Broumovsko

Středa 21.březen 2018

Poslední aktualizace22.03.2018 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Všechny strany

kruciTTTKoncert skupin Krucipüsk, Národ Sobě, Vladivojsko či zpěváka Justina Lavashe, hned tři dětské karnevaly, lyžařské závody, nové prohlídky broumovského kláštera, program pro milovníky zbraní, thajské masáže, divadlo, besedy a promítání. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 16. do 18. února konají na Broumovsku.

Ve čtvrtek v 9 hodin začne na Městském úřadě v Broumově Konzultační den CzechInvest, API a CzechTrade. Cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů.

Každý čtvrtek od 18:30 hodin si můžete v tělocvičně Základní školy Masarykovy zacvičit. Kondiční cvičení vedou zkušení trenéři.

V pátek od 19 hodin bude v Hospůdce U Malíků na Ostaši promítat Viktorka Hlaváčková. Téma její besedy je Pěšky přes Kavkaz - od moře k moři. Hned v sobotu, tentokrát od 18 hodin bude promítání a beseda s Bohumilem Stillerem. Ten má připravené fotografie a vyprávění z Makedonie 2017 - autem, na kole i pěšky.

Na sále hospody ve Žďáru nad Metují uvede v pátek Divadelní spolek Kolár z Police nad Metují hru N. V. Gogola Hráči. Představení začne v 19 hodin.

Lyžařský oddíl TJ Slavoj Teplice nad Metují a Skiareál Kamenec pořádají v sobotu veřejný závod žactva v obřím slalomu nazvaný O cenu Teplických skal. Prezentace závodníků je od 8 do 8:45 hodin. Následovat bude prohlídka tratě a start závodů.

Střelnice v Centru Walzel v Meziměstí připravila Dny s Glock a Ruger ve spolupráci s firmou MPI CZ předváděcí akci zbraní této značky. V termínu od 17. února do 4. března 2018 je pro držitele zbrojního průkazu zapůjčení zbraní zdarma.

V sobotu máte možnost v Centru Walzel v Meziměstí absolvovat thajské masáže v solné jeskyni za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a s vůní orientálních olejů. Počet masáží je omezený, je nutné se objednat.

A opět Centrum Walzel, také na sobotu, připravilo Kurz sebeobrany s pistolí. Pod vedením instruktorů s bohatou praxí v ozbrojených složkách se naučíte zacházet se zbraní. Hned v neděli se na střelnici koná další přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi.

V sobotu od 10 a  14 hodin začínají nové prohlídky broumovského kláštera spojené s komentovanou prohlídkou Muzea Broumovska. Při těchto speciálních prohlídkách uvidíte sklepní a půdní prostory, historickou knihovnu, opatskou galerii, výstavu poklady z depozitářů a nádherné reprezentativní sály opatské rezidence s expozicí o historii Broumova. Přijďte a využijte možnost nakouknout do běžně nepřístupných prostor a za dveře Muzea Broumovska.

V sobotu bude pod sjezdovkou ve Skiareálu Kamenec v Teplicích nad Metují odstartován 22. ročník lyžařského závodu Zlámaná běžka. Start je ve 12 hodin. Novinkou letošního ročníku je pochod pro pěší.

V sobotu ve 14:30 hodin začne na sále Kulturního domu Střelnice v Broumově Ledové karnevalové království, což je tradiční karneval v doprovodu soutěží, her a tance, i tentokrát na motivy oblíbené pohádky. Akci pořádá Dům dětí a mládeže Ulita Broumov.

V Praze žijící britský kytarista a písničkář Justin Lavash vystoupí v sobotu v Zámku Adršpach. Koncert začne v 18 hodin.

V sobotu v undergroundovém klubu Eden v Broumově vystoupí trio Krucipüsk, Národ sobě a Vladivojsko. Po famózních Krausberry tedy po týdnu v Edenu opět výborná muzika.

Tři hodiny zábavy a soutěží s hrdiny animovaných příběhů a osvědčeným týmem Dětských akcí. To je dětský karneval v polických Pellyho domech. Vítány jsou samozřejmě masky na jakékoliv téma! Začíná se v neděli ve 14 hodin.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

Na sále restaurace La Sahula začne v neděli v 15 hodin Dětský karneval. Těšit se můžete na maškarní rej, soutěže, tanečky a občerstvení.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Broumovská stará garda obsadila na výborně obsazeném turnaji v Polsku 2. místo

Broumovská stará garda obsadila na výborně obsazeném turnaji v Polsku 2. místo

Stará garda Slovanu Broumov hrála v sobotu 17. března na charitativním halovém turnaji hráčů nad 35 ...

Meziměstský divadelní soubor J.K.Tyl vyhrál se svou komedií Rodina je základ státu na přehlídce Miletínské divadelní jaro

Meziměstský divadelní soubor J.K.Tyl vyhrál se svou komedií Rodina je základ státu na přehlídce Miletínské divadelní jaro

Meziměstský divadelní soubor J. K. Tyl se se svou komedií Rodina je základ státu zúčastnil 16. březn...

V Polici nad Metují začíná Jeden svět, pojďte do kina!

V Polici nad Metují začíná Jeden svět, pojďte do kina!

Již tento čtvrtek 22. března začíná v Polici nad Metují festival dokumentů o lidských právech Jeden ...

Výstava fotografií barokních kostelů Tempus fugit se zastavila v Nowe Rudě

Výstava fotografií barokních kostelů Tempus fugit se zastavila v Nowe Rudě

Letošním prvním, druhým polským a celkově 23. zastavením 16 fotografií bratislavského fotografa Dana...

Veronika Kašáková je pro naše děti vzorem, je jim blízká věkem a je pro ně motivační

Veronika Kašáková je pro naše děti vzorem, je jim blízká věkem a je pro ně motivační

Koncem února navštívila Dětský domov v Broumově finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková. Veroni...

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře