Broumovsko

Čtvrtek 18.říjen 2018

Poslední aktualizace19.10.2018 04:27

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Všechny strany

kytttoooBroumovská kytara, Malé letní dovádění, hasičské závody a hasičská oslava, vycházky do okolí Broumovska, fotbal. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 15. do 17. června konají na Broumovsku.

Horolezecký klub Ostaš pořádá v pátek a v sobotu lezecké závody s názvem O krále Ostaše. Akce se bude konat jen za příznivého počasí. Začne se v pátek v 18 hodin v kiosku u Malíka.

V Bukovici budou slavit 120. výročí založení místního sboru dobrovolných hasičů. V pátek v 19 hodin začne výroční schůze a v sobotu ve 13 hodin pestrý doprovodný program. Vše zakončí taneční zábava se skupinou Bladex a ohnivá show.

V rámci evropského tour se v Soulkostele ve Vernéřovicích zastaví američtí Hill Dunes. Ty doprovodí česká kapela Tomáš Palucha a polská zpěvačka The Pau. Podle pořadatelů lepší letní koncert letos v Soulkostele nebude. Začne se v pátek ve 20:30 hodin.

V sobotu můžete vyrazit na 24. ročník turistického pochodu Putování Broumovskem. Klub českých turistů TJ Slovan Broumov pro vás bude mít připraveny trasy procházející Broumovskými stěnami nebo Javořími horami. Pro pěší jsou připraveny trasy na 15, 20, 28, 35 a 44 kilometrů, na cyklisty čekají vzdálenosti na 35 a 60 kilometrů. Start je na fotbalovém hřišti Stanislava Opočenského v Broumově od 7 do 10 hodin, cíl na stejném místě.

V sobotu se uskuteční třetí ze série sedmi Vycházek Polickem. Tentokrát s Mgr. Janem Tůmou, odborným pracovníkem Regionálního muzea v Náchodě, vyrazíte ze Stárkova na hrad Bystrý.

Sbor dobrovolných hasičů Velká Ledhuje zve širokou veřejnost na 23. ročník soutěže v požárním útoku družstev O pohár starostky města Police nad Metují. Na louce v Ochozi se začne v sobotu v 9 hodin.

V AQA Landu v Meziměstí vypukne v sobotu v 10 hodin Malé letní dovádění. O putovní pohár se v "obecní olympiádě" utkají týmy ze všech obcí Broumovska ve velmi netradičních disciplínách.

Milovníci hudby mohou v sobotu zamířit na Dětské hřiště v Broumově, kde od 16 hodin odstartuje 22. ročník Broumovské kytary. Vystoupí tu mimo jiné kapely Imodium, Rybičky 48, Michal Ambrož a Hudba Praha a další.

Na Chatě pod Korunou v Martínkovicích začne v neděli v 11 hodin Bazar dětského oblečení.

V neděli se koná Terénní exkurze na téma Sucho kolem nás. Se zkušeným lektorem Jiřím Malíkem navštívíte lokality v okolí Broumova s nevhodnými zásahy do krajiny. Součástí exkurze je i odborná přednáška. Sraz na nádvoří broumovského kláštera je ve 13:30 hodin.

Ve svém posledním zápase sezóny se fotbalisté Spartaku Police nad Metují utkají v neděli na svém hřišti s Kunčicemi. Police je ve formě, vždyť v posledních dvou kolech porazila první dva týmy tabulky Sobotku i Broumov. Zápas začne v 17 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 19. do 21. října

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 19. do 21. října

Dýňové slavnosti, Dny poezie, křest knihy, divadlo, kino, beseda, závody v běhu, prohlídky písárny, ...

Webrovkafest oslaví životní jubileum muzikanta a moderátora Pepy Lábuse

Webrovkafest oslaví životní jubileum muzikanta a moderátora Pepy Lábuse

Pořadatelé zvou na 17. ročník charitativního festivalu na podporu dětí z dětských domovů Webrovkafes...

Neznámý pachatel kradl v rekreačním objektu

Neznámý pachatel kradl v rekreačním objektu

Po dosud neznámém pachateli krádeže z rekreačního objektu poblíž pískovcových skal na Broumovsku pát...

"Broumovské diskuse prověří naši schopnost kultivovaně diskutovat," říká Jan Školník

"Broumovské diskuse prověří naši schopnost kultivovaně diskutovat," říká Jan Školník

Řada zajímavých hostů z celé České republiky zavítá ve dnech 6. - 7. listopadu do broumovského klášt...

Rozehrála se soutěž v "barevném" volejbale

Rozehrála se soutěž v "barevném" volejbale

V sobotu 6. října se rozehrála okresní soutěž v červeném a modrém minivolejbale. První turnajové kol...

Doporučujeme

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

znakkkkkk

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsledků voleb do Zastupitelstva města Broumova uskutečněných ve dnech 5. a 6. října 2018, byla zahájena koaliční jednání. Z nich nakonec vykrystalizovala čtveřice stran a seskupení (Volba pro Broumov – VpB, Broumováci, Křesťanská a demokratická unie – Československá strana Lidová – KDU-ČSL a Nestraníci), která má v broumovském zastupitelstvu nadpoloviční počet mandátů... celý článek

Poslední komentáře