Broumovsko

Neděle 29.březen 2020

Poslední aktualizace28.03.2020 10:25

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. listopadu

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. listopadu

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. listopadu
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Všechny strany

huhuKoncert skupiny Hudba Praha band, tři divadelní představení, kino, beseda, charitativní festival, ochutnávka vín, prohlídka Skriptoria, Travesti show, poslední fotbal či taneční odpoledne. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 16. do 18. listopadu konají na Broumovsku.

V Jiráskově divadle v Hronově se koná dnes, ve čtvrtek, beseda nazvaná Tváře Petra Rychlého. Pořad s jednou z nejznámějších televizních tváří začne v 19 hodin.

V pátek v 18 hodin začne v Hronově Večerní toulání masek městem. Sraz je na Sále J. Čapka.

Divadelní soubor J. K. Tyl Meziměstí uvede v pátek svoji nastudovanou hru Rodina je základ státu. V polickém Kolárově divadle se začne v 19 hodin. Divadlo se hraje v rámci 71. Polických divadelních her.

V Benediktinských sklepech v budově bývalého klášterního gymnázia v Broumově se v pátek od 19 hodin konají degustace mladých a Svatomartinských vín a Beaujolais. Je nutné se předem objednat!

V rámci listopadového promítání filmových novinek jste zváni o víkendu do konferenčního sálu infocentra v Broumově hned dvakrát. V pátek v 18 hodin začne filmové drama režiséra a producenta Ondřeje Trojana o vzestupu a pádu na pozadí doby, která dodnes ovlivňuje naše životy nazvané Toman. V neděli v 15 hodin je připraven film pro děti - animovaný Grinch.

V Restauraci Vyhlídka na Janovičkách u Broumova začne v pátek ve 20 hodin Travesti show. Následovat bude diskotéka, hrát budou Bratři v TriCku.

V pátek od 20 hodin vystoupí v undergroundovém klubu Eden v Broumově Hudba Praha band, která absolvuje turné Tak spolu jdem...tour 2017/18.

Hrnčířem na zkoušku se jmenuje program v Domě dětí a mládeže Ulita Broumov. Budou se vyrábět nádoby a nádobí. Začne se v sobotu v 9 hodin, s sebou si vezměte pracovní oděv a svačinu.

V sobotu v 10 hodin začne v broumovském klášteře interaktivní prohlídka Skriptoria. Prohlídka klášterní písárny vás zavede do tajů středověkých profesí písaře, iluminátora, pergameníka či knihvazače. Vyzkoušíte si psaní husím brkem, broušení pergamenu, výrobu přírodních barev, práci s knihtiskařským lisem či vázání knih v unikátní klášterní písárně, která je běžně přístupná pouze školním kolektivům.

V sobotu budou oslavovat výročí 150 let od založení Sokola v Polici nad Metují. V místní restauraci Sokolovna začnou od 10 hodin zvěřinové hody a od 15 hodin bude hrát kapela Šlapeto. Ve 14 hodin začne cvičební hodinka, kdy vystoupí oddíly z Police i okolí.

Poznej sám sebe se jmenuje křest a autogramiáda knihy Evy Půlpánové. V konferenčním sále infocentra v Broumově se začne v 11 hodin.

V sobotu se na Klučance v Dědově u Teplic nad Metují koná 17. ročník charitativního festivalu na podporu dětí z dětských domovů Webrovkafest, který z výtěžku akce od roku 2002 spolufinancuje zážitkové pobyty pro děti z různých dětských domovů. Program začíná ve 14:30 hodin. Můžete se těšit na vystoupení řady kapel, skupin a divadelních souborů.

V rámci Meziměstských divadelních her uvede v sobotu Náchodská divadelní scéna hru Elixír a Halíbela. Představení pro děti začne v 15 hodin.

Klub přátel Broumova a Československá církev husitská v Broumově zve veřejnost k oslavě 17. listopadu. Setkání nazvané Festival svobody - společně za svobodu a demokracii začne na Mírovém náměstí v Broumově v sobotu v 17 hodin.

V kulturním domě v Heřmánkovicích uvede Divadelní spolek Kolár z Police nad Metují svoji nastudovanou hru od Gogola Hráči. Představení začne v sobotu v 18 hodin.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v sobotu od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

Pacienti, pronásledovaní svou chorobou a nekontrolovatelnými "tiky", se snaží zahnat nudu, povídají si spolu, navzájem se seznamují, hrají monopoly, dokonce se sami pokoušejí o skupinovou terapii. To je představení Tik ťak, které v rámci Noci divadel uvede Divadlo Broumov. V Městském divadle v Broumově se začne v sobotu v 19 hodin.

Tradiční otvírák sezóny s bohatou tombolou a skvělou muzikou k tanci i poslechu, to je 23. Ples lyžařů, který se koná na sále Pellyho domů v Polici nad Metují v sobotu od 20 hodin. Do půlnoci hraje velký živý orchestr HF Band, po půlnoci kapela Medium.

Fotbalisté Spartaku Police nad Metují sehrají své poslední utkání 1.A třídy na domácím hřišti. Od 13:30 hodin přivítají tým Roudnice.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

V pondělí 30. března přecházejí vlaky na režim nedělního provozu

V pondělí 30. března přecházejí vlaky na režim nedělního provozu

Na šíření onemocnění COVID-19 reaguje Královéhradecký kraj mimo jiné i sérií opatření ve veřejné dop...

Stavební buňka před nemocnicí je preventivní opatření

Stavební buňka před nemocnicí je preventivní opatření

Oblastní nemocnice Náchod zřídila před dvěma týdny v Broumově před hlavním vchodem do nemocnice stav...

1. týden v Digitální pohotovosti

1. týden v Digitální pohotovosti

Kdybyste chtěl někdo potkat někoho z našich 15 členů, tak byste musel procestovat celý Královéhradec...

Aktuální informace pro občany Broumova

Aktuální informace pro občany Broumova

Zveřejňujeme aktuální informace pro občany města Broumova - úřední dny veřejných institucí ve městě,...

Broumovské gymnázium nespí

Broumovské gymnázium nespí

Koronaviru se podařilo narušit naše zdánlivé jistoty, opatření Vlády v zájmu zdraví všech výrazně om...

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře