Broumovsko

Středa 25.duben 2018

Poslední aktualizace26.04.2018 04:35

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. dubna
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Všechny strany

CZ Scorpion EVO 3D B 1024x754Dny otevřených dveří střelnice v Centru Walzel, jeden z posledních plesů sezóny, promítání filmů, Dobrovolnický den v broumovském klášteře, beseda, zahájení dvou výstav. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 6. do 8. dubna konají na Broumovsku.

Cesty na sever se jmenuje výstava fotografií Tomáše Šrejbera, která dnes začíná v Informačním centru v Teplicích nad Metují. Výstava zde potrvá do konce května.

V Zeleném domečku v Polici nad Metují dnes v 18 hodin vernisáží začne výstava s názvem Keramika. Až do 29. dubna zde vystavují své práce žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Police nad Metují.

V sokolovně v Broumově začne dnes v 17:30 hodin druhý termín náboru do oddílu boxu. Podívat se mohou děti od 10 let, ale také dospělí. Staňte se členy oddílu a vylepšete svoji kondici!

Zanzibar - Ostrov koření a otroků, to je název besedy a prezentace fotografií cestovatelů Lenky a Václava Špillarových. Na přednášce bude možné zakoupit cestopisné knihy. V Kolárově divadle v Polici nad Metují se začne dnes v 18 hodin.

Zajímají vás zbraně? Přemýšlíte o pořízení zbrojního průkazu? Máte zbrojní průkaz a chcete si pořídit novou zbraň? Nebo si jen popovídat o zbraních s odborníky a prohlídnout si novinky na trhu? Tak přijďte v pátek, v sobotu nebo v neděli na nejmodernější střelnici ve Střední Evropě v Centru Walzel v Meziměstí a vyzkoušejte zbraně od České zbrojovky.

Celý duben se v konferenčním sále infocentra v Broumově budou mimořádně promítat filmové novinky! V pátek od 18 hodin bude na programu akční film Pacific RIM: Povstání a v sobotu od 15 hodin rodinná komedie Králíček Petr.

Pomozte klášteru v Broumově! Zapojte se do péče o národní kulturní památku s celoročním programem! Klášter hledá dobrovolníky na velký jarní úklid. Za jeden dobrovolnický den nabízí místním stravu, přespolním jednu noc v klášterním Domě hostů a stravu (ubytování možné z pátka na sobotu). Počet míst je omezen, proto máte-li chuť strávit tuto sobotu dobrovolnickou pomocí, kontaktujte přiloženou mailovou adresu.

V Pellyho domech v Polici nad Metují začne v sobotu ve 20 hodin pravděpodobně poslední ples taneční sezóny. Na už 40. Plese motoristů bude hrát skupina Návštěvníci.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

V Broumově si připomněli Den Země

V Broumově si připomněli Den Země

Již od roku 1970 si 22. dubna každoročně a celosvětově připomínáme, že o naši rodnou zeměkouli je po...

Setkání se spisovatelkou Evou Prchalovou

Setkání se spisovatelkou Evou Prchalovou

Spisovatelka Eva Prchalová končí svůj měsíční rezidenční pobyt v klášterním domku spisovatelů v Brou...

Mezinárodní klavírní soutěž Broumovská klávesa už zná své vítěze

Mezinárodní klavírní soutěž Broumovská klávesa už zná své vítěze

Ve dnech 20. – 22. dubna se v broumovském benediktinském klášteře uskutečnil 8. ročník Mezinárodní s...

Když se v PSO rodí myšlenka...

Když se v PSO rodí myšlenka...

...tak zároveň vzrůstá nervozita, zda se nám to všechno podaří uskutečnit a jestli vy se na to přijd...

Vítězství Broumova korunoval třetím gólem "veterán" Jiří Lehotský

Vítězství Broumova korunoval třetím gólem "veterán" Jiří Lehotský

Slovan Broumov vyhrál ve 22. kole fotbalové 1.A třídy s trutnovským B týmem 3:0 na jeho hřišti. Třet...

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře