Broumovsko

Neděle 17.prosinec 2017

Poslední aktualizace18.12.2017 04:42

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 8. do 10. prosince

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 8. do 10. prosince

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 8. do 10. prosince
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Strana 16
Strana 17
Strana 18
Strana 19
Všechny strany

trioMichal Pavlíček, Monika Načeva, Stanislav Hložek či Duo Jamaha vystoupí o víkendu na Broumovsku. K tomu jsou připraveny programy k druhé adventní neděli, dvě divadla, besedy či taneční zábavy. Toto i spousta jiných akcí je na Broumovsku připravených na víkend od 8. do 10. prosince.

Dnes ve 12 hodin začne v undergroundovém klubu Eden v Broumově panelová výstava skupiny studentů Gymnázia Broumov spojená s přednáškou hostů na téma Den lidských práv. Návštěvníci shlédnou film Plavba a následovat budou přednášky Martina Rozumka, Pavla Pinkavy a Martina Broži.

V Městské knihovně v Broumově dnes v 17 hodin začne posezení s Josefem Vlkem, zakladatelem legendární kapely Metronom, nad jeho knihou Vzpomínky kapelníka. Kniha je plná vzpomínek, které se staly během 63leté praxe kapelníka, doplněna je řadou fotografií z archívu hudebníků. Součásti knihy je DVD Metronom.

Čachtice ve světle nejnovějších podzemních objevů - to je název přednášky spisovatele a záhadologa Milana Zachy Kučery. V Městské knihovně Egona Hostovského v Hronově se začne dnes v 17:30 hodin.

Polické divadelní hry pokračují dnes od 19 hodin představením Sen noci svatojánské. V Kolárově divadle v Polici nad Metují hru uvede DS Jiráskova divadla Hronov.

Další ze série Adventních koncertů pořadatele Davida Novotného se dnes koná v Konferenčním sále infocentra v Broumově. Od 19 hodin se zde představí Světlana Nálepková, Kamila Nývltová, Nelly Řehořová a Michaela Bábor Nosková.

V pátek se od 9 do 17 hodin na sále Pellyho domů v Polici nad Metují koná Vánoční prodejní výstava pořádaná ve spolupráci se Střední školou propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí. K prodeji budou regionální produkty a výrobky s vánoční tematikou a k vidění různá řemesla apod.

V Jiráskově divadle v Hronově vystoupí v pátek od 18 hodin nejúspěšnější kapela a hvězda TV Šlágr, slovenské Duo Jamaha. Duo Jamaha působí na scéně již 18 let. V současném složení, které tvoří otec Alfonz a syn Marian Kotvanovci, působí už 11 let. Na výpomoc je vždy připravený i třetí člen rodiny - dcera a sestra Katka, která v kapele zpívá a zpestřuje program ryze ženským repertoárem.

Michal Pavlíček a Monika Načeva budou tento týden koncertovat v broumovském klášteře, v rámci pravidelného cyklu koncertů ArtCafé. Známí čeští muzikanti vystoupí v pátek 8. prosince od 19 hodin v sále Dřevník v klášterní zahradě.

Spartaklub Broumov zve na Tradiční nohejbalový turnaj. Hraje se v sobotu od 8:30 hodin ve Sportovní hale na Spořilově v Broumově.

Ve sportcentru v Teplicích nad Metují se v sobotu bude hrát už 9. ročník halového fotbalového turnaje hráčů nad 40 let Old boys cup 2017. Turnaj začne v 9 hodin zápasem dvou teplických týmů.

V sobotu máte možnost v Centru Walzel v Meziměstí absolvovat thajské masáže za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a s vůní orientálních olejů. Počet masáží je omezený, je nutné se objednat.

Stolní tenisty Slovanu Broumov A čeká poslední letošní domácí zápas 3. ligy. V sobotu od 15 hodin nastoupí v herně v Olivětíně proti DTJ Hradec Králové C. Broumov v soutěži ještě nevyhrál, ale hraje se výborný pinec!

Ve společenském sále Kulturního centra Nowa Ruda v Ludwikowicich Klodzkych se koná Umělecký festival. Vyhlášeny budou výsledky fotografické soutěže i soutěže o nejkrásnější vánoční výrobek, probíhat budou umělecké workshopy, k zakousnutí budou tradiční pochoutky. V sobotu se začne v 15 hodin.

