Broumovsko

Sobota 24.srpen 2019

Poslední aktualizace25.08.2019 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. dubna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. dubna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 5. do 7. dubna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

jeann

Klavírní soutěž, Dobrovolnický den v klášteře, Velikonoční jarmark, beseda, kurz kreslení, kino pro děti, divadlo, fotbal a hned tři hudební produkce. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 5. do 7. dubna konají na Broumovsku.

Do pátku trvá na sále Pellyho domů v Polici nad Metují 11. ročník výstavy dětských prací z Police nad Metují a okolí. Výstavu pořádá MC MaMiNa.

V Zeleném domečku v Polici nad Metují začne dnes v 18 hodin vernisáží výstava prací žáků ZUŠ Police nad Metují. Ta navazuje na výstavu učitele výtvarného oboru Jaroslava Soumara a potrvá do 28. dubna.

Už podeváté budou soutěžit mladí klavíristé v mezinárodní soutěži Broumovská klávesa. 9. ročník jednokolového klání se uskuteční od pátka do neděle v sále Dřevník v areálu broumovského kláštera.

V rámci doprovodného programu Sympozia ilustrace, jehož 1. ročník se ve dnech 30. března –13. dubna 2019 koná v areálu kláštera, se v pátek od 15 hodin koná Čaj o třetí s ilustrátory. Dostanete prostor pro seznámení, nahlédnete pod ruce výtvarníků a získáte profesní rady.

V konferenčním sále infocentra v Broumově začne v pátek v 18 hodin beseda Autostopem po východní Makedonii. Přednášet bude Libor Drahoňovský.

V sobotu a v neděli bude v Pellyho domech v Polici nad Metují probíhat Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Počet účastníků je limitovaný, je nutné se včas přihlásit.

Pomozte klášteru v Broumově! Zapojte se do péče o národní kulturní památku s celoročním programem! Klášter hledá dobrovolníky na velký jarní úklid. Za jeden dobrovolnický den nabízí místním stravu, přespolním jednu noc v klášterním Domě hostů a stravu (ubytování možné z pátka na sobotu). Počet míst je omezen, proto máte-li chuť strávit tuto sobotu dobrovolnickou pomocí, kontaktujte přiloženou mailovou adresu.

Na sále Kulturního domu v Křinicích začne v sobotu v 10 hodin Velikonoční jarmark. K vidění budou ukázky řemesel a rukodělných technik, dárky a velikonoční výzdoba.

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru se jmenuje animovaný rodinný film, který se bude v konferenčním centru infocentra v Broumově promítat v sobotu od 15 hodin.

V novém divadle " Na půdě" na penzionu Kačeří v Lachově vystoupí v sobotu kapely Mucha z Brna a Nedloubej se v nose z Mostu. Koncert začne v 18 hodin.

V sobotu od 20 hodin vystoupí v undergroundovém klubu Eden v Broumově opět hudební lahůdka - Jean Marx Express z USA. Těžiště této kapely spočívá na vlastní tvorbě inspirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. let 20. století. Jako předkapela zahrají Blues Mystery.

Další hudební produkce je připravena v Café baru Kalírna v Adršpachu. Zde v sobotu od 19 hodin zahrají kapely 4. Tune a Sirsch.

Neděle bude fotbalová. Týmům Slovanu Broumov a Spartaku Police nad Metují s v minulém kole 1. A třídy nezadařilo, a tak budou chtít zabrat. Do Broumova přijede Lokomotiva Hradec Králové a do Police Černilov. Oba zápasy začínají v 16:30 hodin.

V neděli v 17 hodin začne v Obecním domě v Machově divadelní představení Detektor lži. To uvede divadelní soubor NA TAHU z Červeného Kostelce. 

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Děkuji!

Děkuji!

Ve čtvrtek 15. srpna 2019 se nám po dlouhodobém úsilí podařilo před polickým kostelem odhalit a vysv...

Zelený palec (Green Thumb)

Zelený palec (Green Thumb)

Práce v kůlně a na podzimku nepatří k mým oblíbeným aktivitám. Jenže koho by to alespoň trochu nepoh...

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Netradiční, a navíc rodinné spojení saxofonu, klarinetu a varhan nabídne devátý koncert festivalu, k...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Mezinárodní horolezecký filmový festival, koncerty festivalů Za poklady Broumovska a Varhanní léto, ...

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Geoparky Český ráj a Broumovsko navážou užší spolupráci s Královéhradeckým krajem. Pomoci k tomu má ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře