Broumovsko

Pondělí 21.říjen 2019

Poslední aktualizace22.10.2019 04:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. srpna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

poutkrinKřinická pouť, derniéra divadelní hry Cesta Emericha Ratha, koncerty festivalů Varhanní léto a Za poklady Broumovska, vernisáž výstavy, závody v rybolovu či thajské masáže. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 2. do 4. srpna konají na Broumovsku.

Festival Varhanní léto 2019 dnes pokračuje dalším koncertem. V kostele sv. Václava v Broumově zahraje od 19 hodin Ondřej Valenta.

Vernisáž zahájí dnes výstavu Jiřího Slívy Humor v grafice. V Zeleném domečku v Polici nad Metují se začne v 18 hodin. Výstava potrvá do 1. září.

Originálně ztvárněná divadelní inscenace o česko-německém sportovci a broumovském hrdinovi Emerichu Rathovi naposledy míří na prkna, která "znamenají svět". Derniéra představení Cesta Emericha Ratha pod taktovkou režiséra Petra Lanty se uskuteční v pátek od 19 hodin v sále Dřevník v klášterní zahradě v Broumově.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v pátek od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

V sobotu se koná Vycházka Polickem IV. nazvaná Mechorosty na Hejdě a v Kočičích skalách. S Mgr. Eliškou Vicherovou, pracovnicí Správy CHKO Broumovsko, půjdete z Pěkova na Ostaš, Hejdu a přes Kočičí skály zpět do Pěkova.

Na sportovišti v Božanově se v sobotu bude hrát turnaj trojic v nohejbale nazvaný Božkov cup. Prezentace je od 8:30 hodin, hrát se začne od 9 hodin.

Rybník za Šolcovnou v Hejtmánkovicích bude v sobotu místem konání Závodů v rybolovu. Klání vypukne v 10 hodin v několika kategoriích. Úlovky budou využity pro potřebu obce.

V sobotu máte možnost v Centru Walzel v Meziměstí absolvovat thajské masáže v solné jeskyni za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a s vůní orientálních olejů. Počet masáží je omezený, je nutné se objednat.

Na zahradě Obecního domu začne v sobotu ve 14 hodin Křinická pouť. Součástí bude jarmark, procesí ke kapličce, mše a odpolední posezení s hudbou a občerstvením.

Ve 2. kole Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje nastoupí v sobotu Spartak Police nad Metují proti týmu FK Kratonohy/FC Olympia HK. Zápas začne v 17:30 hodin.

Během šestého koncertu festivalu Za poklady Broumovska v klášterním kostele sv. Vojtěcha vystoupí hornisté Zuzana Rzounková a Martin Sokol - lektoři Letních hornových kurzů, jež jsou výrazným projektem souvisejícím s festivalem. Naše významné hornisty doplní tenorista Martin Šrejma, smyčcový orchestr L´Armonia Terrena a dirigent Zdeněk Klauda. Začne se v sobotu v 18 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Slovan Broumov poprvé vyhrál na hřišti soupeře

Slovan Broumov poprvé vyhrál na hřišti soupeře

Poprvé v sezóně přivezli fotbalisti Slovanu Broumov body ze hřiště soupeře. V neděli vyhráli v 11. k...

Studenti z Teplic nad Metují připravují recepty do soutěže Svačina roku Rio Mare

Studenti z Teplic nad Metují připravují recepty do soutěže Svačina roku Rio Mare

Střední škola hotelnictví a společného stravování z Teplic nad Metují se účastní 7. ročníku kulinářs...

Broumovským florbalistům se nedařilo

Broumovským florbalistům se nedařilo

V sobotu 12. října 2019 se ve Sportovní hale na Spořilově odehrálo třetí kolo Amatérské florbalové l...

Laureáti Broumovské klávesy vystoupili v Sukově síni pražského Rudolfina

Laureáti Broumovské klávesy vystoupili v Sukově síni pražského Rudolfina

Mladí klavíristé Nora Lubbadová, Jan Schulmeister a Arthur Coatalen vystoupili v úterý 15. října na ...

Dopravní omezení na silnici mezi Hronovem a Náchodem

Dopravní omezení na silnici mezi Hronovem a Náchodem

V sobotu 19. října 2019 dojde z důvodu konání tradičního běžeckého závodu Hronov–Náchod k dopravnímu...

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře

Fotka dne

2019 09 04 Broumov Klaster Mlhoviny Pano 8bit