Broumovsko

Středa 22.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. května

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. května
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Všechny strany

Pozvánka DOD 2019Turistický pochod, divadelní derniéra, noční prohlídky kláštera, vernisáže výstav, meditační seminář, fotbal, kvíz, či turnaj v nohejbale. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 3. do 5. května konají na Broumovsku.

Od pátku do neděle bude v broumovském klášteře probíhat třídenní meditační seminář pro management Jasná, klidná a celistvá mysl. Zájemci se stále mohou přihlásit na uvedeném kontaktu.

V pátek proběhne poslední koncert v čajovně Hvězda a Tygr, kterou majitelé zavírají. Přijede čínská zpěvačka Feng-yün Song, lektorka a tvůrkyně metody autoterapie hlasem, spoluautorka knihy Hlas a dech. Část jejího vystoupení doprovodí Vladimír Václavek na kytaru. Začátek je v 19 hodin.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v sobotu od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

V pátek ve 20 a ve 21:30 hodin se konají Noční prohlídky benediktinského kláštera v Broumově. Užijte si jedinečnou noční atmosféru a nahlédněte do nejkrásnějších historických prostor barokního monumentu - do vzácně dochované klášterní knihovny se 17 tisíci svazky, do klášterního refektáře s unikátní kopií Turínského plátna nebo do monumentálního klášterního kostela sv. Vojtěcha s bohatou vnitřní výzdobou.

Ve výstavní síni LokArt v Broumově začne v sobotu výstava obrazů výtvarného sdružení v České Skalici nazvaná Procházka ateliérem. V současné době má sdružení osm členek, které tvoří pod vedením výtvarnice Jarky Zárubové. Výstava potrvá do konce května.

TJ Sokol Křinice zve na Pochod Hvězdeckým pohořím. Připraveny jsou trasy pro pěší na 7 a 15 kilometrů a pro cyklisty 30 kilometrů. Start je od 7:30 do 9 hodin na fotbalovém hřišti. V 10 hodin zde začíná hasičská soutěž a v 16:30 mistrovské fotbalové utkání.

V sobotu se ve Sportovní hale na Spořilově bude hrát finále Amatérské florbalové ligy Broumov. Ve hře jsou i dva broumovské týmy, které na sebe narazí už ve čtvrtfinále a favoritem je tým Attack, který zvítězil i v základní části ligy. Hrát se začne v 8:30 hodin.

Na hřišti u nemocnice v Broumově se v sobotu bude hrát nohejbalový turnaj trojic O putovní pohár osvobození. Prezentace je od 8:30, hrát se začne v 9 hodin.

V sobotu bude zahájena osmá výstavní sezóna Galerie Dům v klášterní zahradě v Broumově. Vernisáž zahájí v 16 hodin výstavu Jana Merty nazvanou Morality a Jakuba Golla s názvem Klášterní zahrada 2019.

Divadelní soubor J. K. Tyla v Meziměstí uvede v sobotu derniéru komedie Rodina je základ státu. V divadelním sále na nádraží se začne v 18 hodin.

V Soulkostele ve Vernéřovicích se v sobotu bude konat večírek se čtyřmi domácími punkovými kapelami. Skupiny Decultivate, Baestien Jay-Zen a Kluci začnou hrát ve 20 hodin.

V Golf Clubu Grosshof se v neděli od 14 hodin koná Den otevřených dveří. Vše potřebné vám zapůjčí a budete pod dohledem zkušených trenérů.

V neděli a v pondělí se v hasičské stanici Broumov bude konat Den otevřených dveří. V neděli je od 9 hodin otevřeno pro veřejnost, v pondělí pro školy.

Fotbalisté Slovanu Broumov se v neděli utkají ve 24. kole 1. A třídy na Stadionu Opočenského s Černilovem. Zápas začíná v 17 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Do okolí Police nad Metují vyrazilo 441 vandrovníků

Do okolí Police nad Metují vyrazilo 441 vandrovníků

Klub přátel turistiky Spartak Police nad Metují uspořádal v sobotu 18. května už 44. ročník Mezináro...

Režisér Radovan Lipus přiveze do broumovského kláštera své zážitky z Austrálie a Nového Zélandu

Režisér Radovan Lipus přiveze do broumovského kláštera své zážitky z Austrálie a Nového Zélandu

Ve čtvrtek 23. května zavítá do broumovského kláštera Radovan Lipus. Známý český divadelní a televiz...

Broumov součástí politických protestů

Broumov součástí politických protestů

Již dvakrát se na broumovském náměstí sešlo několik desítek občanů, kteří vyjádřili svůj nesouhlas s...

Miloš Nýč vystřílel dvěma brankami vítězství pro Hejtmánkovice

Miloš Nýč vystřílel dvěma brankami vítězství pro Hejtmánkovice

Populární fotbalista Miloš Nýč, mezi přáteli přezdívaný Kartáč, vstřelil ve 22. kole okresního přebo...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře