Broumovsko

Neděle 21.červenec 2019

Poslední aktualizace22.07.2019 04:22

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. ledna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. ledna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 25. do 27. ledna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Všechny strany

fcf9b4064da18c823a4ccad5f43d0236Slavnosti českého piva a polských klobás, pět plesů, koncert Marie Rottrové, program v klášteře, kino pro děti, divadlo, karneval pro děti. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 25. do 27. ledna konají na Broumovsku.

Divadlo Metro Praha v pátek uvede představení černého divadla nazvané Malý princ na Zemi. V Kolárově divadle v Polici nad Metují se začne v 17:30 hodin.

Jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček Marie Rottrová zazpívá v broumovském klášteře. V sále Dřevník se začíná v pátek v 19 hodin. Vstupenky však už nejsou, je beznadějně vyprodáno!

V pátek ve 20 hodin začínají hned tři plesy! Na Hasičském maškarním plese v Božanově zahraje skupina Doteky. Kdo přijde v masce má zvýhodněné vstupné. Dalším je Obecní ples v Kulturním domě v Heřmánkovicích. Zde bude hrát skupina Relax pana Fulky. Spolek Suchodolských žen pořádá už svůj 44. ples. Hrát bude skupina Jana Staňka.

Hrnčířem na zkoušku se jmenuje program v Domě dětí a mládeže Ulita Broumov. Začne se v sobotu v 9 hodin, s sebou si vezměte pracovní oděv a svačinu.

V sobotu v 10 hodin začne v broumovském klášteře interaktivní prohlídka Skriptoria. Prohlídka klášterní písárny vás zavede do tajů středověkých profesí písaře, iluminátora, pergameníka či knihvazače. Vyzkoušíte si psaní husím brkem, broušení pergamenu, výrobu přírodních barev, práci s knihtiskařským lisem či vázání knih v unikátní klášterní písárně, která je běžně přístupná pouze školním kolektivům.

Mimořádné prohlídky broumovského kláštera nazvané Klášterem od sklepa po muzeum se konají v sobotu od 10 a od 14 hodin. Při těchto prohlídkách uvidíte nejen historickou část kláštera, ale také rozsáhlé sklepní prostory, nově opravené prostory opatských sálů s výstavou Poklady z depozitářů, Opatskou pracovnu, prostory 3. patra a dostanete se i za dveře Muzea Broumovska.

Centrum Walzel v Meziměstí zve na tradiční akci nazvanou Sláva českého piva a polských klobás. V sobotu od 14 hodin se bude čepovat 15 druhů českých piv, vařit, opékat, udit a grilovat se bude několik druhů polských klobás. Hospodské písničky bude hrát kapela Klapeto. V 19 hodin zde začne Oldies Disco Párty s DJ Petrem Faltou a jeho videoprojekcí.

Na sále obecního domu v Božanově se v sobotu koná Dětský maškarní karneval. Začne se ve 14 hodin.

Hotel Transylvánie 3 - Příšerózní dovolená - tak se jmenuje americký rodinný film, který se v sobotu bude promítat v konferenčním sále infocentra v Broumově. Začne se v 15 hodin.

Vrchlabský divadelní spolek Lipany v sobotu na sále hospody ve Žďáru nad Metují uvede představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Hra Járy Cimrmana začne v 18 hodin.

V Divadelním klubu v Polici nad Metují začne v sobotu v 19 hodin hudební akce nazvaná Punkrock! Vol. 5. Hrát budou kapely uvedené na plakátu.

Také v sobotu jsou ve 20 hodin na programu dva plesy. Na Sále Josefa Čapka se koná 21. Ples města Hronova. Hrát bude Taneční orchestr Relax band. V Kulturním domě v Jetřichově se koná Hasičský ples. K tanci hraje skupina Doteky, lákadlem je tombola - hlavní cenou je televize!

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Dnes se budou v Polici nad Metují promítat filmy horolezce, filmaře, fotografa a cestovatele Miroslava Šmída

Dnes se budou v Polici nad Metují promítat filmy horolezce, filmaře, fotografa a cestovatele Miroslava Šmída

Dnes se v Polici nad Metují, v rámci Nové Terasy 2019, uskuteční promítání krátkých filmů horolezce,...

Tenisté vzpomínali na Petra Vojtěcha a Josefa Prouzu

Tenisté vzpomínali na Petra Vojtěcha a Josefa Prouzu

V sobotu 6. července se na tenisových kurtech ve Velké Vsi uskutečnil již třetí ročník tenisového tu...

Veřejná sbírka na podporu Dominiky, Nikol a Patrika

Veřejná sbírka na podporu Dominiky, Nikol a Patrika

Pomoc je určena na podporu osiřelých nezaopatřených dětí, jejichž matka zemřela násilným činem, a kt...

Netradiční spojení dvou hudebních nástrojů nabídne čtvrtý koncert v Šonově

Netradiční spojení dvou hudebních nástrojů nabídne čtvrtý koncert v Šonově

Netradiční spojení dvou hudebních nástrojů – saxofonu a akordeonu – nabídne čtvrtý koncert festivalu...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 19. do 21. července

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 19. do 21. července

Tři představení festivalu Malé letní divadlení, další koncerty festivalů Za poklady Broumovska a Var...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře