Broumovsko

Sobota 21.září 2019

Poslední aktualizace21.09.2019 04:44

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 31. srpna do 2. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 31. srpna do 2. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 31. srpna do 2. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Všechny strany

pantaTTTTTBenefiční koncert Polického symfonického orchestru, poslední koncert festivalu Za poklady Broumovska, Zahrádkářská výstava, varhanní a flétnové koncerty, oslavy 100. výročí založení Československé republiky, závody v běhu, skoku na lyžích a severské kombinaci, fotbal, soutěž ve vaření. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 31. srpna do 2. září konají na Broumovsku.

V Heřmánkovicích se dnes rozloučí s prázdninami. Sraz je ve 14 hodin na křižovatce pod Janovičkami. Půjde se na koupaliště, tedy plavky s sebou, budou se také opékat buřty.

Mateřské centrum Á-Dráček a obec Adršpach vás zvou na koncert pro děti vokální skupiny Yellow sisters. Ten začne dnes v 15 hodin na Zámku Dolní Adršpach.

V rámci festivalu Varhanní léto 2018 nás čekají poslední dva koncerty. Dnes od 18 hodin bude hrát Ladislav Šikut v kostele Panny Marie Pomocné v Teplicích nad Metují. Stejný recitál uvede Ladislav Šikut i v sobotu od 15:30 hodin pro účastníky Zahrádkářské výstavy.

Od pátku do neděle se v Teplicích nad Metují koná 14. regionální Zahrádkářská výstava. Jsou připraveny expozice regionálních zahrádkářských organizací, ukázky kaktusářů, citrusářů či bonsajistů. Každý den bude také probíhat doprovodný program.

Andrew Begay: Beautiful Roads... Akustický koncert flétnisty z kmene Navaho začne ve zdoňovském kostele v pátek od 19 hodin.

PANTA RHEI ~ Když Klučanka přihlíží... Tak se jmenuje už 5. benefiční koncert Polického symfonického orchestru. Ten začne na Klučance, v údolí za Policí nad Metují v pátek od 20 hodin. Vystoupí Police Symphony Orchestra se zpěváky, Balet Národního divadla, akrobaté nového cirkusu a další. Vstupné je dobrovolné, celý výtěžek věnuje orchestr Nadačnímu fondu Hospital Broumov na nákup čističek vzduchu.

V undergroundovém klubu Eden v Broumově vystoupí v pátek od 20 hodin zpěvačka Pája Táboříková.

Automotoklub Police nad Metují pořádá v sobotu a v neděli vždy od 9 hodin v ulici 17. listopadu v Polici nad Metují závod minikár. V sobotu bude probíhat na parkovišti u společnosti Veba doprovodný program pro děti. Bude omezena i doprava.

V sobotu v 10 hodin odstartuje Běh Broumovskými stěnami. Prezentace je od 9 hodin u restaurace U generála Laudona na zastávce autobusu. Běží se 25 kilometrů s převýšením 220 metrů!

V Martínkovicích v sobotu oslaví 100. výročí založení Československé republiky. Začne se v 10 hodin vysazením lípy na křižovatce, následovat bude průvod na Chatu pod Korunou, kde od 13 hodin začne další program.

Na Staré radnici v Broumově začne v sobotu ve 13:30 hodin vernisáž vítězných fotografií a vyhlášení výsledků mezinárodní soutěže "47. ročníku Ratibořického mapového okruhu". Následovat bude setkání se Stanislavem Voksou na téma Co fotí Stanislav Voksa, což bude poutavé vyprávění o cestě k fotografii a vydaným knihám.

Skupina Heebie Jeebies v sobotu v Suchém Dole oslaví 25 let své existence. Od 14 hodin se na pódiu vystřídá 9 kapel, které si skupina pozvala.

Na fotbalovém hřišti v Hejtmánkovicích se v sobotu bude soutěžit O nejlepší zvěřinový guláš. Začne se ve 14 hodin a je připravený bohatý doprovodný program.

Poslední, desáté zastavení festivalu Za poklady Broumovska nabídne posluchačům vystoupení renomované sopranistky Kateřiny Kněžíkové, houslisty Milana Al-Ashaba a orchestru L´Armonia Terrena pod vedením dirigenta Zdeňka Klaudy. Závěrečná festivalová znělka se rozezní v sobotu od 18 hodin v kostele sv. Vojtěcha v broumovském klášteře. Koncert bude poslední příležitostí, jak pomocí dobrovolného vstupného v rámci festivalu přispět na obnovu kostelů broumovské skupiny.

Borský klub lyžařů Machov pořádá v neděli od 9 hodin Borský pohár žáků a žákyň ve skoku a severské kombinaci.

Fotbalisté Slovanu Broumov a Spartaku Police nad Metují nastoupí v neděli od 17 hodin ve 4. kole 1.A třídy na domácích hřištích. Broumov se utká s Roudnicí, v předzápase se od 14:30 hodin utká dorost Slovanu Broumov s Rychnovem nad Kněžnou, a Police s Novým Hradcem Králové.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Mont Blanc - výstup na střechu Evropy

Mont Blanc - výstup na střechu Evropy

Hory člověka fascinují tak nějak odjakživa. A ani u mě tomu nebylo jinak. Snad až na moje pubertální...

Hasiči v Broumově zkoumali neznámý bílý prášek

Hasiči v Broumově zkoumali neznámý bílý prášek

Ve Sladovnické ulici zasahovali profesionální hasiči Broumova a byli sem vysláni také profesionální ...

Královéhradecké Ceny sociálních služeb mají své vítěze. Dvě míří i do Broumova

Královéhradecké Ceny sociálních služeb mají své vítěze. Dvě míří i do Broumova

Města, organizace i jednotlivce ocenil Královéhradecký kraj již v 9. ročníku Ceny za přínos v sociál...

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 20. do 22. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 20. do 22. září

Undergroundové kvílení a Psychedelic Umani, vycházka do krajiny, úklidová akce, turnaj v nohejbale č...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře