Broumovsko

Středa 8.duben 2020

Poslední aktualizace 8.04.2020 09:07

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. listopadu

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. listopadu

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 3. do 5. listopadu
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Všechny strany

topol A3TTTVíkend s Topoly, dvě divadelní představení, trh, judo, fotbal, kulinářské soutěže, ples, vernisáž výstavy či rockový koncert. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 3. do 5. listopadu konají na Broumovsku.

Město Police nad Metují a komise pro obřady a slavnosti srdečně zvou na Vzpomínku na zesnulé, která se bude konat v urnovém háji na polickém hřbitově. Pietní akt a uctění památky zesnulých začne dnes v 16 hodin.

V Lapidáriu broumovského kláštera začne dnes v 18 hodin vernisáž skupinové výstavy studentů Katedry fotografie pražské FAMU, zkoumající krajinnou podstatu broumovského regionu nazvaná Landschaft. Výstava potrvá do 8. ledna.

V kolumbáriu Husova sboru v Husově ulici ve Velké Vsi se v pátek od 17 hodin koná Dušičková tryzna. V neděli v 10 hodin zde v modlitebně začnou bohoslužby se vzpomínkou na zesnulé.

V rámci doprovodného programu Polických divadelních her se v pátek koná jazzový koncert Laca Decziho a jeho kapely Celula New York. Koncert v Kolárově divadle v Polici nad Metují začne ve 20 hodin, během přestávky proběhne autogramiáda účinkujících.

Undergroundový klub Eden v Broumově zve na Víkend s Topoly. V pátek od 20 hodin se zde bude promítat film o Filipovi Topolovi Takovej barevnej vocas letící komety a v sobotu ve 20 hodin začne autorské čtení a beseda s Jáchymem Topolem.

Na Masarykově náměstí v Polici nad Metují se v sobotu bude konat tradiční Svatomartinský trh. Stánkařský prodej rozmanitého zboží začne v 9 hodin ráno.

Ve Sportovní hale na Spořilově se v sobotu koná mezinárodní turnaj o Pohár hejtmana Královéhradeckého kraje v judu. Soutěžit budou kategorie nejmladších dětí, které se začnou prát v 10:30 hodin.

V Adršpachu se v sobotu běží závod všech věkových kategorií Ádrkros. Prezentace je ve stodole, start ve 12 hodin. Večer se vše probere v restauraci Kalírna.

Šonovské štrůdlování se jmenuje 1. ročník soutěže o nejlepší štrůdl. Každý soutěžící přinese dvě šišky svého štrůdlu. V místní hospůdce začne zápis v sobotu ve 13 hodin. Po soutěži se bude pokračovat s živou hudbou!

V Teplicích nad Metují budou v sobotu slavit 125. výročí založení včelařského spolku. Sraz je ve 14 hodin před Infocentrem, kde bude výstava a bude se křtít i kniha.

V restauraci Na křižovatce v Božanově začne v sobotu ve 14 hodin registrace na Turnaj v šipkách. Hrát se začne půl hodiny poté. Občerstvení je zajištěné.

Další kulinářská soutěž se koná v Kulturním domě v Jetřichově. Má název Jetřichovská buchta a s čím se bude soutěžit je jasné. Začne se v sobotu ve 14 hodin a hrát bude skupina Ohrada.

V sobotu začne už 54. ročník divadelní přehlídky Meziměstské divadelní hry. Jako první se představí Divadlo Broumov, které uvede dvě hry Georgese Feydeaua Nebožka panina matka a Leona si pospíšila. Představení začne v divadelním sále na nádraží v 18 hodin.

Další divadelní představení uvede Hudební divadlo Hned vedle v Jiráskově divadle v Hronově. Jedná se o hru Tonka Šibenice, která začne v sobotu v 19 hodin.

Prvním plesem na Broumovsku je 22. Ples lyžařů v Polici nad Metují. V Pellyho domech se začne ve 20 hodin a hrát bude orchestr HF Band a kapela Compot.

Hudební rocková skupina z Ústí nad Labem Houpací koně vystoupí v sobotu od 20:30 hodin v Soulkostele ve Vernéřovicích. Skupina absolvuje turné k desce Kde jste mý přátelé dneska v noci. Koncert pořádá spolek Šrumec.

Ve 13. kole fotbalové 1.A třídy se na stadionu Opočenského utká Slovan Broumov s Úpicí. Zápas začne v neděli ve 14 hodin. V předzápase se od 11:30 hodin utká dorost Slovanu Broumov s Hronovem/Stárkovem.

Dětský kroužek Hynčice zve na Strašidelnou neděli. Sraz je ve 14 hodin na dětském hřišti. Těšit se můžete na dlabání dýní, malování na obličej a lampionový průvod.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor Fotbalové asociace České republiky na svém dnešním zasedání konstatoval, že pokračován...

Hasiči hned dvakrát řešili požár rodinného domu ve Stárkově

Hasiči hned dvakrát řešili požár rodinného domu ve Stárkově

Hned dvakrát během několika hodin řešili včera hasiči požár rodinného domu ve Stárkově.

Orli na Broumovsku? Zatím ne, ale létají nedaleko

Orli na Broumovsku? Zatím ne, ale létají nedaleko

Rozpětí křídel má přes dva metry. Hnízdí v jednom lese poblíž Hradce Králové, kde je poměrně frekven...

Turisté budou v Adršpachu a Teplicích vítáni až po zvládnutí epidemie

Turisté budou v Adršpachu a Teplicích vítáni až po zvládnutí epidemie

S příchodem jarních dní se skalní města na Broumovsku stávají tradičně cílem tisíců návštěvníků. Ti ...

Zápisy do prvních tříd budou probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole

Zápisy do prvních tříd budou probíhat bez osobní přítomnosti dětí ve škole

Zápisy do prvních tříd základních škol zřízených městem Broumov budou vzhledem k vyhlášení mimořádné...

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře