Broumovsko

Středa 21.únor 2018

Poslední aktualizace21.02.2018 04:57

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 9. do 11. února

Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 9. do 11. února

Email Tisk PDF
seznam článků
Nabídka akcí na Broumovsku pro víkend od 9. do 11. února
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6
Strana 7
Strana 8
Strana 9
Strana 10
Strana 11
Strana 12
Strana 13
Strana 14
Strana 15
Všechny strany

kokostMasopust v Božanově, Křinicích a v Hronově, Martínkovický košt, čtyři plesy, koncert skupiny Krausberry, divadlo pro děti a pro dospělé či turnaj ve florbale. To jsou tipy na akce, které se o víkendu od 9. do 11. února konají na Broumovsku.

Kulturní centrum Heřmánek dnes pořádá kreativní dílnu pro děti i dospělé Valentýnské tvoření v Kulturním centru Heřmánek. Od 15:30 hodin si přijďte vyrobit dárek pro maminku nebo jen tak pro radost.

Každý čtvrtek od 18:30 hodin si můžete v tělocvičně Základní školy Masarykovy zacvičit. Kondiční cvičení vedou zkušení trenéři.

V Teplicích nad Metují pořádají Virtuální univerzitu třetího věku. Semestr od února do dubna se bude věnovat Lesnictví. První přednáška bude v pátek od 10 hodin v zasedací síni Městského úřadu.

V pátek a v sobotu jste zvaní do hospůdky na Ostaši U Malíků. V pátek od 19 hodin si můžete ověřit své znalosti při hospodském kvízu manželů Koláčných a v sobotu od 18 hodin bude hrát skupina Splav.

Ve víceúčelovém sále Dřevník v klášterní zahradě v Broumově začne v pátek ve 20 hodin Ples podnikatelů a živnostníků. Hrát bude hudební skupina Medium a připravena je bohatá tombola.

Další ples se koná na sále Josefa Čapka v Hronově. Je to už 10. Školní ples, na kterém bude hrát skupina Relax Band. Připravené je předtančení a soutěž o ceny.

V Kulturním domě v Suchém Dole uvede v pátek Divadelní spolek Kolár z Police nad Metují hru N. V. Gogola Hráči. Představení začne ve 20 hodin.

V tělocvičně Základní školy v Polici nad Metují se v sobotu bude hrát 15. ročník florbalového turnaje Buldok cup 2018. První zápas začne v 8 hodin.

V sobotu se bude konat Božanovský masopust. Už od 11 hodin můžete v obecní hospodě ochutnat něco z vepřových hodů, zároveň bude hrát před hospodou kapela Klapeto. Ve 13:30 hodin vyrazí maškarní průvod vsí s koňským spřežením a dechovkou Broumovanka. V 17 hodin začne v hospodě zábava, kde bude hrát harmonikář a Slaveňáci.

Nedaleko v Martínkovicích zase pořádají už 12. Martínkovický košt. Sběr vzorků začne ve 13 hodin a o hodinu později se začne ochutnávat. Hrát k tomu bude opět Klapeto.

Další masopust budou mít v sobotu v Křinicích. Zde vyrazí ve 13 hodin hned dva průvody z každého konce vesnice a setkají se před hospodou. Zde budou vepřové hody a v 15 hodin začne zábava se skupinou Doteky.

Jak Anička o masopustu ke štěstí přišla - to je název divadelní pohádky, která začne v sobotu v Městském divadle v Broumově v 15 hodin. Tak maminky, děti posadit do divadla a vyrazte do Božanova nebo do Křinic.

Téměř přesně po roce vystoupí opět v undergroundovém klubu Eden v Broumově skupina Krausberry. Koncert začne v sobotu ve 20 hodin.

V sobotu ve 20 hodin začínají dva plesy. V Teplicích nad Metují je to Sportovní ples. Ten se koná na sále Střední školy hotelnictví a společného stravování a hrát bude skupina Ledvine Stones. Ten druhý je Hasičský bál, který v Pellyho domech pořádají dobrovolní hasiči z Pěkova. Hrát bude skupina Návštěvníci a největším tahákem v tombole bude televizor.

Masopustní rej bude v neděli také v Hronově. Začne se v 15 hodin divadelním vystoupením Masopust, následovat bude průvod městem.

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

Broumovští fotbalisté ročníku 2008 vyhráli turnaj v Jičíně

Jéža, Vodouch a sedm trpaslíků se zlatou medailí na krku! Je tomu tak, ročník 2008 znovu předvedl úž...

Tomáš Hajíček: Na Broumovsku přežijí jen tvrdý a hodný lidi...

Tomáš Hajíček: Na Broumovsku přežijí jen tvrdý a hodný lidi...

V undergroundovém klubu Eden v Broumově vystoupily v sobotu kapely Národ Sobě, Krucipüsk a Vladivojs...

Únor je plný volejbalových událostí

Únor je plný volejbalových událostí

Broumovský volejbal se v únoru nenudí. Své turnaje v barevném volejbale odehrály děti a v Zimním vol...

Stěžejní turistická trasa z Broumova na Hvězdu má nový kabát

Stěžejní turistická trasa z Broumova na Hvězdu má nový kabát

Město Broumov společně s obcí Křinice a partnerskými městy v Polsku – městem Nowa Ruda a obcemi Radk...

Město Police nad Metují získalo dotaci na rekonstrukci ZUŠ

Město Police nad Metují získalo dotaci na rekonstrukci ZUŠ

Město Police nad Metují získalo dotaci na rekonstrukci ZUŠ. Projekt "Od řemesla k počítači - tradičn...

Doporučujeme

Senátor Franc opět otevřel debatu o obchvatu Broumova a měšťanském pivovaru

IMG 6518

Senátor a zastupitel Broumova Lubomír Franc pozval na pondělí do Konferenčního sálu infocentra veřejnost a zastupitele Broumova a okolních měst a obcí k diskusi o budoucnosti města. Hlavními probíranými tématy byl obchvat Broumova a řešení budovy měšťanského pivovaru. Jeho pozvání přijal i první náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Martin Červíček a radní pro regionální rozvoj Pavel Hečko... celý článek

Poslední komentáře