Broumovsko

Neděle 21.říjen 2018

Poslední aktualizace22.10.2018 04:38

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

CZ Scorpion EVO 3D B 1024x754Dny otevřených dveří střelnice v Centru Walzel, jeden z posledních plesů sezóny, promítání filmů, Dobrovolnický den v broumovském klášteře, beseda, zahájení dvou výstav. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 6. do 8. dubna konají na Broumovsku.

Cesty na sever se jmenuje výstava fotografií Tomáše Šrejbera, která dnes začíná v Informačním centru v Teplicích nad Metují. Výstava zde potrvá do konce května.

V Zeleném domečku v Polici nad Metují dnes v 18 hodin vernisáží začne výstava s názvem Keramika. Až do 29. dubna zde vystavují své práce žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Police nad Metují.

V sokolovně v Broumově začne dnes v 17:30 hodin druhý termín náboru do oddílu boxu. Podívat se mohou děti od 10 let, ale také dospělí. Staňte se členy oddílu a vylepšete svoji kondici!

Zanzibar - Ostrov koření a otroků, to je název besedy a prezentace fotografií cestovatelů Lenky a Václava Špillarových. Na přednášce bude možné zakoupit cestopisné knihy. V Kolárově divadle v Polici nad Metují se začne dnes v 18 hodin.

Zajímají vás zbraně? Přemýšlíte o pořízení zbrojního průkazu? Máte zbrojní průkaz a chcete si pořídit novou zbraň? Nebo si jen popovídat o zbraních s odborníky a prohlídnout si novinky na trhu? Tak přijďte v pátek, v sobotu nebo v neděli na nejmodernější střelnici ve Střední Evropě v Centru Walzel v Meziměstí a vyzkoušejte zbraně od České zbrojovky.

Celý duben se v konferenčním sále infocentra v Broumově budou mimořádně promítat filmové novinky! V pátek od 18 hodin bude na programu akční film Pacific RIM: Povstání a v sobotu od 15 hodin rodinná komedie Králíček Petr.

Pomozte klášteru v Broumově! Zapojte se do péče o národní kulturní památku s celoročním programem! Klášter hledá dobrovolníky na velký jarní úklid. Za jeden dobrovolnický den nabízí místním stravu, přespolním jednu noc v klášterním Domě hostů a stravu (ubytování možné z pátka na sobotu). Počet míst je omezen, proto máte-li chuť strávit tuto sobotu dobrovolnickou pomocí, kontaktujte přiloženou mailovou adresu.

V Pellyho domech v Polici nad Metují začne v sobotu ve 20 hodin pravděpodobně poslední ples taneční sezóny. Na už 40. Plese motoristů bude hrát skupina Návštěvníci.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Studenti z Teplic nad Metují soutěží o titul Svačina roku

Studenti z Teplic nad Metují soutěží o titul Svačina roku

Střední škola gastronomie a služeb, Teplice nad Metují se účastní 6. ročníku celostátní soutěže Svač...

Horský výstup na Broumovské stěny

Horský výstup na Broumovské stěny

Po předchozím tipu na nenáročný podzimní rodinný výlet se tentokrát opět pokusíme potěšit sportovněj...

Loučím se se vztyčenou hlavou

Loučím se se vztyčenou hlavou

Vážení spoluobčané, dovolím si na tomto místě poděkovat všem zúčastněným voličům, kteří v sobě našli...

Polický Spartak hledá maskota fotbalového klubu

Polický Spartak hledá maskota fotbalového klubu

Fotbalový oddíl Spartak Police nad Metují vyhlásil veřejnou soutěž o maskota klubu. Splněný by měl b...

Pohádky z broumovského dolíku

Pohádky z broumovského dolíku

Z ženské něhy, radosti a hravosti vznikla kniha věnovaná dětem a tomuto kraji. V neděli 21. října v ...

Doporučujeme

V Broumově byla podepsána koaliční dohoda. Starostou bude opět Jaroslav Bitnar

znakkkkkk

V Broumově je jasno o vedení města pro další volební období 2018 – 2022. Okamžitě po zveřejnění výsledků voleb do Zastupitelstva města Broumova uskutečněných ve dnech 5. a 6. října 2018, byla zahájena koaliční jednání. Z nich nakonec vykrystalizovala čtveřice stran a seskupení (Volba pro Broumov – VpB, Broumováci, Křesťanská a demokratická unie – Československá strana Lidová – KDU-ČSL a Nestraníci), která má v broumovském zastupitelstvu nadpoloviční počet mandátů... celý článek

Poslední komentáře