Broumovsko

Neděle 19.květen 2019

Poslední aktualizace21.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. března

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. března

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. března
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Všechny strany

52372931 425538578190468 1589444981091729408 oPromítání filmů, plesy, bály a maškarní karnevaly, večer irské hudby, beseda, kvízový večer či prohlídky broumovského kláštera. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 15. do 17. března konají na Broumovsku.

V rámci broumovského březnového promítání filmových novinek se o víkendu budou v Konferenčním sále infocentra promítat hned tři filmy. V pátek od 18 hodin to bude rodinný film Psí domov, v sobotu od 15 hodin animovaný film Kouzelný park a v neděli od 15 hodin akční biják Aquaman.

V Pellyho domech v Polici nad Metují začne v pátek v 18 hodin beseda s českým cyklistou Františkem Žilákem. Ten bude vyprávět, promítat fotky a videa přímo z trati závodu Andes Pacifico 2019.

Rada Nadačního fondu Gymnázia Broumov zve na 2. školní ples. Ten se uskuteční v kulturním sále Střelnice v Broumově v pátek od 19 hodin. Ples se ponese v duchu filmu Cesta do hlubin študákovy duše.

V Centru Walzel v Meziměstí začne v pátek ve 20 hodin Irský večer plný irské hudby s kapelou The Craic, pivními speciály a irskou whiskey. Tak vezměte zelené tričko a pojďte oslavit Den svatého Patrika. Je nutné si místo rezervovat!

Undergroundový klub Eden v Broumově připravil na pátek a sobotu dvě hudební lahůdky. V pátek zde vystoupí francouzsko/americká zpěvačka Nina Van Horn, večer zahájí ve 20 hodin předkapela Lu a džigolos. A v sobotu v klubu opět po roce zahraje skupina Krucipüsk. Od 20 hodin zahraje předkapela To nechceš!

Mimořádné prohlídky broumovského kláštera nazvané Klášterem od sklepa po půdu se konají v sobotu od 10 a od 14 hodin. Při těchto prohlídkách uvidíte nejen historickou část kláštera, ale také rozsáhlé sklepní prostory, nově opravené prostory opatských sálů s výstavou Poklady z depozitářů, Opatskou pracovnu, prostory 3. patra a nádhernou půdu.

Skautské středisko Skaláci Police nad Metují zve všechny hravé na Turnaj v deskových hrách. Přijďte si v sobotu od 13 hodin do polické hasičárny (ul. Radimovská) zahrát deskové hry.

V závodní jídelně firmy Continental v Korním Adršpachu začne v sobotu v 15 hodin Dětský karneval. Připraveny jsou hry, tombola, soutěže i tanec.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v sobotu od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

V Hotelu Skalní město v Dolním Adršpachu začne v sobotu v 19:30 hodin Horolezecký ples. Hrát bude Swing sextet z Náchoda s hostem L. A. Davisonem.

V Kulturním domě v Martínkovicích se v sobotu bude konat Maškarní karneval. Hrát budou Ledvin Stones a vyhlásí se nejlepší maska. Začne se ve 20 hodin.

V sobotu ve 20 hodin začne také Babský bál, který pořádají pěkovské ženy v Kulturním domě v Suchém Dole. Hrát bude skupina Návštěvníci.

V kulturním sále Střelnice v Broumově začne v neděli ve 14 hodin taneční odpoledne s Broumovankou. Nejen pro seniory!

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

"Barevní" volejbalisté se stále lepší!

"Barevní" volejbalisté se stále lepší!

V sobotu 11. května se konalo ve Starém Městě předposlední 4. kolo Okresní soutěže ve žlutém a oranž...

Edison v SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují

Edison v SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují

Tak co nám říká encyklopedie: Thomas Alva Edison (1847-1931) byl americký vynálezce a podnikatel. Me...

Tenisová bitva s Lazy Lion

Tenisová bitva s Lazy Lion

Letošní antukovou sezónu jsme na tenisových kurtech ve Velké Vsi zahájili v sobotu 11. května téměř ...

Broumov je ve finále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje!

Broumov je ve finále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje!

Po jednoznačném průběhu zápasu ve středu Slovan Broumov smetl v semifinále Poháru hejtmana Královéhr...

V broumovském klášteře byla zahájena výstava fotografií

V broumovském klášteře byla zahájena výstava fotografií

V úterý 14. května v podvečerních hodinách byla v Dětské galerii Lapidárium ve Vzdělávacím a kulturn...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře