Broumovsko

Pondělí 23.červenec 2018

Poslední aktualizace23.07.2018 04:53

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

CZ Scorpion EVO 3D B 1024x754Dny otevřených dveří střelnice v Centru Walzel, jeden z posledních plesů sezóny, promítání filmů, Dobrovolnický den v broumovském klášteře, beseda, zahájení dvou výstav. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 6. do 8. dubna konají na Broumovsku.

Cesty na sever se jmenuje výstava fotografií Tomáše Šrejbera, která dnes začíná v Informačním centru v Teplicích nad Metují. Výstava zde potrvá do konce května.

V Zeleném domečku v Polici nad Metují dnes v 18 hodin vernisáží začne výstava s názvem Keramika. Až do 29. dubna zde vystavují své práce žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Police nad Metují.

V sokolovně v Broumově začne dnes v 17:30 hodin druhý termín náboru do oddílu boxu. Podívat se mohou děti od 10 let, ale také dospělí. Staňte se členy oddílu a vylepšete svoji kondici!

Zanzibar - Ostrov koření a otroků, to je název besedy a prezentace fotografií cestovatelů Lenky a Václava Špillarových. Na přednášce bude možné zakoupit cestopisné knihy. V Kolárově divadle v Polici nad Metují se začne dnes v 18 hodin.

Zajímají vás zbraně? Přemýšlíte o pořízení zbrojního průkazu? Máte zbrojní průkaz a chcete si pořídit novou zbraň? Nebo si jen popovídat o zbraních s odborníky a prohlídnout si novinky na trhu? Tak přijďte v pátek, v sobotu nebo v neděli na nejmodernější střelnici ve Střední Evropě v Centru Walzel v Meziměstí a vyzkoušejte zbraně od České zbrojovky.

Celý duben se v konferenčním sále infocentra v Broumově budou mimořádně promítat filmové novinky! V pátek od 18 hodin bude na programu akční film Pacific RIM: Povstání a v sobotu od 15 hodin rodinná komedie Králíček Petr.

Pomozte klášteru v Broumově! Zapojte se do péče o národní kulturní památku s celoročním programem! Klášter hledá dobrovolníky na velký jarní úklid. Za jeden dobrovolnický den nabízí místním stravu, přespolním jednu noc v klášterním Domě hostů a stravu (ubytování možné z pátka na sobotu). Počet míst je omezen, proto máte-li chuť strávit tuto sobotu dobrovolnickou pomocí, kontaktujte přiloženou mailovou adresu.

V Pellyho domech v Polici nad Metují začne v sobotu ve 20 hodin pravděpodobně poslední ples taneční sezóny. Na už 40. Plese motoristů bude hrát skupina Návštěvníci.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

V Polici nad Metují začaly příměstské tábory

V Polici nad Metují začaly příměstské tábory

Město Police nad Metují získalo v loňském roce dotaci na pořádání příměstských táborů s cílem podpoř...

Panonia

Panonia

Přemýšlel jsem o té pověstné první větě, která má čtenáře chytit a nepustit. A napadlo mě začít od A...

V Literárním domku v klášterní zahradě je živo i o prázdninách

V Literárním domku v klášterní zahradě je živo i o prázdninách

Literární domek v zahradě broumovského kláštera v těchto dnech obývají manželé Ester a Milan Staří. ...

Kdepak jsi byl, čápe?

Kdepak jsi byl, čápe?

"Kdepak jsi byl?" musela nepochybně minulý týden zaznít otázka na čapím hnízdě v Meziměstí. Jeden z ...

Z Police nad Metují po kuestách na slavné "slavenské kamenné hřiby"

Z Police nad Metují po kuestách na slavné "slavenské kamenné hřiby"

Tak tu máme další tip na geologicky zaměřený výlet po zajímavostech Národního Geoparku Broumovsko. T...

Doporučujeme

V areálu broumovského kláštera byla otevřena restaurace U Tří růží

barof

V pátek 29. června byla v areálu kláštera v Broumově otevřena restaurace U Tří růží. Restaurace bude součástí konceptu Baroque, který spojuje atmosféru jedinečných míst po celé České republice s vynikající gastronomií zaměřenou na tradici v moderním pojetí... celý článek

Poslední komentáře