Broumovsko

Sobota 24.srpen 2019

Poslední aktualizace25.08.2019 04:14

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 7. do 9. září

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 7. do 9. září

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 7. do 9. září
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Všechny strany

burčák 2018 pressTTTTTBurčákobraní v klášteře, reprízy divadelního představení Cesta Emericha Ratha, letní kino, cyklistický závod Rallye Sudety, turnaj ve stolním tenisu a běžecké závody, vernisáž výstavy, recesistická cyklistická vyjížďka a koncert v Soulkostele. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 7. do 9. září konají na Broumovsku.

V Zeleném domečku dnes v 18 hodin začne vernisáž výstavy grafik Karla Demela inspirovaná texty francouzského písničkáře a šansoniéra Georgese Brassense. Výstava potrvá do 30. září.

Letošní poslední letní kino se uskuteční v pátek od 21 hodin na Dětském hřišti. Promítat se bude český film otce a syna Svěrákových Po strništi bos.

Na historickou vycházku s ukázkami lidové architektury, haltýřů a míst spojených s historickými událostmi můžete vyrazit v sobotu s odborným pracovníkem Regionálního muzea v Náchodě Janem Tůmou. Půjde se asi 9 kilometrů směrem na Bezděkov nad Metují a Radešov.

V sobotu se v Teplicích nad Metují a okolí jede 25. ročník cyklistického maratonu, jednoho z nejlepších, nejtěžších a nejdrsnějších horských maratónů v České republice, Rallye Sudety 2018.

V tělocvičně na nádraží v Meziměstí začne v sobotu v 9 hodin Turnaj ve stolním tenisu, který se hraje v rámci 15. Meziměstských sportovních her. Hrát budou kategorie muži a ženy.

V sobotu v 11:30 hodin u restaurace U Suchánků v Jetřichově odstartuje vyjížďka na starých bicyklech v dobovém oděvu Tour de Bier - Jetřichovské torpédo. Pojede se přes Křinice a zastávka bude na Burčákobraní v broumovském klášteře.

Tradiční ochutnávka burčáku od moravských vinařů a z dalších vinoték za doprovodu živé hudby začne v broumovském klášteře v sobotu ve 13 hodin. Přijďte na skleničku za každoroční příjemnou atmosférou do benediktinského kláštera.

Do vernéřovického Soulkostela se v sobotu vrátí americký písničkář a performer Andy The Doorbum. Společnost mu bude dělat další nemenší originál – Šoumen z Pojizeří. Koncert začne po osmé hodině večerní.

V Ruprechticích u fotbalového hřiště odstartují v neděli v 9 hodin nejmladší kategorie na Silniční běh Meziměstím a okolím. Hlavní závod, který měří 10 kilometrů, má start o hodinu později.

Původní divadelní představení o česko-německém sportovci a broumovském hrdinovi nazvané Cesta Emericha Ratha má před sebou tři reprízy. V neděli a v pondělí od 19 hodin pro veřejnost a v pondělí dopoledne pro školy. Divadlo se odehraje opět v Dřevníku v areálu klášterní zahrady v Broumově.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Děkuji!

Děkuji!

Ve čtvrtek 15. srpna 2019 se nám po dlouhodobém úsilí podařilo před polickým kostelem odhalit a vysv...

Zelený palec (Green Thumb)

Zelený palec (Green Thumb)

Práce v kůlně a na podzimku nepatří k mým oblíbeným aktivitám. Jenže koho by to alespoň trochu nepoh...

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Koncert v Teplicích nad Metují je věnovaný mladé nastupující generaci

Netradiční, a navíc rodinné spojení saxofonu, klarinetu a varhan nabídne devátý koncert festivalu, k...

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 23. do 25. srpna

Mezinárodní horolezecký filmový festival, koncerty festivalů Za poklady Broumovska a Varhanní léto, ...

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Královéhradecký kraj bude podporovat geoparky na svém území

Geoparky Český ráj a Broumovsko navážou užší spolupráci s Královéhradeckým krajem. Pomoci k tomu má ...

Doporučujeme

S Evou Blažkovou o ocenění hejtmana Královéhradeckého kraje

evaaa

Ing. Eva Blažková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV, převzala dne 8. května 2019 na Pivovarském náměstí v Hradci Králové z rukou hejtmana KHK PhDr. Jiřího Štěpána "Pamětní medaili hejtmana Královéhradeckého kraje" za dlouhodobý rozvoj a podporu broumovské nemocnice... celý článek

 

Poslední komentáře