Broumovsko

Pátek 3.červenec 2020

Poslední aktualizace 4.07.2020 04:16

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. května

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. května
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

Pozvánka DOD 2019Turistický pochod, divadelní derniéra, noční prohlídky kláštera, vernisáže výstav, meditační seminář, fotbal, kvíz, či turnaj v nohejbale. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 3. do 5. května konají na Broumovsku.

Od pátku do neděle bude v broumovském klášteře probíhat třídenní meditační seminář pro management Jasná, klidná a celistvá mysl. Zájemci se stále mohou přihlásit na uvedeném kontaktu.

V pátek proběhne poslední koncert v čajovně Hvězda a Tygr, kterou majitelé zavírají. Přijede čínská zpěvačka Feng-yün Song, lektorka a tvůrkyně metody autoterapie hlasem, spoluautorka knihy Hlas a dech. Část jejího vystoupení doprovodí Vladimír Václavek na kytaru. Začátek je v 19 hodin.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v sobotu od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

V pátek ve 20 a ve 21:30 hodin se konají Noční prohlídky benediktinského kláštera v Broumově. Užijte si jedinečnou noční atmosféru a nahlédněte do nejkrásnějších historických prostor barokního monumentu - do vzácně dochované klášterní knihovny se 17 tisíci svazky, do klášterního refektáře s unikátní kopií Turínského plátna nebo do monumentálního klášterního kostela sv. Vojtěcha s bohatou vnitřní výzdobou.

Ve výstavní síni LokArt v Broumově začne v sobotu výstava obrazů výtvarného sdružení v České Skalici nazvaná Procházka ateliérem. V současné době má sdružení osm členek, které tvoří pod vedením výtvarnice Jarky Zárubové. Výstava potrvá do konce května.

TJ Sokol Křinice zve na Pochod Hvězdeckým pohořím. Připraveny jsou trasy pro pěší na 7 a 15 kilometrů a pro cyklisty 30 kilometrů. Start je od 7:30 do 9 hodin na fotbalovém hřišti. V 10 hodin zde začíná hasičská soutěž a v 16:30 mistrovské fotbalové utkání.

V sobotu se ve Sportovní hale na Spořilově bude hrát finále Amatérské florbalové ligy Broumov. Ve hře jsou i dva broumovské týmy, které na sebe narazí už ve čtvrtfinále a favoritem je tým Attack, který zvítězil i v základní části ligy. Hrát se začne v 8:30 hodin.

Na hřišti u nemocnice v Broumově se v sobotu bude hrát nohejbalový turnaj trojic O putovní pohár osvobození. Prezentace je od 8:30, hrát se začne v 9 hodin.

V sobotu bude zahájena osmá výstavní sezóna Galerie Dům v klášterní zahradě v Broumově. Vernisáž zahájí v 16 hodin výstavu Jana Merty nazvanou Morality a Jakuba Golla s názvem Klášterní zahrada 2019.

Divadelní soubor J. K. Tyla v Meziměstí uvede v sobotu derniéru komedie Rodina je základ státu. V divadelním sále na nádraží se začne v 18 hodin.

V Soulkostele ve Vernéřovicích se v sobotu bude konat večírek se čtyřmi domácími punkovými kapelami. Skupiny Decultivate, Baestien Jay-Zen a Kluci začnou hrát ve 20 hodin.

V Golf Clubu Grosshof se v neděli od 14 hodin koná Den otevřených dveří. Vše potřebné vám zapůjčí a budete pod dohledem zkušených trenérů.

V neděli a v pondělí se v hasičské stanici Broumov bude konat Den otevřených dveří. V neděli je od 9 hodin otevřeno pro veřejnost, v pondělí pro školy.

Fotbalisté Slovanu Broumov se v neděli utkají ve 24. kole 1. A třídy na Stadionu Opočenského s Černilovem. Zápas začíná v 17 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Broumovské noviny jsou nejlepší zpravodaj v Královéhradeckém kraji za rok 2019

Broumovské noviny jsou nejlepší zpravodaj v Královéhradeckém kraji za rok 2019

V soutěži o nejlepší obecní zpravodaj měst a obcí v Královéhradeckém kraji za rok 2019 zvítězily v k...

Noční hrané prohlídky odhalí v klášteře tajemství broumovského meteoritu

Noční hrané prohlídky odhalí v klášteře tajemství broumovského meteoritu

V pátek 3. července startují v národní kulturní památce broumovského kláštera Noční hrané prohlídky....

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. července

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. července

Koncerty dvou festivalů, cyklistický závod, vernisáž a možnost navštívit kostely na Broumovsku. To j...

Dnes začalo dopravní omezení v Broumově. Vznikne nový prostor před úřadem a místo pro přecházení

Dnes začalo dopravní omezení v Broumově. Vznikne nový prostor před úřadem a místo pro přecházení

Dnes začnou stavební práce na rekonstrukci místa pro přecházení a úpravě prostoru před městským úřad...

Volejbalistům Broumova těsně unikl Letní pohár

Volejbalistům Broumova těsně unikl Letní pohár

Po uvolnění nařízení vlády se volejbalisté Slovanu Broumov zapojili do Letního poháru. Hrálo se vyřa...

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře