Broumovsko

Neděle 29.listopad 2020

Poslední aktualizace 1.12.2020 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. ledna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. ledna

Email Tisk PDF

plessssPlesy, florbalový turnaj, horolezecké a dřevorubecké závody, zabíjačka či zahájení tenisové ligy. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 16. do 18. ledna konají na Broumovsku.

V pátek a v sobotu se v tělocvičně školy v Polici nad Metují hraje florbalový turnaj O pohár starostky města, pořadateli také nazývaný "táta všech polických florbalových turnajů". Přihlášky do turnaje jsou již uzavřené, pořadatelé však zvou fanoušky pro vytvoření správné turnajové atmosféry.

Prdelačku, ovar, prejt, jitrnice, škvarky, kroupy a mnoho dalších zabíjačkových pochoutek můžete ochutnat v pátek a v sobotu v restauraci Švejk v Centru Walzel v Meziměstí.

I přes nedostatek sněhu se v sobotu a v neděli koná Mistrovství České Republiky - Cross Country MID Janovičky 2015, tedy 13. ročník závodů psích spřežení. Oba dny se startuje v 10 hodin. Letošní novinkou je jednokolový závod horských a sněžných kol Vlčí stopou. Prezentace probíhá v sobotu do 10 hodin.

O víkendu se naplno rozjede plesová sezóna. Už v pátek od 20 hodin začne v divadelním sále na nádraží Ples města Meziměstí. K tanci a poslechu hraje skupina Relax.

Další plesy se konají v sobotu a shodně začínají ve 20 hodin. Ples města Broumova se koná tradičně v kulturním sále Střelnice. Hraje skupina Ledvine Stones, zatančí polští žáci ve spolupráci se ZUŠ Broumov, překvapením pro mnohé účastníky bude avízovaná UV show.

Na sále Sál Josefa Čapka se bude konat 17. ples města Hronova. K tanci a poslechu hraje taneční skupina HF Band z Úpice. V průběhu večera se uskuteční slavnostní ocenění hronovských osobností.

Rodičovský ples se koná v Pellyho domech v Polici nad Metují, kde bude hrát skupina Nacopak band. Ples zahájí předtančení žákyň místní umělecké školy, hostem večera bude mistr kouzel Miloš Malý.

V sobotu 17. ledna poměří své síly v Adršpachu na odpočívadle za hlavním parkovištěm profesionální i amatérští dřevorubci z celé republiky. 7. ročník závodů Dřevorubec roku - Adršpach 2015 začne v 10 hodin. Připraven je bohatý doprovodný program.

Novoroční open 2015 - to jsou horolezecké závody v sokolovně v Polici nad Metují. Start závodu je v sobotu v 10 hodin. Finále žen a juniorek se předpokládá od 15 hodin, hned po nich, kolem 16. hodiny, začne finále mužů a juniorů.

Ve Sportcentru v Teplicích nad Metují bude v neděli zahájena dlouhodobá Zimní tenisová liga. Zúčastnit se mohou 2 - 4 členné týmy, které v zápase sehrají jednu čtyřhru a dvě dvouhry. Hrací dny budou následující neděle. Přihlásit se můžete na recepci Sportcentra.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

Předvánoční novinky z Benediktinských sklepů

I přes nepříznivou dobu a nemožnost se osobně setkávat u degustací nabízejí Benediktinské sklepy v b...

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

Den otevřených dveří Gymnázia Broumov bude v upravené podobě

V sobotu 28. listopadu se bude konat Den otevřených dveří Gymnázia Broumov, jen v trochu upravené po...

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

V broumovském klášteře probíhá druhý ročník Sympozia ilustrace

Pět významných českých ilustrátorů a jeden zahraniční host se představí na druhém ročníku Sympozia i...

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

Vítězný architektonický návrh na rekonstrukci domu na Kostelním náměstí

V dubnu 2020 byla vyhlášena výzva na zpracování architektonického návrhu na rekonstrukci objektu č.p...

Poděkování za potravinovou sbírku

Poděkování za potravinovou sbírku

Vážení účastníci potravinové sbírky, ráda bych se s Vámi podělila o velkou radost, kterou spolek Ape...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web