Broumovsko

Úterý 23.říjen 2018

Poslední aktualizace24.10.2018 04:55

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. května

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. května
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Všechny strany

taneccccNoc kostelů, Travesti show, taneční podvečer, přednáška, fotbal, Vycházka Polickem, bazar oblečení, pivní slavnosti, soutěž v požárním sportu, jóga. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 25. do 27. května konají na Broumovsku.

V broumovském klášteře se dnes koná Broumovský internistický den, který pořádá společnost EDUMED s.r.o. Pro veřejnost lékaři a sestřičky připravili měření glykémie, tělesného tuku a krevního tlaku, které bude probíhat od 13 do 16 hodin na označeném místě. Všechna měření jsou zdarma. V rámci konference začne v 18 hodin v kostele sv. Vojtěcha Varhanní koncert. Hrát bude jeden z přednášejících Pavel Jansa.

Volejbalisté Slovanu Broumov se dnes utkají s týmem SG Jaroměř. Zápas začne na volejbalových kurtech na Dětském hřišti v 17:30 hodin.

V Městském divadle v Broumově dnes v 18 hodin začne Závěrečný koncert hudebního oboru Základní umělecké školy v Broumově.

V pátek se na více místech bude konat Noc kostelů. V Polici nad Metují bude během této akce otevřen farní kostel Nanebevzetí P. Marie, hřbitovní kaple (bývalý farní kostel Narození P. Marie) se zvonicí, Muzeum města Police nad Metují v bývalém benediktinském klášteře, stará škola Dřevěnka a Muzeum papírových modelů. Program začne v 16 hodin. V Broumově je připravený kulturní program v každém z kostelů. Začne se v Husově sboru v 17 hodin.

V Restauraci Vyhlídka na Janovičkách u Broumova začne v pátek ve 20 hodin Travesti show. Následovat bude diskotéka, hrát budou Bratři v TriCku.

V sobotu se uskuteční první ze série sedmi Vycházek Polickem. Poprvé vyrazíte s Mgr. Janem Tůmou, pracovníkem Regionálního muzea v Náchodě, z Žabokrk přes Homoli, Střezinu a Kozínek zpět do Žabokrk. Je nutné se předem přihlásit.

V Síni slávy broumovského fotbalu v areálu fotbalového hřiště začne v sobotu v 9 hodin bazar oblečení. Pořídíte zde dámské i pánské oblečení různých velikostí - trička, košile, šaty, svetry, boty...

Na Chatě pod Korunou v Martínkovicích se v sobotu bude soutěžit v požárním sportu O pohár starosty obce. Soutěž začíná v 10 hodin.

V sobotu ve 13 hodin začne u parkoviště v Adršpachu akce pro děti nazvaná Strašidelný pohádkový les. Pořadatelé budou v kostýmech, připravené jsou hry pro děti a na každé dítko čeká v cíli dárek.

V areálu u hasičárny ve Velkém Poříčí se v sobotu od 13 hodin konají Poříčské pivní slavnosti. Vystoupí zde mimo jiné kapely Mirai, Turbo a Citron.

V Domě dětí a mládeže Ulita Broumov v sobotu v 16 hodin začne Power jóga a relaxace pro dospělé. Lektorkou bude Michaela Čejchanová.

V souvislosti s aktuální výstavou Bezděkovský kostelíčku věnovanou životu a dílu Sigismunda Boušky proběhne v Muzeu Broumovska v sobotu od 16 hodin přednáška historičky PhDr. Hany Klínkové o Josefu Váchalovi a Arnoldu Koblitzovi.

Návštěva u Dientzenhoferů 2 se jmenuje další taneční vystoupení spolku Milujeme tanec. V multifunkčním sále Dřevník v klášterní zahradě v Broumově se začne v sobotu v 18 hodin. Vystoupí broumovské baletky a jejich hosté.

V neděli se na střelnici v Centru Walzel v Meziměstí koná další přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi. Je nutné si místo rezervovat. Začíná se v 10 hodin.

Fotbalisté Slovanu Broumov v neděli od 17 hodin nastoupí na Stadionu Opočenského proti náchodskému B týmu. V předzápase se od 14:30 hodin utká dorost Slovanu Broumov s Pardubičkami.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

"Velice mě překvapilo, jak Broumov zkrásněl," říká v rozhovoru spisovatel Pavel Göbl

"Velice mě překvapilo, jak Broumov zkrásněl," říká v rozhovoru spisovatel Pavel Göbl

Česko-polské rezidence spisovatelů pokračují v Literárním domku broumovského kláštera i na podzim. V...

Před derby má Police náskok na Broumov devět bodů

Před derby má Police náskok na Broumov devět bodů

V 11. kole 1.A třídy uspěla Police na domácím hřišti v přestřelce s Týništěm až brankou v nastavení....

Novinka v oddělení regionální literatury

Novinka v oddělení regionální literatury

Do fondu regionální literatury Městské knihovny v Broumově přibyla v říjnu zajímavá kniha (resp. kni...

Studenti z Teplic nad Metují soutěží o titul Svačina roku

Studenti z Teplic nad Metují soutěží o titul Svačina roku

Střední škola gastronomie a služeb, Teplice nad Metují se účastní 6. ročníku celostátní soutěže Svač...

Horský výstup na Broumovské stěny

Horský výstup na Broumovské stěny

Po předchozím tipu na nenáročný podzimní rodinný výlet se tentokrát opět pokusíme potěšit sportovněj...

Doporučujeme

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

znakkkkkk

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsledků voleb do Zastupitelstva města Broumova uskutečněných ve dnech 5. a 6. října 2018, byla zahájena koaliční jednání. Z nich nakonec vykrystalizovala čtveřice stran a seskupení (Volba pro Broumov – VpB, Broumováci, Křesťanská a demokratická unie – Československá strana Lidová – KDU-ČSL a Nestraníci), která má v broumovském zastupitelstvu nadpoloviční počet mandátů... celý článek

Poslední komentáře