Broumovsko

Čtvrtek 19.září 2019

Poslední aktualizace21.09.2019 04:44

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Všechny strany

podzimní trh 2019tttttttPodzimní trh v klášteře, tři vernisáže výstav, cyklistický závod Rallye Sudety, letní kino, závody na letišti a v Meziměstí, vědomostní soutěž či setkání přátel Pěkova a Honů. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 6. do 8. září konají na Broumovsku.

Máme tu hned tři vernisáže výstav! Ve výstavní síni LokArt v Café Herzog v Broumově začne dnes v 17 hodin výstava děl – obrazů studentek pražské AVU z malířských ateliérů Jiřího Petrboka, Marka Meduny a Josefa Bolfa a mladých sochařů Jana Dostála, Martina Gabriela a Tomáše Pavlackého. Výstava nazvaná Girls, Girls, Girls and Boys zde potrvá do 30. září.

V Dětské galerii Lapidárium v broumovském klášteře začne dnes v 18 hodin vernisáží výstava Anežky Hoškové My beautiful twisted nightmares in aurora rainbow darkness. Výstava potrvá do 25. října.

V Zeleném domečku v Polici nad Metují začne v pátek výstava dvou polských výtvarníků. Zatímco dílo Slavy Iljašenka je v Polici nad Metují poměrně známé, Anna Larina-Dzmira je zcela novou tváří. Vernisáž začne v 16 hodin, výstava potrvá do 29. září.

Slovem a obrazem se jmenuje program, který začne v pátek v 17 hodin na sále Pellyho domů v Polici nad Metují. Na úvod bude prezentace knih, následovat bude vernisáž výstavy plakátů z workshopu a večer zakončí koncert jazzových melodií v podání Bohdana Janeczka a jeho přátel.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v pátek od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

Poslední letní promítání v Broumově! V pátek od 21 hodin se bude na Dětském hřišti promítat film Mama mia!.

V sobotu se v Teplicích nad Metují a okolí jede 25. ročník cyklistického maratonu, jednoho z nejlepších, nejtěžších a nejdrsnějších horských maratónů v České republice, Rallye Sudety 2019. Start je v 8 hodin.

V sobotu ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově odstartuje 6. ročník hráči oblíbené Amatérské florbalové ligy Broumov – AFL Broumov. Začátek prvního kola je od 8 hodin a konec se očekává v 19:30 hodin. První kolo má na programu 24 zápasů a zúčastní se ho 12 týmů ze 16 startujících v celém ročníku.

Od 8:30 do 13 hodin se v sobotu na nádvoří broumovského kláštera a v přilehlé klášterní zahradě koná tradiční Podzimní trh s bohatou nabídkou kvalitních regionálních produktů a s občerstvením. Chybět nebude tradiční trdelník, pekařské či dřevěné výrobky, sirupy a medovina, koření a textilní výrobky.

Na letišti v Broumově se v sobotu koná Memoriál Jiřího Janečka a Petra Nováka, což je závod v běhu na 2 kilometry, jízdě na kole do Božanova a zpět a vypití různých nápojů. Start je v 10 hodin.

V sobotu od 13 hodin odstartuje automobilový závod do vrchu Hronovské zatáčky. Ten pořádá Broumovák Lukáš Dorinský!

V sobotu od 15 hodin se u Honského rybníka v Pěkově uskuteční Setkání přátel a obyvatel Pěkova a Honů. Jsou připravené atrakce pro děti a samozřejmě občerstvení. Od 19 hodin bude hrát skupina Návštěvníci.

V Meziměstí na náměstí odstartují v neděli v 9 hodin mládežnické kategorie silničního běhu Meziměstím a okolím. Hlavní závod mužů a žen odstartuje v 10:30 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Je za námi pátý ročník Příměstských táborů spolku Bavíme se sportem

Je za námi pátý ročník Příměstských táborů spolku Bavíme se sportem

Již pátým rokem organizuje spolek Bavíme se sportem z. s. Příměstské tábory, které se letos konaly v...

Hradec Králové si připomene sametovou revoluci sérií akcí

Hradec Králové si připomene sametovou revoluci sérií akcí

V rámci připomenutí 30. výročí Sametové revoluce se rozhodl Královéhradecký kraj společně s městem H...

Festival Psychedelic Umami v Soulkostele

Festival Psychedelic Umami v Soulkostele

První ročník festivalu labelu Psychedelic Umami se bude o nadcházejícím víkendu konat ve vernéřovick...

Šťastný rockový večer v Edenu

Šťastný rockový večer v Edenu

Pátek třináctého si každý vykládá po svém, večer v broumovském Edenu nicméně dokázal, že na toto dat...

Senioři v Broumově si rádi hrají! První ročník sportovní olympiády jim rozproudil krev v žilách

Senioři v Broumově si rádi hrají! První ročník sportovní olympiády jim rozproudil krev v žilách

"To jsem nečekala!" Takto obligátně začínají svůj proslov vyznamenaní při předávání cen. Tady zaslou...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře