Broumovsko

Pondělí 20.listopad 2017

Poslední aktualizace21.11.2017 04:46

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Všechny strany

ivanTLegendární turistický pochod, ochutnávka burčáku v broumovském klášteře, Den otevřených dveří v hronovském Wikovu, kino, Koncert duchovní hudby, taneční odpoledne, kurz k získání zbrojního průkazu. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 15. do 17. září konají na Broumovsku.

Od čtvrtka do neděle se na Chatě pod Korunou v Martínkovicích bude konat Burčákovíkend. Dnes v 15 hodin začne sportovní odpoledne pro děti a rodiče, v pátek bude znít disco a country hudba, v sobotu a v neděli je připravený program pro děti.

Z Masarykova náměstí v Polici nad Metují dnes v 17 hodin odstartuje Vyjížďka na koloběžkách. Pod vedením instruktora se naučíte správné jízdě. Koloběžky si po rezervaci můžete půjčit.

V Konferenčním sále infocentra v Broumově se v pátek v 18 hodin začne promítat český film Špunti na vodě. V hlavních rolích se objeví Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák.

V pátek se v Polici nad Metují koná Manifestace proti rozšiřování vlků v CHKO Broumovsko. Sraz je v 18 hodin u sídla CHKO Broumovsko. Dál se půjde směrem na Suchý Důl.

Již po dvacáté osmé se v sobotu půjde Teplicko-adršpašská 33. Start pochodu je průběžný od 7 do 10 hodin (pro pěší TA50 od 6 hodin) z koupaliště v Teplicích na Metují. Na výběr jsou trasy na 50 km, 33 km, 25 km, 16 km až po trasu pro maminky s dětmi doplněnou o Dětský pohádkový les v délce 6-8 km. Pro cyklisty jsou připraveny letos trasy na 30 km, 50 km a 70 km. V areálu koupaliště je připraven doprovodný program, jehož vrcholem bude koncert Ivana Hlase od 16 hodin.

Stabilita pískovcových skalních věží v turisticky atraktivních oblastech - to je téma semináře, který se koná v sobotu od 10 hodin v Konferenčním sále infocentra v Broumově. Seminář je určený pro veřejnost.

V areálu společnosti WIKOV MGI a.s. v Hronově začne v sobotu v 10 hodin Den otevřených dveří. Můžete si prohlédnout nové prostory firmy, připraven je bohatý doprovodný program pro děti i pro dospělé. Moderovat bude herec a bavič Petr Rychlý, odpoledne zahraje Relax Band.

Tradiční ochutnávka burčáku od moravských vinařů a z dalších vinoték za doprovodu živé hudby, to je Klášterní Burčáko(VINO)braní v areálu broumovského kláštera. Hrát bude František Nedvěd mladší. Brány kláštera se otevřou ve 13 hodin.

V kostele sv. Anny ve Vižňově začne v sobotu v 16 hodin Koncert duchovní hudby s pěveckým sdružením Cantus Jaroměř. Výtěžek z koncertu bude věnován na opravy kostela.

V Centru Walzel v Meziměstí pořádají v neděli Přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi. Tento druh přípravy je v první řadě zaměřen na úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti. Je nutné se předem přihlásit!

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nadační fond Gymnázia Broumov ocenil nejlepší studenty školy

Nadační fond Gymnázia Broumov ocenil nejlepší studenty školy

Nadační fond Gymnázia Broumov ocenil 16.listopadu 2017 v Opatských sálech broumovského kláštera nejl...

Broumov pošesté v řadě vyhrál a v tabulce přezimuje na druhém místě

Broumov pošesté v řadě vyhrál a v tabulce přezimuje na druhém místě

Fotbalisté Slovanu Broumov v sobotu vyhráli na domácím hřišti poslední podzimní zápas 1.A třídy s No...

O Broumovsku pro broumovské seniory

O Broumovsku pro broumovské seniory

Senioři z broumovského Klubu důchodců se nejméně jednou za měsíc setkávají na společné přednášce, vy...

Absolutním vítězem soutěže DestinaCze 2017 se stala Skalní města Broumovska

Absolutním vítězem soutěže DestinaCze 2017 se stala Skalní města Broumovska

Absolutním vítězem pátého ročníku soutěže o nejoblíbenější destinaci České republiky, kterou vyhlašu...

Vítězem soutěže EDEN 2017 se staly Orlické hory a Podorlicko. Broumovsko je na 3. místě

Vítězem soutěže EDEN 2017 se staly Orlické hory a Podorlicko. Broumovsko je na 3. místě

Excelentní evropská destinace s jedinečným kulturním produktem – to jsou Orlické hory a Podorlicko, ...

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře