Broumovsko

Sobota 28.březen 2020

Poslední aktualizace27.03.2020 14:08

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. srpna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 2. do 4. srpna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

poutkrinKřinická pouť, derniéra divadelní hry Cesta Emericha Ratha, koncerty festivalů Varhanní léto a Za poklady Broumovska, vernisáž výstavy, závody v rybolovu či thajské masáže. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 2. do 4. srpna konají na Broumovsku.

Festival Varhanní léto 2019 dnes pokračuje dalším koncertem. V kostele sv. Václava v Broumově zahraje od 19 hodin Ondřej Valenta.

Vernisáž zahájí dnes výstavu Jiřího Slívy Humor v grafice. V Zeleném domečku v Polici nad Metují se začne v 18 hodin. Výstava potrvá do 1. září.

Originálně ztvárněná divadelní inscenace o česko-německém sportovci a broumovském hrdinovi Emerichu Rathovi naposledy míří na prkna, která "znamenají svět". Derniéra představení Cesta Emericha Ratha pod taktovkou režiséra Petra Lanty se uskuteční v pátek od 19 hodin v sále Dřevník v klášterní zahradě v Broumově.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v pátek od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

V sobotu se koná Vycházka Polickem IV. nazvaná Mechorosty na Hejdě a v Kočičích skalách. S Mgr. Eliškou Vicherovou, pracovnicí Správy CHKO Broumovsko, půjdete z Pěkova na Ostaš, Hejdu a přes Kočičí skály zpět do Pěkova.

Na sportovišti v Božanově se v sobotu bude hrát turnaj trojic v nohejbale nazvaný Božkov cup. Prezentace je od 8:30 hodin, hrát se začne od 9 hodin.

Rybník za Šolcovnou v Hejtmánkovicích bude v sobotu místem konání Závodů v rybolovu. Klání vypukne v 10 hodin v několika kategoriích. Úlovky budou využity pro potřebu obce.

V sobotu máte možnost v Centru Walzel v Meziměstí absolvovat thajské masáže v solné jeskyni za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a s vůní orientálních olejů. Počet masáží je omezený, je nutné se objednat.

Na zahradě Obecního domu začne v sobotu ve 14 hodin Křinická pouť. Součástí bude jarmark, procesí ke kapličce, mše a odpolední posezení s hudbou a občerstvením.

Ve 2. kole Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje nastoupí v sobotu Spartak Police nad Metují proti týmu FK Kratonohy/FC Olympia HK. Zápas začne v 17:30 hodin.

Během šestého koncertu festivalu Za poklady Broumovska v klášterním kostele sv. Vojtěcha vystoupí hornisté Zuzana Rzounková a Martin Sokol - lektoři Letních hornových kurzů, jež jsou výrazným projektem souvisejícím s festivalem. Naše významné hornisty doplní tenorista Martin Šrejma, smyčcový orchestr L´Armonia Terrena a dirigent Zdeněk Klauda. Začne se v sobotu v 18 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Stavební buňka před nemocnicí je preventivní opatření

Stavební buňka před nemocnicí je preventivní opatření

Oblastní nemocnice Náchod zřídila před dvěma týdny v Broumově před hlavním vchodem do nemocnice stav...

1. týden v Digitální pohotovosti

1. týden v Digitální pohotovosti

Kdybyste chtěl někdo potkat někoho z našich 15 členů, tak byste musel procestovat celý Královéhradec...

Aktuální informace pro občany Broumova

Aktuální informace pro občany Broumova

Zveřejňujeme aktuální informace pro občany města Broumova - úřední dny veřejných institucí ve městě,...

Broumovské gymnázium nespí

Broumovské gymnázium nespí

Koronaviru se podařilo narušit naše zdánlivé jistoty, opatření Vlády v zájmu zdraví všech výrazně om...

Pohádková turistická hra aneb The Show Must Go On

Pohádková turistická hra aneb The Show Must Go On

A je to tady. Po roce a půl "rozlučková kudrna" (alespoň pro letošek). Pokud jsem vás občas rozesmál...

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře