Broumovsko

Pondělí 25.leden 2021

Poslední aktualizace25.01.2021 08:53

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. října

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. října

Email Tisk PDF

hryBeseda, vepřové hody, taneční párty, setkání sběratelů, promítání filmu, florbalový turnaj, koncert či fotbal. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 24. do 26. října konají na Broumovsku.

V pátek od 15 hodin se v Chatě pod Korunou v Martínkovicích budou nabízet vepřové pochoutky. Od 19 hodin bude hrát DJ Skřivánek.

V Konferenčním sále infocentra v Broumově vás v pátek od 18 hodin provede Letem světem Kateřina Hladíková. Při besedě navštívíte některá evropská jezera. Podávat se budou vína z regionu.

Viva Cuba Libre – rapová vzpoura. To je název filmu, který se bude promítat v Kreslírně bývalého klášterního gymnázia v Broumově v rámci cyklu Promítej i ty! Začíná se v pátek v 19 hodin.

Polické divadelní hry pokračují v pátek druhým představením Tři sestry, které uvede Divadelní soubor Jiráskova divadla v Hronově. V polickém Kolárově divadle se opona zvedne v 19 hodin.

V pátek a v sobotu se samozřejmě bude tančit v Music Clubu Ambra v Broumově - Olivětíně. Při páteční Boom Night bude hrát DJ Saklovsky. V sobotu je plánovaná Striptýz show. Oba dny se začíná ve 20 hodin.

V Pellyho domech v Polici nad Metují si v sobotu od 8 do 13 hodin dají dostaveníčko sběratelé všech oborů. Přesvědčíte se, že sbírat se dá úplně všechno.

V sobotu b 8 hodin bude v tělocvičně Základní školy v Polici nad Metují zahájen florbalový turnaj Urna cup 2014 pro starší a pokročilé. Zúčastnit se mohou mužské týmy s věkovým průměrem 32 let a více, ženské týmy bez věkového limitu, týmy s hmotnostním průměrem 100 kilogramů a více či firemní týmy.

V sobotu od 18:30 do 21:30 hodin budou probíhat Večerní prohlídky Muzea papírových modelů v Polici nad Metují. Pro zájemce bude k dispozici průvodce.

Divadelní zpracování skandální rozhlasové hry, která rozpoutala lavinu soudních žalob a mediálních emocí, aby se nakonec stala nejstahovanějším pamlskem na internetu a v anketě posluchačů rozhlasovou hrou roku. To je představení Koule, které v Jiráskově divadle uvede Klicperovo divadlo Hradec Králové. Koule s Pavlou Tomicovou v hlavní roli začne v sobotu v 19 hodin.

V Hostinci U Pitašů v Šonově u Broumova vystoupí v sobotu v rámci turné Následuj kojota kapela Zrní. Začátek koncertu je ve 20 hodin.

Skupiny Kluci, Arven a Where's the Food vystoupí v sobotu od 21 hodin v Privat clubu D & D v Broumově na náměstí při tanečním večeru nazvaném Flashback # 1. Následovat bude after party.

Fotbalisté Slovanu Broumov A bojují o udržení v krajském přeboru. Možnost bodovat budou mít v neděli ve 12. kole. Soupeřem jim od 14:30 hodin bude Slávia Hradec Králové. V předzápase se od 12 hodin utká Slovan Broumov B proti Mezilesí.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Rozsáhlé kácení kolem železnice v CHKO Broumovsko se podařilo alespoň zčásti omezit

Rozsáhlé kácení kolem železnice v CHKO Broumovsko se podařilo alespoň zčásti omezit

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR obdržela v listopadu loňského roku oznámení Správy železnic o ...

"Táto, ty jsi všechno prohrál!" "Ano, ale zahrál jsem si!"

"Táto, ty jsi všechno prohrál!" "Ano, ale zahrál jsem si!"

Titulek je vypůjčený od legendární dvojice Grossmann – Šimek. Ale napadl mne i teď. V komické povídc...

V Polici nad Metují hořela dřevěná veranda u rodinného domu

V Polici nad Metují hořela dřevěná veranda u rodinného domu

V ulici Na Sibiři v Polici nad Metují zasahovaly v pondělí odpoledne tři jednotky hasičů u požáru dř...

Spěchal na "umělku"?

Spěchal na "umělku"?

V Hvězdecké ulici pomohli v pátek s odstraněním následků dopravní nehody profesionální hasiči z Brou...

Služba SENIOR TAXI se mezi broumovskými seniory těší značnému zájmu

Služba SENIOR TAXI se mezi broumovskými seniory těší značnému zájmu

Jsou tomu již téměř dva roky, co byla v Broumově zprovozněna nová služba SENIOR TAXI. Od samého počá...

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free