Na sále Obecního domu ve Velkém Poříčí začnou v sobotu v 18 hodin Rockový Wánoce III. Hrát budou Warování, Sunday jam a broumovští Vivian.

V Klubu ROK v Broumově začne v sobotu v 18 hodin vernisáž výstavy Martina Doležala nazvaná People around me. K vidění pak bude každý pátek a sobotu od 16 do 19 hodin nebo po domluvě kdykoli.

Vedení Hejtmánkovic zve na Vánoční posezení v Hospůdce u Bůnů, které začne v sobotu v 18 hodin. Hostem večera bude Stanislav Hložek, k tanci a poslechu budou hrát Návštěvníci.

V konferenční místnosti Pellyho domů v Polici nad Metují začne v sobotu v 18 hodin literárně-hudební večer nazvaný Bezděkovský kostelíčku. Ten je věnovaný životu a umělecké tvorbě benediktinského kněze Sigismunda Ludvíka Boušky při příležitosti výročí 150 let od jeho narození.

V Kulturním domě ve Žďáru nad Metují začne v sobotu ve 20 hodin Mikulášská zábava. Hraje skupina Rohořez.

Druhá adventní neděle v Broumově začne už v 8 hodin Adventním trhem na Mírovém náměstí. Od 19 hodin  bude hrát Trio Braunensis v kostele sv. Ducha.

V neděli v 10, 11, 13, 14 a 15 hodin začínají v broumovském klášteře Adventní prohlídky. Přijďte si vychutnat adventní atmosféru a odpočinout od předvánočního shonu. Při adventních prohlídkách se pokocháte vánočně vyzdobeným klášterem a dozvíte se více o vánočních zvycích a tradicích.

Rada města Broumov zve všechny příznivce dobré hudby a tance k předvánočnímu posezení a poslechu oblíbené Broumovanky spojené s vystoupením žáků ZUŠ Broumov. Vstupné a drobné pohoštění je zdarma. V kulturním sále Střelnice se začne v neděli ve 14 hodin.

V Kulturním domě v Hejtmánkovicích je na neděli, hlavně pro děti, připravena Mikulášská besídka. Začne se ve 14 hodin.

V neděli rozsvítí vánoční strom v Jetřichově. V 16 hodin slavnost zahájí svým vystoupením děti z místní mateřské a základní školy.

Polické divadelní hry v neděli končí představením Vono to pude aneb Král Ubu. Od 19 hodin ho v Kolárově divadle v Polici nad Metují uvede DS Symposium z Třebechovic pod Orebem.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Broumovská Základní škola Hradební už deset let nacvičuje Vánoční ladění

Broumovská Základní škola Hradební už deset let nacvičuje Vánoční ladění

Už deset let se snažíme naladit děti, rodiče i náhodné diváky na blížící se Vánoce. Předat všem přít...

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Policisté a hasiči na Broumovsku měli ve čtvrtek perný den

Tři dopravní nehody a další tři výjezdy s technickou pomocí. Takový byl čtvrtek pro policisty a hasi...

Na Galavečeru fotbalové Slavie Praha zpíval Petr Ptáček

Na Galavečeru fotbalové Slavie Praha zpíval Petr Ptáček

V Obecním domě v Praze se v neděli konal Galavečer u příležitosti 125. výročí založení fotbalového k...

Nelly Řehořová zpívala na adventním koncertě duet s Marianem Vojtkem

Nelly Řehořová zpívala na adventním koncertě duet s Marianem Vojtkem

Při příležitosti adventních koncertů v Broumově, Polici nad Metují, Hronově a v městech na Náchodsku...

Město dokončilo opravu mostu "Pod Hobrou"

Město dokončilo opravu mostu "Pod Hobrou"

S koncem letošního roku proběhla v Broumově oprava mostu "Pod Hobrou". Ta byla jednou z mnoha invest...

Doporučujeme

Hlasujte pro maturanty Gymnázia Broumov!

gymnazium broumov 4.a

Studenti ze všech koutů České republiky dostali možnost zaslat University of New York v Praze kreativní fotku své třídy a vyhrát tak 25 000 korun k tomu, aby se jejich maturitní ples stal nezapomenutelným zážitkem. Mezi deset finalistů se dostala i maturitní třída 4.A Gymnázia Broumov...celý článek

Poslední komentáře