Broumovsko

Neděle 15.prosinec 2019

Poslední aktualizace17.12.2019 04:29

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 6. do 8. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Všechny strany

podzimní trh 2019tttttttPodzimní trh v klášteře, tři vernisáže výstav, cyklistický závod Rallye Sudety, letní kino, závody na letišti a v Meziměstí, vědomostní soutěž či setkání přátel Pěkova a Honů. To jsou tipy na některé akce, které se o víkendu od 6. do 8. září konají na Broumovsku.

Máme tu hned tři vernisáže výstav! Ve výstavní síni LokArt v Café Herzog v Broumově začne dnes v 17 hodin výstava děl – obrazů studentek pražské AVU z malířských ateliérů Jiřího Petrboka, Marka Meduny a Josefa Bolfa a mladých sochařů Jana Dostála, Martina Gabriela a Tomáše Pavlackého. Výstava nazvaná Girls, Girls, Girls and Boys zde potrvá do 30. září.

V Dětské galerii Lapidárium v broumovském klášteře začne dnes v 18 hodin vernisáží výstava Anežky Hoškové My beautiful twisted nightmares in aurora rainbow darkness. Výstava potrvá do 25. října.

V Zeleném domečku v Polici nad Metují začne v pátek výstava dvou polských výtvarníků. Zatímco dílo Slavy Iljašenka je v Polici nad Metují poměrně známé, Anna Larina-Dzmira je zcela novou tváří. Vernisáž začne v 16 hodin, výstava potrvá do 29. září.

Slovem a obrazem se jmenuje program, který začne v pátek v 17 hodin na sále Pellyho domů v Polici nad Metují. Na úvod bude prezentace knih, následovat bude vernisáž výstavy plakátů z workshopu a večer zakončí koncert jazzových melodií v podání Bohdana Janeczka a jeho přátel.

Smart kvíz je celovečerní zábavně-vědomostní klání, ve kterém startující tým čeká 50 otázek z různých témat. Soutěž se uskuteční v pátek od 19 hodin v restauraci U Tří růží v Broumově. Je nutné se předem přihlásit.

Poslední letní promítání v Broumově! V pátek od 21 hodin se bude na Dětském hřišti promítat film Mama mia!.

V sobotu se v Teplicích nad Metují a okolí jede 25. ročník cyklistického maratonu, jednoho z nejlepších, nejtěžších a nejdrsnějších horských maratónů v České republice, Rallye Sudety 2019. Start je v 8 hodin.

V sobotu ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově odstartuje 6. ročník hráči oblíbené Amatérské florbalové ligy Broumov – AFL Broumov. Začátek prvního kola je od 8 hodin a konec se očekává v 19:30 hodin. První kolo má na programu 24 zápasů a zúčastní se ho 12 týmů ze 16 startujících v celém ročníku.

Od 8:30 do 13 hodin se v sobotu na nádvoří broumovského kláštera a v přilehlé klášterní zahradě koná tradiční Podzimní trh s bohatou nabídkou kvalitních regionálních produktů a s občerstvením. Chybět nebude tradiční trdelník, pekařské či dřevěné výrobky, sirupy a medovina, koření a textilní výrobky.

Na letišti v Broumově se v sobotu koná Memoriál Jiřího Janečka a Petra Nováka, což je závod v běhu na 2 kilometry, jízdě na kole do Božanova a zpět a vypití různých nápojů. Start je v 10 hodin.

V sobotu od 13 hodin odstartuje automobilový závod do vrchu Hronovské zatáčky. Ten pořádá Broumovák Lukáš Dorinský!

V sobotu od 15 hodin se u Honského rybníka v Pěkově uskuteční Setkání přátel a obyvatel Pěkova a Honů. Jsou připravené atrakce pro děti a samozřejmě občerstvení. Od 19 hodin bude hrát skupina Návštěvníci.

V Meziměstí na náměstí odstartují v neděli v 9 hodin mládežnické kategorie silničního běhu Meziměstím a okolím. Hlavní závod mužů a žen odstartuje v 10:30 hodin.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Poděkování hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána

Poděkování hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána

Hejtman Královéhradeckého kraje Jiří Štěpán ve svém prohlášení ocenil práci společensky aktivních li...

Předvánoční návštěva Domova pro seniory v Broumově

Předvánoční návštěva Domova pro seniory v Broumově

Ve čtvrtek 12. prosince potěšili návštěvou a dárky klienty Domova pro seniory v Broumově starosta mě...

Žena se odstěhovala a nedala o sobě vědět

Žena se odstěhovala a nedala o sobě vědět

Náchodská policie pátrá po pobytu těhotné mladé ženy se třemi dětmi, která odešla z dočasného bydliš...

Poslední letošní koncert v Edenu. Krucipüsk!

Poslední letošní koncert v Edenu. Krucipüsk!

V pátek 13. prosince se od 20 hodin v undergroundovém klubu Eden v Broumově ocitnete na jiné planetě...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. prosince

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 13. do 15. prosince

Oslava 6. narozenin Centra Walzel, Adventní trh v klášteře, galavečer boxu, koncert skupiny Krucipüs...

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře