Broumovsko

Úterý 16.říjen 2018

Poslední aktualizace16.10.2018 04:27

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Všechny strany

krchcccDva turistické pochody, dva koncerty, vernisáž výstavy, soutěž modelářů, výstava trofejí, beseda, kino, program pro děti, výlet. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 18. do 20. května konají na Broumovsku.

Základní a mateřská škola Police nad Metují zve rodiče a širokou veřejnost na odpoledne v místním klášteře. Bude připraveno vystoupení žáků, výstavy výrobků a prací, dílničky, prodejní stánky, drobné občerstvení a něco malého navíc. Začne se dnes v 15 hodin.

Nevrátili se - mrtví jsou je název besedy a představení stejnojmenné knihy o 1. světové válce. V Městské knihovně se začne dnes v 17 hodin.

V kině v Teplicích nad Metují dnes v 19 hodin začne divadelní představení Noc s Casanovou. Rozvernou komedii v premiéře uvede Spolek Skály.

Film Kluci z hor s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích se dnes v 19 hodin začne promítat v Kolárově divadle v Polici nad Metují. Projekce se zúčastní i režisér filmu Tomáš Magnusek.

Od pátku do neděle se bude v Pellyho domech v Polici nad Metují konat Výstava trofejí spárkaté zvěře. Otevřeno bude tyto tři dny od 9 do 18 hodin, slavnostní zahájení bude v sobotu (!) v 10 hodin.

V koncertním sále ZUŠ Broumov se v pátek uskuteční Třídní koncert. Vystoupí žáci L. a M. Doležalových hrající na kytaru a violoncello. Koncert začne v 17 hodin.

Agentura pro rozvoj Broumovska zve na neformální posezení v Café Dientzenhofer s rezidenty klášterního Literárního domku. Představí se německý spisovatel Jonathan Böhm, jehož rodina pochází ze Sudet. Z českých autorů to bude Pavel Klusák, jehož knižní rozhovor Drtivé jistoty Jana Buriana vyšel v březnu 2018. V klášterní kavárně se začne v pátek v 18 hodin.

V Polici nad Metují v sobotu pořádají už 43. ročník Mezinárodního polického vandru. Start je mezi 7. a 9. hodinou z fotbalového hřiště, cíl je tu také. Ve 14 hodin se na Vražedném pobřeží bude hrát loutková pohádka.

Turistický pochod se půjde také v Heřmánkovicích. Start místní patnáctky, nebo Memoriálu Tondy Krále, je v sobotu v 8:45 z fotbalového hřiště místního Sokola.

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov pořádá v sobotu Výlet na Křížový vrch v Adršpachu. Sraz je v 8:45 hodin na vlakovém nádraží v Broumově, návrat se předpokládá kolem 16. hodiny.

Vedle výletu pořádá v sobotu Ulita Broumov ve své keramické dílně také kurz s názvem Zkus být na chvíli hrnčířem. Začne se v 9 hodin a stačí si vzít s sebou pracovní oděv a svačinu.

Memoriál KIT SHOW se jmenuje veřejná soutěž plastikových modelářů. Modely si můžete prohlédnout v sobotu v restauraci La Sahula v Otovicích. Soutěž a výstava začíná v 10 hodin, asi v 15 budou vyhlášené výsledky.

Ve výstavní síni Lokart začne v sobotu v 16 hodin vernisáž výstavy fotografií Bohumíra Prokopa Krajina skal a snů. Výstava zde potrvá do 28. června. Vstup je volný.

V undergroundovém klubu Eden začne v sobotu v 19 hodin autorské čtení básní Jury Háska Krchovského. Následovat bude koncert skupin Krch-off a All Tomorrow's Parties Band.

Americká skupina Insect Ark a čeští Gedale vystoupí v sobotu v Soulkostele u verneřovické studánky. Koncert začne ve 20 hodin.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Předseda vlády České republiky se zajímá o teplický model vzdělávání

Předseda vlády České republiky se zajímá o teplický model vzdělávání

Na první pohled se může zdát, že o popularitu města Teplice nad Metují se starají pouze tamější skál...

Broumov rozstřílel Českou Skalici 5:0. Police vede tabulku

Broumov rozstřílel Českou Skalici 5:0. Police vede tabulku

V 10. kole 1.A třídy Slovan Broumov porazil Českou Skalici 5:0. Dvě branky vstřelil Hečko, po jedné ...

Broumov vyhlásil dotační programy na rok 2019

Broumov vyhlásil dotační programy na rok 2019

Rada města Broumova na svém zasedání dne 24. 9. 2018 projednala a schválila Program pro poskytování ...

Hloubka maličkostí

Hloubka maličkostí

Jiřího Samka není potřeba příliš představovat, snad každý z nás jeho práci někdy viděl. Jiří Samek t...

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsl...

Doporučujeme

Na vzniku domova pro seniory v Broumově se bude podílet kraj i město

domov

Pobytové zařízení pro seniory v Broumově je zase o kousek blíže k realizaci. Rada Královéhradeckého kraje schválila záměr spolupracovat s vedením města při přípravě
a stavbě domova pro seniory. Stejného názoru je i broumovské zastupitelstvo... celý článek

Poslední komentáře