Broumovsko

Úterý 22.leden 2019

Poslední aktualizace22.01.2019 04:21

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 18. do 20. května
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Všechny strany

krchcccDva turistické pochody, dva koncerty, vernisáž výstavy, soutěž modelářů, výstava trofejí, beseda, kino, program pro děti, výlet. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 18. do 20. května konají na Broumovsku.

Základní a mateřská škola Police nad Metují zve rodiče a širokou veřejnost na odpoledne v místním klášteře. Bude připraveno vystoupení žáků, výstavy výrobků a prací, dílničky, prodejní stánky, drobné občerstvení a něco malého navíc. Začne se dnes v 15 hodin.

Nevrátili se - mrtví jsou je název besedy a představení stejnojmenné knihy o 1. světové válce. V Městské knihovně se začne dnes v 17 hodin.

V kině v Teplicích nad Metují dnes v 19 hodin začne divadelní představení Noc s Casanovou. Rozvernou komedii v premiéře uvede Spolek Skály.

Film Kluci z hor s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích se dnes v 19 hodin začne promítat v Kolárově divadle v Polici nad Metují. Projekce se zúčastní i režisér filmu Tomáš Magnusek.

Od pátku do neděle se bude v Pellyho domech v Polici nad Metují konat Výstava trofejí spárkaté zvěře. Otevřeno bude tyto tři dny od 9 do 18 hodin, slavnostní zahájení bude v sobotu (!) v 10 hodin.

V koncertním sále ZUŠ Broumov se v pátek uskuteční Třídní koncert. Vystoupí žáci L. a M. Doležalových hrající na kytaru a violoncello. Koncert začne v 17 hodin.

Agentura pro rozvoj Broumovska zve na neformální posezení v Café Dientzenhofer s rezidenty klášterního Literárního domku. Představí se německý spisovatel Jonathan Böhm, jehož rodina pochází ze Sudet. Z českých autorů to bude Pavel Klusák, jehož knižní rozhovor Drtivé jistoty Jana Buriana vyšel v březnu 2018. V klášterní kavárně se začne v pátek v 18 hodin.

V Polici nad Metují v sobotu pořádají už 43. ročník Mezinárodního polického vandru. Start je mezi 7. a 9. hodinou z fotbalového hřiště, cíl je tu také. Ve 14 hodin se na Vražedném pobřeží bude hrát loutková pohádka.

Turistický pochod se půjde také v Heřmánkovicích. Start místní patnáctky, nebo Memoriálu Tondy Krále, je v sobotu v 8:45 z fotbalového hřiště místního Sokola.

Dům dětí a mládeže Ulita Broumov pořádá v sobotu Výlet na Křížový vrch v Adršpachu. Sraz je v 8:45 hodin na vlakovém nádraží v Broumově, návrat se předpokládá kolem 16. hodiny.

Vedle výletu pořádá v sobotu Ulita Broumov ve své keramické dílně také kurz s názvem Zkus být na chvíli hrnčířem. Začne se v 9 hodin a stačí si vzít s sebou pracovní oděv a svačinu.

Memoriál KIT SHOW se jmenuje veřejná soutěž plastikových modelářů. Modely si můžete prohlédnout v sobotu v restauraci La Sahula v Otovicích. Soutěž a výstava začíná v 10 hodin, asi v 15 budou vyhlášené výsledky.

Ve výstavní síni Lokart začne v sobotu v 16 hodin vernisáž výstavy fotografií Bohumíra Prokopa Krajina skal a snů. Výstava zde potrvá do 28. června. Vstup je volný.

V undergroundovém klubu Eden začne v sobotu v 19 hodin autorské čtení básní Jury Háska Krchovského. Následovat bude koncert skupin Krch-off a All Tomorrow's Parties Band.

Americká skupina Insect Ark a čeští Gedale vystoupí v sobotu v Soulkostele u verneřovické studánky. Koncert začne ve 20 hodin.

Dechová hudba Broumovanka pořádá v neděli Taneční odpoledne. V kulturním sále Střelnice se začne ve 14 hodin. Zvaná je i mladší generace.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Řidič měl alkohol dokonce i s sebou ve voze

Řidič měl alkohol dokonce i s sebou ve voze

Policisté ve čtvrtek 17. ledna 2019 kontrolovali muže za volantem, který nadýchal přes 3 promile. Př...

V Broumově poznávám spoustu zajímavých lidí, říká překladatel J. K. Rowlingové Ladislav Šenkyřík

V Broumově poznávám spoustu zajímavých lidí, říká překladatel J. K. Rowlingové Ladislav Šenkyřík

Na svém překladatelském kontě má více než stovku knih. Překládá Boba Dylana, Nabokova, Bukowského i ...

Žáci ZUŠ Broumov navštívili výstavu světoznámého malíře Františka Kupky

Žáci ZUŠ Broumov navštívili výstavu světoznámého malíře Františka Kupky

František Kupka patří mezi umělce uznávané spíše v zahraničí, než u nás doma. Rodák z Opočna (1871) ...

Studenti 4.A Gymnázia Broumov: Jedno velké díky

Studenti 4.A Gymnázia Broumov: Jedno velké díky

Již jsme měli dostatek času vzpamatovat se z přílivu emocí, prohlédnout si všechna krásná videa a fo...

Národní geopark Broumovsko má nové logo

Národní geopark Broumovsko má nové logo

V rámci úprav celkového marketingového vizuálu Regionu Broumovsko bylo na přelomu nového roku vytvoř...

Doporučujeme

Novoroční přání starosty Broumova Jaroslava Bitnara

jarda

Vážení Broumováci, milí čtenáři serveru Naše Broumovsko,

v tomto uspěchaném světě vám všem přeji především radost a pohodu. Přeji všem, abyste se uměli radovat i z maličkostí a abyste nějaké ty neférovosti života zvládali s úsměvem na tváři. Přeji vám krásný a úspěšný rok 2019... celý článek

Poslední komentáře