Broumovsko

Sobota 23.červen 2018

Poslední aktualizace25.06.2018 04:45

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 16. do 18. února
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Všechny strany

kruciTTTKoncert skupin Krucipüsk, Národ Sobě, Vladivojsko či zpěváka Justina Lavashe, hned tři dětské karnevaly, lyžařské závody, nové prohlídky broumovského kláštera, program pro milovníky zbraní, thajské masáže, divadlo, besedy a promítání. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 16. do 18. února konají na Broumovsku.

Ve čtvrtek v 9 hodin začne na Městském úřadě v Broumově Konzultační den CzechInvest, API a CzechTrade. Cílem jsou individuální konzultace podnikatelských záměrů.

Každý čtvrtek od 18:30 hodin si můžete v tělocvičně Základní školy Masarykovy zacvičit. Kondiční cvičení vedou zkušení trenéři.

V pátek od 19 hodin bude v Hospůdce U Malíků na Ostaši promítat Viktorka Hlaváčková. Téma její besedy je Pěšky přes Kavkaz - od moře k moři. Hned v sobotu, tentokrát od 18 hodin bude promítání a beseda s Bohumilem Stillerem. Ten má připravené fotografie a vyprávění z Makedonie 2017 - autem, na kole i pěšky.

Na sále hospody ve Žďáru nad Metují uvede v pátek Divadelní spolek Kolár z Police nad Metují hru N. V. Gogola Hráči. Představení začne v 19 hodin.

Lyžařský oddíl TJ Slavoj Teplice nad Metují a Skiareál Kamenec pořádají v sobotu veřejný závod žactva v obřím slalomu nazvaný O cenu Teplických skal. Prezentace závodníků je od 8 do 8:45 hodin. Následovat bude prohlídka tratě a start závodů.

Střelnice v Centru Walzel v Meziměstí připravila Dny s Glock a Ruger ve spolupráci s firmou MPI CZ předváděcí akci zbraní této značky. V termínu od 17. února do 4. března 2018 je pro držitele zbrojního průkazu zapůjčení zbraní zdarma.

V sobotu máte možnost v Centru Walzel v Meziměstí absolvovat thajské masáže v solné jeskyni za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a s vůní orientálních olejů. Počet masáží je omezený, je nutné se objednat.

A opět Centrum Walzel, také na sobotu, připravilo Kurz sebeobrany s pistolí. Pod vedením instruktorů s bohatou praxí v ozbrojených složkách se naučíte zacházet se zbraní. Hned v neděli se na střelnici koná další přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi.

V sobotu od 10 a  14 hodin začínají nové prohlídky broumovského kláštera spojené s komentovanou prohlídkou Muzea Broumovska. Při těchto speciálních prohlídkách uvidíte sklepní a půdní prostory, historickou knihovnu, opatskou galerii, výstavu poklady z depozitářů a nádherné reprezentativní sály opatské rezidence s expozicí o historii Broumova. Přijďte a využijte možnost nakouknout do běžně nepřístupných prostor a za dveře Muzea Broumovska.

V sobotu bude pod sjezdovkou ve Skiareálu Kamenec v Teplicích nad Metují odstartován 22. ročník lyžařského závodu Zlámaná běžka. Start je ve 12 hodin. Novinkou letošního ročníku je pochod pro pěší.

V sobotu ve 14:30 hodin začne na sále Kulturního domu Střelnice v Broumově Ledové karnevalové království, což je tradiční karneval v doprovodu soutěží, her a tance, i tentokrát na motivy oblíbené pohádky. Akci pořádá Dům dětí a mládeže Ulita Broumov.

V Praze žijící britský kytarista a písničkář Justin Lavash vystoupí v sobotu v Zámku Adršpach. Koncert začne v 18 hodin.

V sobotu v undergroundovém klubu Eden v Broumově vystoupí trio Krucipüsk, Národ sobě a Vladivojsko. Po famózních Krausberry tedy po týdnu v Edenu opět výborná muzika.

Tři hodiny zábavy a soutěží s hrdiny animovaných příběhů a osvědčeným týmem Dětských akcí. To je dětský karneval v polických Pellyho domech. Vítány jsou samozřejmě masky na jakékoliv téma! Začíná se v neděli ve 14 hodin.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

Na sále restaurace La Sahula začne v neděli v 15 hodin Dětský karneval. Těšit se můžete na maškarní rej, soutěže, tanečky a občerstvení.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Řidiči, pozor na pávy!

Řidiči, pozor na pávy!

Že silnice, hlavně v noci, přebíhá různá lesní zvěř, je zcela běžné a většina řidičů s tím počítá. Ř...

Dvaadvacátá Broumovská kytara byla rekordní

Dvaadvacátá Broumovská kytara byla rekordní

Po dvaadvaceti letech se pořadatelé hudebního festivalu Broumovská kytara, ti minulí i současní, doč...

Galerie Dům v sobotu zahájí druhou letní výstavu

Galerie Dům v sobotu zahájí druhou letní výstavu

Galerie Dům v broumovském klášteře zve na vernisáž výstavy Maria Kotrby Neměnné základní vztahy, kte...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 22. do 24. června

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 22. do 24. června

Svatojánský jarmark ve Žďáru nad Metují, Běh z Police do Police, oslava výročí hasičské zbrojnice v ...

Pět mladých sokolů létá nad Broumovskem

Pět mladých sokolů létá nad Broumovskem

V polovině června bylo na hnízdištích sokolů ve skalních rezervacích Broumovska živo. Celkem pět mlá...

Doporučujeme

Broumov má questy. Nový turistický produkt láká k návštěvě turisty, na své si ale přijdou i místní

IMG 0208 kopie

Město Broumov má dva nové turistické okruhy. Slavnostní otevření pro odbornou veřejnost se uskutečnilo v pátek 8. června ve výstavní síni LOKART. Po krátké prezentaci, proč a jakým způsobem se Město Broumov rozhodlo této myšlence dát hmotnou podobu, starosta města Jaroslav Bitnar symbolicky přestřihl pásku a společně se pak se všemi vydal jeden quest vyzkoušet na vlastní kůži... celý článek

Poslední komentáře