. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost nahlédnout do míst, která jsou běžně nepřístupná. Je lepší si místo předem rezervovat.

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov pořádá za příznivého počasí Drakiádu. Sraz je v sobotu ve 14 hodin u vodárny na Spořilově. S sebou draka a buřty na opékání. Drakiáda se koná také v Božanově, kde je sraz také ve 14 hodin.

Stolní tenisté Slovanu Broumov A letos poprvé hrají 3. ligu a před sebou mají dva víkendové zápasy. V sobotu se v herně v Olivětíně od 15 hodin utkají se Sokolem Stará Paka a v neděli od 10 hodin s Libercem D. Přijďte se podívat na výborný pinec!

Manželský čtyřúhelník se jmenuje ztřeštěná komedie o rozdílech mezi muži a ženami, která začne v Jiráskově divadle v Hronově v sobotu v 19 hodin. V hlavních rolích se objeví Martin Kraus, Michaela Badinková, Daniel Rous a Dana Homolová.

V sobotu večer se měl v Dřevníku v Broumově konat Podzimní ples. Ten je pro nezájem veřejnosti zrušen!

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Tři dopravní nehody a další tři výjezdy s technickou pomocí. Takový byl čtvrtek pro policisty a hasi...

Na Galavečeru fotbalové Slavie Praha zpíval Petr Ptáček

Na Galavečeru fotbalové Slavie Praha zpíval Petr Ptáček

V Obecním domě v Praze se v neděli konal Galavečer u příležitosti 125. výročí založení fotbalového k...

Nelly Řehořová zpívala na adventním koncertě duet s Marianem Vojtkem

Nelly Řehořová zpívala na adventním koncertě duet s Marianem Vojtkem

Při příležitosti adventních koncertů v Broumově, Polici nad Metují, Hronově a v městech na Náchodsku...

Město dokončilo opravu mostu "Pod Hobrou"

Město dokončilo opravu mostu "Pod Hobrou"

S koncem letošního roku proběhla v Broumově oprava mostu "Pod Hobrou". Ta byla jednou z mnoha invest...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. prosince

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. prosince

Adventní trh v broumovském klášteře, Galavečer boxu, koncert skupiny Lucie revival, přednáška, chari...

Doporučujeme

Hlasujte pro maturanty Gymnázia Broumov!

gymnazium broumov 4.a

Studenti ze všech koutů České republiky dostali možnost zaslat University of New York v Praze kreativní fotku své třídy a vyhrát tak 25 000 korun k tomu, aby se jejich maturitní ples stal nezapomenutelným zážitkem. Mezi deset finalistů se dostala i maturitní třída 4.A Gymnázia Broumov...celý článek

Poslední komentáře