Broumovsko

Středa 23.leden 2019

Poslední aktualizace24.01.2019 04:37

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. května

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. května
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Všechny strany

taneccccNoc kostelů, Travesti show, taneční podvečer, přednáška, fotbal, Vycházka Polickem, bazar oblečení, pivní slavnosti, soutěž v požárním sportu, jóga. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 25. do 27. května konají na Broumovsku.

V broumovském klášteře se dnes koná Broumovský internistický den, který pořádá společnost EDUMED s.r.o. Pro veřejnost lékaři a sestřičky připravili měření glykémie, tělesného tuku a krevního tlaku, které bude probíhat od 13 do 16 hodin na označeném místě. Všechna měření jsou zdarma. V rámci konference začne v 18 hodin v kostele sv. Vojtěcha Varhanní koncert. Hrát bude jeden z přednášejících Pavel Jansa.

Volejbalisté Slovanu Broumov se dnes utkají s týmem SG Jaroměř. Zápas začne na volejbalových kurtech na Dětském hřišti v 17:30 hodin.

V Městském divadle v Broumově dnes v 18 hodin začne Závěrečný koncert hudebního oboru Základní umělecké školy v Broumově.

V pátek se na více místech bude konat Noc kostelů. V Polici nad Metují bude během této akce otevřen farní kostel Nanebevzetí P. Marie, hřbitovní kaple (bývalý farní kostel Narození P. Marie) se zvonicí, Muzeum města Police nad Metují v bývalém benediktinském klášteře, stará škola Dřevěnka a Muzeum papírových modelů. Program začne v 16 hodin. V Broumově je připravený kulturní program v každém z kostelů. Začne se v Husově sboru v 17 hodin.

V Restauraci Vyhlídka na Janovičkách u Broumova začne v pátek ve 20 hodin Travesti show. Následovat bude diskotéka, hrát budou Bratři v TriCku.

V sobotu se uskuteční první ze série sedmi Vycházek Polickem. Poprvé vyrazíte s Mgr. Janem Tůmou, pracovníkem Regionálního muzea v Náchodě, z Žabokrk přes Homoli, Střezinu a Kozínek zpět do Žabokrk. Je nutné se předem přihlásit.

V Síni slávy broumovského fotbalu v areálu fotbalového hřiště začne v sobotu v 9 hodin bazar oblečení. Pořídíte zde dámské i pánské oblečení různých velikostí - trička, košile, šaty, svetry, boty...

Na Chatě pod Korunou v Martínkovicích se v sobotu bude soutěžit v požárním sportu O pohár starosty obce. Soutěž začíná v 10 hodin.

V sobotu ve 13 hodin začne u parkoviště v Adršpachu akce pro děti nazvaná Strašidelný pohádkový les. Pořadatelé budou v kostýmech, připravené jsou hry pro děti a na každé dítko čeká v cíli dárek.

V areálu u hasičárny ve Velkém Poříčí se v sobotu od 13 hodin konají Poříčské pivní slavnosti. Vystoupí zde mimo jiné kapely Mirai, Turbo a Citron.

V Domě dětí a mládeže Ulita Broumov v sobotu v 16 hodin začne Power jóga a relaxace pro dospělé. Lektorkou bude Michaela Čejchanová.

V souvislosti s aktuální výstavou Bezděkovský kostelíčku věnovanou životu a dílu Sigismunda Boušky proběhne v Muzeu Broumovska v sobotu od 16 hodin přednáška historičky PhDr. Hany Klínkové o Josefu Váchalovi a Arnoldu Koblitzovi.

Návštěva u Dientzenhoferů 2 se jmenuje další taneční vystoupení spolku Milujeme tanec. V multifunkčním sále Dřevník v klášterní zahradě v Broumově se začne v sobotu v 18 hodin. Vystoupí broumovské baletky a jejich hosté.

V neděli se na střelnici v Centru Walzel v Meziměstí koná další přípravný kurz k získání zbrojního průkazu. Tento kurz je určen pro skupiny uchazečů, kteří budou proškoleni k základním pravidlům bezpečného zacházení se střelnými zbraněmi. Je nutné si místo rezervovat. Začíná se v 10 hodin.

Fotbalisté Slovanu Broumov v neděli od 17 hodin nastoupí na Stadionu Opočenského proti náchodskému B týmu. V předzápase se od 14:30 hodin utká dorost Slovanu Broumov s Pardubičkami.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Veletržní sezóna odstartovala expozicí na brněnském RegionTouru 2019

Veletržní sezóna odstartovala expozicí na brněnském RegionTouru 2019

Ve dnech 17. – 20. ledna 2019 hostilo brněnské výstaviště jeden z největších veletrhů cestovního ruc...

Řidič měl alkohol dokonce i s sebou ve voze

Řidič měl alkohol dokonce i s sebou ve voze

Policisté ve čtvrtek 17. ledna 2019 kontrolovali muže za volantem, který nadýchal přes 3 promile. Př...

V Broumově poznávám spoustu zajímavých lidí, říká překladatel J. K. Rowlingové Ladislav Šenkyřík

V Broumově poznávám spoustu zajímavých lidí, říká překladatel J. K. Rowlingové Ladislav Šenkyřík

Na svém překladatelském kontě má více než stovku knih. Překládá Boba Dylana, Nabokova, Bukowského i ...

Žáci ZUŠ Broumov navštívili výstavu světoznámého malíře Františka Kupky

Žáci ZUŠ Broumov navštívili výstavu světoznámého malíře Františka Kupky

František Kupka patří mezi umělce uznávané spíše v zahraničí, než u nás doma. Rodák z Opočna (1871) ...

Studenti 4.A Gymnázia Broumov: Jedno velké díky

Studenti 4.A Gymnázia Broumov: Jedno velké díky

Již jsme měli dostatek času vzpamatovat se z přílivu emocí, prohlédnout si všechna krásná videa a fo...

Doporučujeme

Novoroční přání starosty Broumova Jaroslava Bitnara

jarda

Vážení Broumováci, milí čtenáři serveru Naše Broumovsko,

v tomto uspěchaném světě vám všem přeji především radost a pohodu. Přeji všem, abyste se uměli radovat i z maličkostí a abyste nějaké ty neférovosti života zvládali s úsměvem na tváři. Přeji vám krásný a úspěšný rok 2019... celý článek

Poslední komentáře