Broumovsko

Neděle 20.leden 2019

Poslední aktualizace20.01.2019 04:26

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Všechny strany

kytttoooBroumovská kytara, Malé letní dovádění, hasičské závody a hasičská oslava, vycházky do okolí Broumovska, fotbal. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 15. do 17. června konají na Broumovsku.

Horolezecký klub Ostaš pořádá v pátek a v sobotu lezecké závody s názvem O krále Ostaše. Akce se bude konat jen za příznivého počasí. Začne se v pátek v 18 hodin v kiosku u Malíka.

V Bukovici budou slavit 120. výročí založení místního sboru dobrovolných hasičů. V pátek v 19 hodin začne výroční schůze a v sobotu ve 13 hodin pestrý doprovodný program. Vše zakončí taneční zábava se skupinou Bladex a ohnivá show.

V rámci evropského tour se v Soulkostele ve Vernéřovicích zastaví američtí Hill Dunes. Ty doprovodí česká kapela Tomáš Palucha a polská zpěvačka The Pau. Podle pořadatelů lepší letní koncert letos v Soulkostele nebude. Začne se v pátek ve 20:30 hodin.

V sobotu můžete vyrazit na 24. ročník turistického pochodu Putování Broumovskem. Klub českých turistů TJ Slovan Broumov pro vás bude mít připraveny trasy procházející Broumovskými stěnami nebo Javořími horami. Pro pěší jsou připraveny trasy na 15, 20, 28, 35 a 44 kilometrů, na cyklisty čekají vzdálenosti na 35 a 60 kilometrů. Start je na fotbalovém hřišti Stanislava Opočenského v Broumově od 7 do 10 hodin, cíl na stejném místě.

V sobotu se uskuteční třetí ze série sedmi Vycházek Polickem. Tentokrát s Mgr. Janem Tůmou, odborným pracovníkem Regionálního muzea v Náchodě, vyrazíte ze Stárkova na hrad Bystrý.

Sbor dobrovolných hasičů Velká Ledhuje zve širokou veřejnost na 23. ročník soutěže v požárním útoku družstev O pohár starostky města Police nad Metují. Na louce v Ochozi se začne v sobotu v 9 hodin.

V AQA Landu v Meziměstí vypukne v sobotu v 10 hodin Malé letní dovádění. O putovní pohár se v "obecní olympiádě" utkají týmy ze všech obcí Broumovska ve velmi netradičních disciplínách.

Milovníci hudby mohou v sobotu zamířit na Dětské hřiště v Broumově, kde od 16 hodin odstartuje 22. ročník Broumovské kytary. Vystoupí tu mimo jiné kapely Imodium, Rybičky 48, Michal Ambrož a Hudba Praha a další.

Na Chatě pod Korunou v Martínkovicích začne v neděli v 11 hodin Bazar dětského oblečení.

V neděli se koná Terénní exkurze na téma Sucho kolem nás. Se zkušeným lektorem Jiřím Malíkem navštívíte lokality v okolí Broumova s nevhodnými zásahy do krajiny. Součástí exkurze je i odborná přednáška. Sraz na nádvoří broumovského kláštera je ve 13:30 hodin.

Ve svém posledním zápase sezóny se fotbalisté Spartaku Police nad Metují utkají v neděli na svém hřišti s Kunčicemi. Police je ve formě, vždyť v posledních dvou kolech porazila první dva týmy tabulky Sobotku i Broumov. Zápas začne v 17 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

PSO jízda rokem 2019

PSO jízda rokem 2019

Naši milí posluchači a čtenáři, se zpožděním Vám přejeme vše nejlepší do roku 2019! V roce minulém j...

Je libo Cesta kamene nebo Festival zážitků? Královéhradecký kraj zve v Brně na aktivní dovolenou strávenou na kole

Je libo Cesta kamene nebo Festival zážitků? Královéhradecký kraj zve v Brně na aktivní dovolenou strávenou na kole

Brněnské výstaviště hostí od 17. do 20. ledna jeden z největších veletrhů cestovního ruchu v Česku. ...

Kachna v peřinách

Kachna v peřinách

Pes – nejlepší přítel člověka. Dospělák – nejlepší přítel dítěte.

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. ledna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. ledna

Závody psích spřežení, dřevorubecké závody, tři plesy, beseda, kino a večírek v Edenu. To jsou tipy ...

Broumovsko má nové propagační videospoty

Broumovsko má nové propagační videospoty

Broumovsko na podzim obsadili filmaři ze společnosti Hustle Production a natočili spot propagující n...

Doporučujeme

Novoroční přání starosty Broumova Jaroslava Bitnara

jarda

Vážení Broumováci, milí čtenáři serveru Naše Broumovsko,

v tomto uspěchaném světě vám všem přeji především radost a pohodu. Přeji všem, abyste se uměli radovat i z maličkostí a abyste nějaké ty neférovosti života zvládali s úsměvem na tváři. Přeji vám krásný a úspěšný rok 2019... celý článek

Poslední komentáře