Broumovsko

Neděle 19.květen 2019

Poslední aktualizace21.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 21. do 23. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 21. do 23. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 21. do 23. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Všechny strany

starkov 2018Akce v knihovnách v Broumově i v Polici nad Metují, bojové ukázky ve Stárkově, tři divadelní představení, program v Ulitě, Pivní triatlon, kino pro děti, program v klášteře. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 21. do 23. září konají na Broumovsku.

Chceme, aby děti četly..., to je nový projekt Městské knihovny v Broumově. Přiveďte své děti dnes v 17 hodin, pracovníci knihovny jim představí zajímavé knižní tituly. Připravený je také zábavný doprovodný program.

Coco, tak se jmenuje animovaný film nejen pro děti. Ten se bude dnes promítat od 17:30 hodin v Kolárově divadle v Polici nad Metují.

V Městském divadle v Broumově dnes v 19 hodin začne představení Půjčka na oplátku od Williama Shakespeareho. Uvede jej spolek NOvoměstská DIVadelní SEbranka z Nového Města nad Metují.

V pátek a v sobotu se U Lidmanů v Machovské Lhotě bude konat Podzimní výstava. Každý den od 9 do 17 hodin.

V Městské knihovně v Broumově bude v pátek od 9 do 16 hodin probíhat Burza knih. Vyřazené knihy lze pořídit za symbolickou cenu.

V Knihovně města Police nad Metují začne v pátek v 15:30 hodin autorské čtení nazvané Povídky z jedné ruky. Autoři recyklovali známé i méně známé příběhy a přetvářeli je k obrazu svému. V "předvečer" oficiálního křtu knihy pět z nich, např. Olga Landová, vám své povídky přečte. Hudebně čtení doprovodí Hrábek senior & Hrábek junior.

Čtvrtý ročník celorepublikové akce s názvem Noc sokoloven se poprvé uskuteční v Polici nad Metují. Pro návštěvníky jsou připraveny hry v tělocvičně i okolo, vystoupení gymnastiky a parkouru, opékání buřtů, zpívání u táboráku a přespání v tělocvičně. Začne se v pátek v 17 hodin.

Divadelní soubor medvěd Stárkov uvede v pátek dvě vzpomínková představení k výročí 6 let souboru. Představení Doba jde dál a Velký a malý začnou v kině ve Stárkově v 19 hodin.

V sobotu a v neděli bude v broumovském klášteře probíhat seminář Land art and stone balancing. Ten je vhodný pro začátečníky i pokročilé výtvarníky všech věkových kategorií, kteří mají kladný vztah k přírodě, milují moderní a umělecké směry.

Hrnčířem na zkoušku se jmenuje program v Domě dětí a mládeže Ulita Broumov. Tentokrát se budou vyrábět nádoby a nádobí na čaje. Začne se v sobotu v 9 hodin, s sebou si vezměte pracovní oděv a svačinu.

V sobotu ve 13 hodin odstartuje z fotbalového hřiště v Hlavňově u Police nad Metují Pivní triatlon. Prezence závodníků, na které čeká jízda na kole, běh a pití piva a vína, začne o hodinu dřív. Účastníci závodu i příchozí si mohou také zasoutěžit v hodu pivním sudem.

Starkstadt 1938 se jmenuje již tradiční bojová ukázka na motivy událostí na Broumovsku v září roku 1938 odehrávající se na malebném náměstí obce Stárkov. Akce začne v sobotu v 15 hodin.

Léto v klášteře se symbolicky ukončí s živou hudbou. Na terase restaurace U Tří růží bude hrát Tomáš Mrština a Jakub Šafář.

Známou hru britského autora Raye Cooneyho z lékařského prostředí Rodina je základ státu uvede v Hronově divadelní soubor J. K. Tyl Meziměstí. V Jiráskově divadle se začne v sobotu v 19 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

"Barevní" volejbalisté se stále lepší!

"Barevní" volejbalisté se stále lepší!

V sobotu 11. května se konalo ve Starém Městě předposlední 4. kolo Okresní soutěže ve žlutém a oranž...

Edison v SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují

Edison v SPŠ, OŠ a ZŠ, Nové Město nad Metují

Tak co nám říká encyklopedie: Thomas Alva Edison (1847-1931) byl americký vynálezce a podnikatel. Me...

Tenisová bitva s Lazy Lion

Tenisová bitva s Lazy Lion

Letošní antukovou sezónu jsme na tenisových kurtech ve Velké Vsi zahájili v sobotu 11. května téměř ...

Broumov je ve finále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje!

Broumov je ve finále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje!

Po jednoznačném průběhu zápasu ve středu Slovan Broumov smetl v semifinále Poháru hejtmana Královéhr...

V broumovském klášteře byla zahájena výstava fotografií

V broumovském klášteře byla zahájena výstava fotografií

V úterý 14. května v podvečerních hodinách byla v Dětské galerii Lapidárium ve Vzdělávacím a kulturn...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře