Broumovsko

Čtvrtek 23.květen 2019

Poslední aktualizace24.05.2019 04:58

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. dubna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. dubna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. dubna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

jeann

Klavírní soutěž, Dobrovolnický den v klášteře, Velikonoční jarmark, beseda, kurz kreslení, kino pro děti, divadlo, fotbal a hned tři hudební produkce. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 5. do 7. dubna konají na Broumovsku.

Do pátku trvá na sále Pellyho domů v Polici nad Metují 11. ročník výstavy dětských prací z Police nad Metují a okolí. Výstavu pořádá MC MaMiNa.

V Zeleném domečku v Polici nad Metují začne dnes v 18 hodin vernisáží výstava prací žáků ZUŠ Police nad Metují. Ta navazuje na výstavu učitele výtvarného oboru Jaroslava Soumara a potrvá do 28. dubna.

Už podeváté budou soutěžit mladí klavíristé v mezinárodní soutěži Broumovská klávesa. 9. ročník jednokolového klání se uskuteční od pátka do neděle v sále Dřevník v areálu broumovského kláštera.

V rámci doprovodného programu Sympozia ilustrace, jehož 1. ročník se ve dnech 30. března –13. dubna 2019 koná v areálu kláštera, se v pátek od 15 hodin koná Čaj o třetí s ilustrátory. Dostanete prostor pro seznámení, nahlédnete pod ruce výtvarníků a získáte profesní rady.

V konferenčním sále infocentra v Broumově začne v pátek v 18 hodin beseda Autostopem po východní Makedonii. Přednášet bude Libor Drahoňovský.

V sobotu a v neděli bude v Pellyho domech v Polici nad Metují probíhat Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Počet účastníků je limitovaný, je nutné se včas přihlásit.

Pomozte klášteru v Broumově! Zapojte se do péče o národní kulturní památku s celoročním programem! Klášter hledá dobrovolníky na velký jarní úklid. Za jeden dobrovolnický den nabízí místním stravu, přespolním jednu noc v klášterním Domě hostů a stravu (ubytování možné z pátka na sobotu). Počet míst je omezen, proto máte-li chuť strávit tuto sobotu dobrovolnickou pomocí, kontaktujte přiloženou mailovou adresu.

Na sále Kulturního domu v Křinicích začne v sobotu v 10 hodin Velikonoční jarmark. K vidění budou ukázky řemesel a rukodělných technik, dárky a velikonoční výzdoba.

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru se jmenuje animovaný rodinný film, který se bude v konferenčním centru infocentra v Broumově promítat v sobotu od 15 hodin.

V novém divadle " Na půdě" na penzionu Kačeří v Lachově vystoupí v sobotu kapely Mucha z Brna a Nedloubej se v nose z Mostu. Koncert začne v 18 hodin.

V sobotu od 20 hodin vystoupí v undergroundovém klubu Eden v Broumově opět hudební lahůdka - Jean Marx Express z USA. Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Jako předkapela zahrají Blues Mystery.

Další hudební produkce je připravena v Café baru Kalírna v Adršpachu. Zde v sobotu od 19 hodin zahrají kapely 4. Tune a Sirsch.

Neděle bude fotbalová. Týmům Slovanu Broumov a Spartaku Police nad Metují s v minulém kole 1. A třídy nezadařilo, a tak budou chtít zabrat. Do Broumova přijede Lokomotiva Hradec Králové a do Police Černilov. Oba zápasy začínají v 16:30 hodin.

V neděli v 17 hodin začne v Obecním domě v Machově divadelní představení Detektor lži. To uvede divadelní soubor NA TAHU z Červeného Kostelce. 

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 24. do 26. května

Přednáška a beseda, volejbal a fotbal, Noc kostelů, vernisáže výstav, pivní slavnosti, divadlo pro d...

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili reorganizační plán

Věřitelé společnosti Veba schválili na úterní schůzi věřitelů předložený reorganizační plán. Jejich ...

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila sezóna

Stolním tenistům skončila v květnu soutěžní sezóna 2018/2019. Tento tradiční broumovský sport tentok...

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Imodium a The Atavists budou hosty Muse na jejich pražském koncertě

Britská skupina Muse vystoupí 26. května 2019 v pražských Letňanech. Přijede propagovat své loňské a...

Květnové turnaje na Grosshofu

Květnové turnaje na Grosshofu

Nepříliš lichotivé počasí v první polovině května nás pěkně drželo doma, potažmo v klubovně. Dětské ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře