Broumovsko

Středa 23.květen 2018

Poslední aktualizace23.05.2018 04:01

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Všechny strany

krchcccDva turistické pochody, dva koncerty, vernisáž výstavy, soutěž modelářů, výstava trofejí, beseda, kino, program pro děti, výlet. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 18. do 20. května konají na Broumovsku.

Základní a mateřská škola Police nad Metují zve rodiče a širokou veřejnost na odpoledne v místním klášteře. Bude připraveno vystoupení žáků, výstavy výrobků a prací, dílničky, prodejní stánky, drobné občerstvení a něco malého navíc. Začne se dnes v 15 hodin.

Nevrátili se - mrtví jsou je název besedy a představení stejnojmenné knihy o 1. světové válce. V Městské knihovně se začne dnes v 17 hodin.

V kině v Teplicích nad Metují dnes v 19 hodin začne divadelní představení Noc s Casanovou. Rozvernou komedii v premiéře uvede Spolek Skály.

Film Kluci z hor s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích se dnes v 19 hodin začne promítat v Kolárově divadle v Polici nad Metují. Projekce se zúčastní i režisér filmu Tomáš Magnusek.

Od pátku do neděle se bude v Pellyho domech v Polici nad Metují konat Výstava trofejí spárkaté zvěře. Otevřeno bude tyto tři dny od 9 do 18 hodin, slavnostní zahájení bude v sobotu (!) v 10 hodin.

V koncertním sále ZUŠ Broumov se v pátek uskuteční Třídní koncert. Vystoupí žáci L. a M. Doležalových hrající na kytaru a violoncello. Koncert začne v 17 hodin.

Agentura pro rozvoj Broumovska zve na neformální posezení v Café Dientzenhofer s rezidenty klášterního Literárního domku. Představí se německý spisovatel Jonathan Böhm, jehož rodina pochází ze Sudet. Z českých autorů to bude Pavel Klusák, jehož knižní rozhovor Drtivé jistoty Jana Buriana vyšel v březnu 2018. V klášterní kavárně se začne v pátek v 18 hodin.

V Polici nad Metují v sobotu pořádají už 43. ročník Mezinárodního polického vandru. Start je mezi 7. a 9. hodinou z fotbalového hřiště, cíl je tu také. Ve 14 hodin se na Vražedném pobřeží bude hrát loutková pohádka.

Turistický pochod se půjde také v Heřmánkovicích. Start místní patnáctky, nebo Memoriálu Tondy Krále, je v sobotu v 8:45 z fotbalového hřiště místního Sokola.

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov pořádá v sobotu Výlet na Křížový vrch v Adršpachu. Sraz je v 8:45 hodin na vlakovém nádraží v Broumově, návrat se předpokládá kolem 16. hodiny.

Vedle výletu pořádá v sobotu Ulita Broumov ve své keramické dílně také kurz s názvem Zkus být na chvíli hrnčířem. Začne se v 9 hodin a stačí si vzít s sebou pracovní oděv a svačinu.

Memoriál KIT SHOW se jmenuje veřejná soutěž plastikových modelářů. Modely si můžete prohlédnout v sobotu v restauraci La Sahula v Otovicích. Soutěž a výstava začíná v 10 hodin, asi v 15 budou vyhlášené výsledky.

Ve výstavní síni Lokart začne v sobotu v 16 hodin vernisáž výstavy fotografií Bohumíra Prokopa Krajina skal a snů. Výstava zde potrvá do 28. června. Vstup je volný.

V undergroundovém klubu Eden začne v sobotu v 19 hodin autorské čtení básní Jury Háska Krchovského. Následovat bude koncert skupin Krch-off a All Tomorrow's Parties Band.

Americká skupina Insect Ark a čeští Gedale vystoupí v sobotu v Soulkostele u verneřovické studánky. Koncert začne ve 20 hodin.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Práce na dokončení rekonstrukce komunikace přes Pěkov se dostaly do finále

Práce na dokončení rekonstrukce komunikace přes Pěkov se dostaly do finále

Práce na dokončení rekonstrukce komunikace II/303 - průtah obcí Pěkov se dostaly do finále! V tomto ...

Radovan Lipus přiveze do broumovského kláštera Stesk kavárenského povaleče

Radovan Lipus přiveze do broumovského kláštera Stesk kavárenského povaleče

Do broumovského benediktinského kláštera míří režisér a spoluautor známého televizního cyklu Šumná m...

Broumov zachránil remízu brankou z penalty v poslední minutě

Broumov zachránil remízu brankou z penalty v poslední minutě

Od 4. kola trvá neporazitelnost Slovanu Broumov ve fotbalové 1.A třídě. V sobotu v zápase 26. kola v...

Pozvánka na Dětský den v Polici nad Metují

Pozvánka na Dětský den v Polici nad Metují

Na první červnovou sobotu, 2. 6., naplánovali pořadatelé v Polici nad Metují Dětský den. I v letošní...

Pozvánka na přednášku v souvislosti s výstavou Bezděkovský kostelíčku

Pozvánka na přednášku v souvislosti s výstavou Bezděkovský kostelíčku

V souvislosti s aktuální výstavou Bezděkovský kostelíčku věnovanou životu a dílu Sigismunda Boušky p...

Doporučujeme

Otakar Moťka: Jsem investor, který má zájem Vebě pomoci

motka

Do textilní společnosti Veba chce kapitálově vstoupit investor pan Otakar Moťka... celý článek

Poslední komentáře