Broumovsko

Pondělí 25.září 2017

Poslední aktualizace25.09.2017 04:08

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 15. do 17. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Všechny strany

ivanTLegendární turistický pochod, ochutnávka burčáku v broumovském klášteře, Den otevřených dveří v hronovském Wikovu, kino, Koncert duchovní hudby, taneční odpoledne, kurz k získání zbrojního průkazu. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 15. do 17. září konají na Broumovsku.

Od čtvrtka do neděle se na Chatě pod Korunou v Martínkovicích bude konat Burčákovíkend. Dnes v 15 hodin začne sportovní odpoledne pro děti a rodiče, v pátek bude znít disco a country hudba, v sobotu a v neděli je připravený program pro děti.

Z Masarykova náměstí v Polici nad Metují dnes v 17 hodin odstartuje Vyjížďka na koloběžkách. Pod vedením instruktora se naučíte správné jízdě. Koloběžky si po rezervaci můžete půjčit.

V Konferenčním sále infocentra v Broumově se v pátek v 18 hodin začne promítat český film Špunti na vodě. V hlavních rolích se objeví Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák.

V pátek se v Polici nad Metují koná Manifestace proti rozšiřování vlků v CHKO Broumovsko. Sraz je v 18 hodin u sídla CHKO Broumovsko. Dál se půjde směrem na Suchý Důl.

Již po dvacáté osmé se v sobotu půjde Teplicko-adršpašská 33. Start pochodu je průběžný od 7 do 10 hodin (pro pěší TA50 od 6 hodin) z koupaliště v Teplicích na Metují. Na výběr jsou trasy na 50 km, 33 km, 25 km, 16 km až po trasu pro maminky s dětmi doplněnou o Dětský pohádkový les v délce 6-8 km. Pro cyklisty jsou připraveny letos trasy na 30 km, 50 km a 70 km. V areálu koupaliště je připraven doprovodný program, jehož vrcholem bude koncert Ivana Hlase od 16 hodin.

Stabilita pískovcových skalních věží v turisticky atraktivních oblastech - to je téma semináře, který se koná v sobotu od 10 hodin v Konferenčním sále infocentra v Broumově. Seminář je určený pro veřejnost.

V areálu společnosti WIKOV MGI a.s. v Hronově začne v sobotu v 10 hodin Den otevřených dveří. Můžete si prohlédnout nové prostory firmy, připraven je bohatý doprovodný program pro děti i pro dospělé. Moderovat bude herec a bavič Petr Rychlý, odpoledne zahraje Relax Band.

Tradiční ochutnávka burčáku od moravských vinařů a z dalších vinoték za doprovodu živé hudby, to je Klášterní Burčáko(VINO)braní v areálu broumovského kláštera. Hrát bude František Nedvěd mladší. Brány kláštera se otevřou ve 13 hodin.

V kostele sv. Anny ve Vižňově začne v sobotu v 16 hodin Koncert duchovní hudby s pěveckým sdružením Cantus Jaroměř. Výtěžek z koncertu bude věnován na opravy kostela.

V Centru Walzel v Meziměstí pořádají v neděli Přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi. Tento druh přípravy je v první řadě zaměřen na úspěšné zvládnutí zkoušky odborné způsobilosti. Je nutné se předem přihlásit!

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Na projekt Nezastavitelní se vybralo celkem přes jeden a čtvrt milionu korun. Pomohli i turisté v Adršpachu

Na projekt Nezastavitelní se vybralo celkem přes jeden a čtvrt milionu korun. Pomohli i turisté v Adršpachu

Život je nešetřil, jsou handicapovaní, ale mají své sny. Chtějí sportovat a žít aktivně. Ke splnění ...

Rozhovor s Lukášem Novákem, velitelem jednotky SDH Broumov, o výstupu na Ruprechtický Špičák

Rozhovor s Lukášem Novákem, velitelem jednotky SDH Broumov, o výstupu na Ruprechtický Špičák

V  pátek 15. září se uskutečnila akce – Výstup na Ruprechtický Špičák, kterého se zúčastnili br...

Město Broumov vyhlásilo soutěž o logo pro nový turistický produkt

Město Broumov vyhlásilo soutěž o logo pro nový turistický produkt

Město Broumov vyhlásilo soutěž o logo QUESTY, což je nový turistický produkt v Broumově, Adršpachu a...

Vítězové letošní Broumovské klávesy vystoupí v pražském Rudolfinu

Vítězové letošní Broumovské klávesy vystoupí v pražském Rudolfinu

Pražské Rudolfinum přivítá ve středu 18. října laureáty letošního ročníku Mezinárodní soutěže pro ml...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 22. do 24. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 22. do 24. září

Divadlo Járy Cimrmana, Podzimní trh, křest CD, rockový koncert, soutěž traktorů a taneční zábava, fo...

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!