Broumovsko

Čtvrtek 19.červenec 2018

Poslední aktualizace21.07.2018 04:38

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Všechny strany

ivanTLegendární turistický pochod, ochutnávka burčáku v broumovském klášteře, Den otevřených dveří v hronovském Wikovu, kino, Koncert duchovní hudby, taneční odpoledne, kurz k získání zbrojního průkazu. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 15. do 17. září konají na Broumovsku.

Od čtvrtka do neděle se na Chatě pod Korunou v Martínkovicích bude konat Burčákovíkend. Dnes v 15 hodin začne sportovní odpoledne pro děti a rodiče, v pátek bude znít disco a country hudba, v sobotu a v neděli je připravený program pro děti.

Z Masarykova náměstí v Polici nad Metují dnes v 17 hodin odstartuje Vyjížďka na koloběžkách. Pod vedením instruktora se naučíte správné jízdě. Koloběžky si po rezervaci můžete půjčit.

V Konferenčním sále infocentra v Broumově se v pátek v 18 hodin začne promítat český film Špunti na vodě. V hlavních rolích se objeví Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák.

V pátek se v Polici nad Metují koná Manifestace proti rozšiřování vlků v CHKO Broumovsko. Sraz je v 18 hodin u sídla CHKO Broumovsko. Dál se půjde směrem na Suchý Důl.

Již po dvacáté osmé se v sobotu půjde Teplicko-adršpašská 33. Start pochodu je průběžný od 7 do 10 hodin (pro pěší TA50 od 6 hodin) z koupaliště v Teplicích na Metují. Na výběr jsou trasy na 50 km, 33 km, 25 km, 16 km až po trasu pro maminky s dětmi doplněnou o Dětský pohádkový les v délce 6-8 km. Pro cyklisty jsou připraveny letos trasy na 30 km, 50 km a 70 km. V areálu koupaliště je připraven doprovodný program, jehož vrcholem bude koncert Ivana Hlase od 16 hodin.

Stabilita pískovcových skalních věží v turisticky atraktivních oblastech - to je téma semináře, který se koná v sobotu od 10 hodin v Konferenčním sále infocentra v Broumově. Seminář je určený pro veřejnost.

V areálu společnosti WIKOV MGI a.s. v Hronově začne v sobotu v 10 hodin Den otevřených dveří. Můžete si prohlédnout nové prostory firmy, připraven je bohatý doprovodný program pro děti i pro dospělé. Moderovat bude herec a bavič Petr Rychlý, odpoledne zahraje Relax Band.

Tradiční ochutnávka burčáku od moravských vinařů a z dalších vinoték za doprovodu živé hudby, to je Klášterní Burčáko(VINO)braní v areálu broumovského kláštera. Hrát bude František Nedvěd mladší. Brány kláštera se otevřou ve 13 hodin.

V kostele sv. Anny ve Vižňově začne v sobotu v 16 hodin Koncert duchovní hudby s pěveckým sdružením Cantus Jaroměř. Výtěžek z koncertu bude věnován na opravy kostela.

V Centru Walzel v Meziměstí pořádají v neděli Přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi. Tento druh přípravy je v první řadě zaměřen na úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti. Je nutné se předem přihlásit!

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 20. do 22. července

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 20. do 22. července

Malé letní divadlení, Oldřich Navrátil a Zuzana Kronerová v Edenu, další "pokladový" koncert, noční ...

Nevšední životní osudy Emericha Ratha ožijí už tuto neděli v broumovském klášteře

Nevšední životní osudy Emericha Ratha ožijí už tuto neděli v broumovském klášteře

Neděle 22. července bude v broumovském benediktinském klášteře ve znamení nové divadelní inscenace C...

V Adršpachu se střetly dva automobily

V Adršpachu se střetly dva automobily

Profesionální hasiči z Broumova a dobrovolní hasiči z Adršpachu vyjeli v pátek odpoledne ke střetu d...

Z krádeží a vloupání na Broumovsku obvinili recidivistu

Z krádeží a vloupání na Broumovsku obvinili recidivistu

Celkem slušný výčet trestných činů přes své mládí nasbíral 23letý mládenec z Broumovska, kterého kri...

Viola a violoncello okouzlily publikum při třetím koncertu festivalu Za poklady Broumovska

Viola a violoncello okouzlily publikum při třetím koncertu festivalu Za poklady Broumovska

Zcela zaplněný klášterní kostel sv. Vojtěcha v Broumově hostil v sobotu 14. července třetí koncert f...

Doporučujeme

V areálu broumovského kláštera byla otevřena restaurace U Tří růží

barof

V pátek 29. června byla v areálu kláštera v Broumově otevřena restaurace U Tří růží. Restaurace bude součástí konceptu Baroque, který spojuje atmosféru jedinečných míst po celé České republice s vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí... celý článek

Poslední komentáře