Broumovsko

Středa 15.srpen 2018

Poslední aktualizace17.08.2018 04:49

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. června
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Všechny strany

kytttoooBroumovská kytara, Malé letní dovádění, hasičské závody a hasičská oslava, vycházky do okolí Broumovska, fotbal. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 15. do 17. června konají na Broumovsku.

Horolezecký klub Ostaš pořádá v pátek a v sobotu lezecké závody s názvem O krále Ostaše. Akce se bude konat jen za příznivého počasí. Začne se v pátek v 18 hodin v kiosku u Malíka.

V Bukovici budou slavit 120. výročí založení místního sboru dobrovolných hasičů. V pátek v 19 hodin začne výroční schůze a v sobotu ve 13 hodin pestrý doprovodný program. Vše zakončí taneční zábava se skupinou Bladex a ohnivá show.

V rámci evropského tour se v Soulkostele ve Vernéřovicích zastaví američtí Hill Dunes. Ty doprovodí česká kapela Tomáš Palucha a polská zpěvačka The Pau. Podle pořadatelů lepší letní koncert letos v Soulkostele nebude. Začne se v pátek ve 20:30 hodin.

V sobotu můžete vyrazit na 24. ročník turistického pochodu Putování Broumovskem. Klub českých turistů TJ Slovan Broumov pro vás bude mít připraveny trasy procházející Broumovskými stěnami nebo Javořími horami. Pro pěší jsou připraveny trasy na 15, 20, 28, 35 a 44 kilometrů, na cyklisty čekají vzdálenosti na 35 a 60 kilometrů. Start je na fotbalovém hřišti Stanislava Opočenského v Broumově od 7 do 10 hodin, cíl na stejném místě.

V sobotu se uskuteční třetí ze série sedmi Vycházek Polickem. Tentokrát s Mgr. Janem Tůmou, odborným pracovníkem Regionálního muzea v Náchodě, vyrazíte ze Stárkova na hrad Bystrý.

Sbor dobrovolných hasičů Velká Ledhuje zve širokou veřejnost na 23. ročník soutěže v požárním útoku družstev O pohár starostky města Police nad Metují. Na louce v Ochozi se začne v sobotu v 9 hodin.

V AQA Landu v Meziměstí vypukne v sobotu v 10 hodin Malé letní dovádění. O putovní pohár se v "obecní olympiádě" utkají týmy ze všech obcí Broumovska ve velmi netradičních disciplínách.

Milovníci hudby mohou v sobotu zamířit na Dětské hřiště v Broumově, kde od 16 hodin odstartuje 22. ročník Broumovské kytary. Vystoupí tu mimo jiné kapely Imodium, Rybičky 48, Michal Ambrož a Hudba Praha a další.

Na Chatě pod Korunou v Martínkovicích začne v neděli v 11 hodin Bazar dětského oblečení.

V neděli se koná Terénní exkurze na téma Sucho kolem nás. Se zkušeným lektorem Jiřím Malíkem navštívíte lokality v okolí Broumova s nevhodnými zásahy do krajiny. Součástí exkurze je i odborná přednáška. Sraz na nádvoří broumovského kláštera je ve 13:30 hodin.

Ve svém posledním zápase sezóny se fotbalisté Spartaku Police nad Metují utkají v neděli na svém hřišti s Kunčicemi. Police je ve formě, vždyť v posledních dvou kolech porazila první dva týmy tabulky Sobotku i Broumov. Zápas začne v 17 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Tomáš Kočko & ORCHESTR vystoupí v broumovském klášteře

Tomáš Kočko & ORCHESTR vystoupí v broumovském klášteře

Příjemný letní hudební zážitek nabídne broumovský benediktinský klášter, kam míří skladatel, hudební...

Srpen 1968 očima Jana Šolty

Srpen 1968 očima Jana Šolty

Jak vzpomínal na okupaci Československa vojsky Varšavské smlouvy v srpnu roku 1968 tehdejší voják Ja...

Galerie Dům v Broumově vystaví díla Jiřího Sopka

Galerie Dům v Broumově vystaví díla Jiřího Sopka

V sobotu 18. srpna bude v Galerii Dům v klášterní zahradě v Broumově vernisáží zahájena výstava Jiří...

Letní hornové kurzy vyvrcholily sedmým koncertem festivalu Za poklady Broumovska

Letní hornové kurzy vyvrcholily sedmým koncertem festivalu Za poklady Broumovska

V sobotu 11. srpna byl v broumovském klášteře slavnostně zakončen 4. ročník mezinárodních Letních ho...

Zmar fotbalistů Broumova, Police má bod, Martínkovice slaví první výhru

Zmar fotbalistů Broumova, Police má bod, Martínkovice slaví první výhru

Fotbalisté Slovanu Broumov pohrdli možností postoupit do krajského přeboru a věděli proč. Hned v prv...

Doporučujeme

Polická starostka je nominovaná v soutěži Žena regionu. O vítězce rozhodne hlasování veřejnosti!

ida

Starostka Police nad Metují Ida Jenková je v nominaci 9. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu. Soutěž je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Hlasovat pro Idu Jenkovou můžete do 31. srpna ZDE! ...celý článek

Poslední komentáře