Broumovsko

Čtvrtek 13.prosinec 2018

Poslední aktualizace13.12.2018 04:19

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Všechny strany

kruciTTTKoncert skupin Krucipüsk, Národ Sobě, Vladivojsko či zpěváka Justina Lavashe, hned tři dětské karnevaly, lyžařské závody, nové prohlídky broumovského kláštera, program pro milovníky zbraní, thajské masáže, divadlo, besedy a promítání. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 16. do 18. února konají na Broumovsku.

Ve čtvrtek v 9 hodin začne na Městském úřadě v Broumově Konzultační den CzechInvest, API a CzechTrade. Cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů.

Každý čtvrtek od 18:30 hodin si můžete v tělocvičně Základní školy Masarykovy zacvičit. Kondiční cvičení vedou zkušení trenéři.

V pátek od 19 hodin bude v Hospůdce U Malíků na Ostaši promítat Viktorka Hlaváčková. Téma její besedy je Pěšky přes Kavkaz - od moře k moři. Hned v sobotu, tentokrát od 18 hodin bude promítání a beseda s Bohumilem Stillerem. Ten má připravené fotografie a vyprávění z Makedonie 2017 - autem, na kole i pěšky.

Na sále hospody ve Žďáru nad Metují uvede v pátek Divadelní spolek Kolár z Police nad Metují hru N. V. Gogola Hráči. Představení začne v 19 hodin.

Lyžařský oddíl TJ Slavoj Teplice nad Metují a Skiareál Kamenec pořádají v sobotu veřejný závod žactva v obřím slalomu nazvaný O cenu Teplických skal. Prezentace závodníků je od 8 do 8:45 hodin. Následovat bude prohlídka tratě a start závodů.

Střelnice v Centru Walzel v Meziměstí připravila Dny s Glock a Ruger ve spolupráci s firmou MPI CZ předváděcí akci zbraní této značky. V termínu od 17. února do 4. března 2018 je pro držitele zbrojního průkazu zapůjčení zbraní zdarma.

V sobotu máte možnost v Centru Walzel v Meziměstí absolvovat thajské masáže v solné jeskyni za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a s vůní orientálních olejů. Počet masáží je omezený, je nutné se objednat.

A opět Centrum Walzel, také na sobotu, připravilo Kurz sebeobrany s pistolí. Pod vedením instruktorů s bohatou praxí v ozbrojených složkách se naučíte zacházet se zbraní. Hned v neděli se na střelnici koná další přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi.

V sobotu od 10 a  14 hodin začínají nové prohlídky broumovského kláštera spojené s komentovanou prohlídkou Muzea Broumovska. Při těchto speciálních prohlídkách uvidíte sklepní a půdní prostory, historickou knihovnu, opatskou galerii, výstavu poklady z depozitářů a nádherné reprezentativní sály opatské rezidence s expozicí o historii Broumova. Přijďte a využijte možnost nakouknout do běžně nepřístupných prostor a za dveře Muzea Broumovska.

V sobotu bude pod sjezdovkou ve Skiareálu Kamenec v Teplicích nad Metují odstartován 22. ročník lyžařského závodu Zlámaná běžka. Start je ve 12 hodin. Novinkou letošního ročníku je pochod pro pěší.

V sobotu ve 14:30 hodin začne na sále Kulturního domu Střelnice v Broumově Ledové karnevalové království, což je tradiční karneval v doprovodu soutěží, her a tance, i tentokrát na motivy oblíbené pohádky. Akci pořádá Dům dětí a mládeže Ulita Broumov.

V Praze žijící britský kytarista a písničkář Justin Lavash vystoupí v sobotu v Zámku Adršpach. Koncert začne v 18 hodin.

V sobotu v undergroundovém klubu Eden v Broumově vystoupí trio Krucipüsk, Národ sobě a Vladivojsko. Po famózních Krausberry tedy po týdnu v Edenu opět výborná muzika.

Tři hodiny zábavy a soutěží s hrdiny animovaných příběhů a osvědčeným týmem Dětských akcí. To je dětský karneval v polických Pellyho domech. Vítány jsou samozřejmě masky na jakékoliv téma! Začíná se v neděli ve 14 hodin.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

Na sále restaurace La Sahula začne v neděli v 15 hodin Dětský karneval. Těšit se můžete na maškarní rej, soutěže, tanečky a občerstvení.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

"Pověz mi svůj příběh," zašeptala, "a já ti povím ten svůj..."

"Pověz mi svůj příběh," zašeptala, "a já ti povím ten svůj..."

Undergroundový klub Eden se v pátek ponořil do melancholie. Vystoupil zde americký muzikant Mark Ste...

Golfové hřiště Grosshof je v České republice hodně ceněné

Golfové hřiště Grosshof je v České republice hodně ceněné

Golfový spolek Všudehrálů sdružující hráče, kteří hráli na více než 60 českých hřištích, už po páté ...

Do nemocnice většinou nikdo nechodí, když zrovna nemusí...

Do nemocnice většinou nikdo nechodí, když zrovna nemusí...

Do nemocnice většinou nikdo nechodí, když zrovna nemusí... V Broumově ale udělejte výjimku. Zajděte ...

Adventní jarmark v Meziměstí se konal v teple sálu Centra Walzel

Adventní jarmark v Meziměstí se konal v teple sálu Centra Walzel

V neděli 9. prosince, bez ohledu na jarní podobu počasí, připravilo město Meziměstí v Centru Walzel ...

První zimní úspěch fotbalistů Slovanu. Starší přípravka třetí ve Vamberku

První zimní úspěch fotbalistů Slovanu. Starší přípravka třetí ve Vamberku

Začalo období, kdy fotbalisté Slovanu Broumov, především těch nejmladších kategorií, hrají zimní hal...

Doporučujeme

Adventní prohlídky doplní bohatý prosincový program v broumovském klášteře

cdscdcs

Broumovský benediktinský klášter připravil na prosinec bohatý program. Tato národní kulturní památka zůstává pro veřejnost otevřená i v zimě a na své si přijdou milovníci historie, kultury, umění i kvalitní gastronomie... celý článek

Poslední komentáře