Broumovsko

Čtvrtek 26.listopad 2020

Poslední aktualizace 1.12.2020 04:31

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 21. do 23. listopadu

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 21. do 23. listopadu

Email Tisk PDF

zagnerHned dvě vernisáže výstav, Gastroden v Teplicích nad Metují, dvě divadelní představení, beseda o undergroundu, volejbalový turnaj a první vánoční trhy. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 21. do 23. listopadu konají na Broumovsku.

V pátek od 8 do 17 hodin se ve všech prostorách Střední školy hotelnictví a společného stravování v Teplicích nad Metují koná Gastroden. Každoroční den otevřených dveří je určen pro veřejnost a především pro uchazeče o studium. Pro návštěvníky bude po celý den v prostorách školy připraven bohatý program a mnoho chutných delikates.

V Galerii umění pARTer v polském Klodzku začne v pátek v 17 hodin Vernisáž prodejní výstavy děl malíře Petra Samka.

Další vernisáž výstavy se koná podstatně blíže. V 18 hodin začne v pátek v Klubu ROK v Broumově výstava nazvaná Enkaustika. Ivana Šulcová a Miloslava Šilhánová zde vystaví svoji výtvarnou tvorbu. Návštěvníci vernisáže si tento styl na místě mohou i vyzkoušet. Výstava potrvá do 4. ledna.

V Obecním domě v Machově začne v pátek 21. listopadu v 19 hodin Cecilské posezení. Zváni jsou příznivci hudby, kteří si chtějí poslechnout písničky všech žánrů.

Sbor dobrovolných hasičů Božanov zve na Džínovou zábavu na sále Obecního domu. Ti, kteří přijdou v džínovém, mají slevu na vstupném. Hraje skupina Katband a začíná se v pátek ve 20 hodin.

SSK PEDRO Police nad Metují pořádá čtrnáctý ročník akce nazvané Turnaj mistříčků. Halový tenis s líným míčkem - čtyřhry - se hraje v tělocvičně polické základní školy v sobotu a v neděli.

Tradiční volejbalové rozloučení se soutěžním rokem Volejbalová dvanáctka začne v sobotu v 8 hodin ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově. Turnaj je otevřený pro registrované i pro neregistrované. Přihlásit se mohou i celé pracovní, rodinné či hospodské týmy. Turnaj je zároveň příležitostí k setkání bývalých i současných hráčů s přáteli volejbalu.

Meziměstské divadelní hry pokračují představením Noc na Karlštejně. Hru uvede v meziměstském divadle v sobotu od 18 hodin Divadelní soubor NA TAHU Červený Kostelec.

Seminář Františka Stárky nazvaný Cáry starejch filmů představí historii českého undergroundu. Produkce starých filmových dokumentů začne v Hostinci U Pitašů v sobotu v 19 hodin.

V Sále Josefa Čapka v Hronově v neděli začnou Vánoční trhy. Od 9 do 17 hodin zde můžete nakoupit dárky s vánoční tématikou.

Krátká historie, tak je nazvaná výstava ilustrací dětské knihy, která vernisáží začne v neděli v 17 hodin v Pellyho domech v Polici nad Metují. Vystavuje polská ilustrátorka a výtvarnice Joanna Zagner - Kolat. Výstava potrvá do 28. listopadu.

Představení Noc na Karlštejně odehraje červenokostelecký soubor také v Hronově. V Jiráskově divadle se začíná v neděli v 19 hodin.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Poděkování za potravinovou sbírku

Poděkování za potravinovou sbírku

Vážení účastníci potravinové sbírky, ráda bych se s Vámi podělila o velkou radost, kterou spolek Ape...

Užijte si středeční večer s online koncertem ArtCafé

Užijte si středeční večer s online koncertem ArtCafé

Ve středu 25. listopadu od 19 hodin vysílá hudební klub ArtCafé online koncert Tomáš Sýkora Trio. Ži...

Úspěch nejmenších žáků Masarykovy základní školy

Úspěch nejmenších žáků Masarykovy základní školy

 Na začátku léta spustilo nakladatelství Grada "Velkou prázdninovou soutěž" určenou malým čtená...

Broumovský vánoční strom je na místě. Tradiční program rozsvěcení však nebude, ale...

Broumovský vánoční strom je na místě. Tradiční program rozsvěcení však nebude, ale...

Pracovníci technických služeb v pátek vztyčili vánoční strom na tradičním místě broumovského náměstí...

Zpěvačka Kamila Nývltová připravuje Sváteční koncert. Na kytaru ji doprovodí Jiří Rambousek

Zpěvačka Kamila Nývltová připravuje Sváteční koncert. Na kytaru ji doprovodí Jiří Rambousek

Muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová je na Broumovsku známá z vystoupení na adventních koncertech, kt...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web