Broumovsko

Úterý 11.srpen 2020

Poslední aktualizace13.08.2020 04:09

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 22. do 24. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 22. do 24. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 22. do 24. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Všechny strany

zaskokTDivadlo Járy Cimrmana, Podzimní trh, křest CD, rockový koncert, soutěž traktorů a taneční zábava, fotbal či turistický pochod. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 22. do 24. září konají na Broumovsku.

Dnes a zítra pořádá základní organizace Českého zahrádkářského svazu ve spolupráci s Knihovnou města Police nad Metují v Pellyho domech Podzimní výstavu. Její součástí budou výpěstky ze zahrádek, ukázky tvorby studentů Střední školy propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí a výstava dětských prací ze 13. ročníku soutěže Kouzlíme s květinou.

Volejbalisté Slovanu Broumov se dnes na kurtech na Dětském hřišti utkají s týmem z Jezbin. Zápas začne v 17 hodin. V případě deštivého počasí se zápas bude hrát ve Sportovní hale na Spořilově.

Z Masarykova náměstí v Polici nad Metují dnes v 17 hodin odstartuje Vyjížďka na koloběžkách. Pod vedením instruktora se naučíte správné jízdě. Koloběžky si po rezervaci můžete půjčit.

V Kreslírně bývalého klášterního gymnázia v Broumově se dnes koná přednáška Martina Mádla z cyklu Science.Dialog Café nazvaná České benediktinské nebe. Začíná se v 18 hodin.

V Sokolovně v Náchodě se v pátek a v sobotu koná první ze série pěti prezentací středních škol a firem, které mají rodičům a žákům základních škol pomoci při výběru vhodné střední školy. Výstavy pořádá Královéhradecký kraj a Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje.

V sále Dřevník v klášterní zahradě v Broumově vystoupí v pátek Divadlo Járy Cimrmana se svojí hrou Záskok. Představení začne v 18 hodin.

V restauraci Obecní dům ve Velkém Poříčí vystoupí v pátek od 19 hodin skupina Warování. Jedná se o speciální akustický koncert. Dále zahrají skupiny Vivian a Tight Trail.

V sobotu se v okolí Stárkova půjde 40. ročník turistického pochodu Katovská třicítka. Start je průběžný od 7:30 do 9 hodin od radnice na stárkovském náměstí. Připraveny jsou trasy pro pěší i pro cyklisty.

Od 8:30 do 13 hodin se v sobotu na nádvoří broumovského kláštera a v přilehlé klášterní zahradě koná tradiční Podzimní trh s bohatou nabídkou kvalitních regionálních produktů a s občerstvením.

Vaříme, pečeme z darů podzimu, tak se jmenuje program pro děti, který v sobotu od 9 hodin pořádá ve své budově Dům dětí a mládeže Ulita Broumov.

V sobotu ve 13 hodin odstartuje z fotbalového hřiště v Hlavňově u Police nad Metují Pivní triatlon. Prezence závodníků, na které čeká jízda na kole, běh a pití piva a vína, začne o hodinu dřív. Účastníci závodu i příchozí si mohou také zasoutěžit v hodu pivním sudem.

Starkstadt 1938 se jmenuje již tradiční bojová ukázka na motivy událostí na Broumovsku v září roku 1938 odehrávající se na malebném náměstí obce Stárkov. Akce začne v 15 hodin.

V sobotu se v Konferenčním sále infocentra v Broumově bude promítat animovaný rodinný film Pes Ro(c)ku. Začne se v 15 hodin.

Hudební seskupení Café Baret pokřtí v sobotu v undergroundovém klubu Eden své CD. Pozvali si na to i některé hosty. Koncert začne v 18 hodin.

V kulturním sále v Suchém Dole začne v sobotu ve 20 hodin Posvícenská zábava. Hrát bude skupina Nanovor.

A hned druhý den, v Suchém Dole pod bubnem směrem na Hlavňov, začne ve 14 hodin Traktoriáda. Občerstvení je zajištěné a program pro děti také.

V neděli od 16:30 hodin sehrají zápas 7. kola 1:A třídy na domácích hřištích Slovan Broumov i Spartak Police nad Metují. Broumov se utká s trutnovským B týmem a Police přivítá Kratonohy B. V Broumově se v předzápase od 14 hodin utká dorost Slovanu Broumov se Slávií Hradec Králové.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Náchod startuje modernizaci dětského dopravního hřiště v Bělovsi

Náchod startuje modernizaci dětského dopravního hřiště v Bělovsi

Druhou největší investiční akcí města Náchoda je pro letošní rok zahájení modernizace dopravního hři...

Broumov v poháru skončil, Police si zastřílela v Meziměstí

Broumov v poháru skončil, Police si zastřílela v Meziměstí

Famózním způsobem vstoupili do nové sezóny hráči Spartaku Police nad Metují. V 1. kole Poháru hejtma...

Hejtman Královéhradeckého kraje nepřipouští konec pastevectví

Hejtman Královéhradeckého kraje nepřipouští konec pastevectví

Opakované útoky vlků na ovčí stáda na Broumovsku měly za následek, že chovatel Vlastimil Vejrosta po...

Česko-polská Hřebenovka zatraktivňuje pohraničí

Česko-polská Hřebenovka zatraktivňuje pohraničí

Královéhradecký kraj se spolu s dalšími partnery podílí na obnově Česko-polské Hřebenovky, jejíž jed...

Sestry Kulichovy pomáhají želvám na Borneu, přidejte se i vy!

Sestry Kulichovy pomáhají želvám na Borneu, přidejte se i vy!

Během jara začaly pomáhat přírodě, na kterou se podle nich během epidemie zapomínalo. Pěstují sazeni...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře