Broumovsko

Čtvrtek 25.únor 2021

Poslední aktualizace24.02.2021 09:47

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Zprávy Broumovsko Pozdravy z DDM Ulita Broumov

Pozdravy z DDM Ulita Broumov

Email Tisk PDF
seznam článků
Pozdravy z DDM Ulita Broumov
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Všechny strany

ul1Stop stav všech našich činností kvůli vyhlášenému nouzovému stavu, kromě Dětské skupiny Ulitky, která pilně kutí a tvoří a hraje si s dětmi dál, neznamená, že nic neděláme. V těchto dnech, bez možnosti přímé výchovné práce s dětmi, jsme se zaměřili na přípravy aktivit, které, doufáme, budeme moci již brzy realizovat. Ale jde to i jinak než být přímo v Ulitě... POJĎTE S NÁMI VEN!

Každé jarní prázdniny nabízíme dětem bohatý volnočasový program. A ani letos to nebude jinak. Pojďte s námi ven, pojďte si hrát, objevovat, poznávat, tvořit a třeba i zachraňovat starý dobrý známý svět. Co musíte udělat? Chtít!

Poznávačka o Broumově a okolí

Čtyři týdny po sobě se na www.ulita.org a FB Ulity objeví nová mozaika 9 fotografií. Kdo chce hádat, která místa ukrývají, napíše své odpovědi na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Podrobné soutěžní podmínky najdete na našich stránkách a pozor, hraje se o hezké ceny.

Dneska by to šlo! Galerie snowmenů

Napadl sníh a vy stavíte sněhuláky, iglú, klouzačky nebo jiné stavby? A pomáhají vám třeba i rodiče nebo kamarádi? Pošlete nám fotografii vašeho sněhového snažení na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Otvíráme galerii snowmenů a přidáme do ní vaši fotku.

ČÁRYČMÁRY

Výtvarná výzva pro všechny věkové kategorie. Pojďme tvořit na téma: JAK SVĚT VIDÍM JÁ. Své kresby, malby nebo jiné dílo nafoťte a pošlete s popisem, svým jménem, věkem a tel. číslem do 10. února na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Odměna čeká na všechny, nejlepší tvořivce čeká navíc pozvánka – až to půjde – do Otevřeného ateliéru na tvoření se skutečným malířem, a hlavně proběhne VÝSTAVA všech prací, která se uskuteční v naší Galerii v klubu ROK, doufejme, v březnu 2021.

Krmítka pro ptáčky venku

Dokázali byste vyrobit funkční krmítko pro ptáčky venku a zavěsit ho na příhodné místo v přírodě? Kdo ze školních dětí ano a pošle nám svoji fotku u krmítka, a třeba i popis toho, jak na to šel a jaké dobroty do krmítka ptáčkům dal, dostane "volňáska" na jeden prázdninový den v Ulitě, když se v létě přihlásí na náš příměstský letní tábor... Všechny fotky zveřejníme na webu a FB Ulity. Fotografie zasílejte na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Přemožte čarodějnici Kovidínu

Byl jednou jeden Dům... Tak začíná příběh jednoho začarovaného Domu, který přišel zlým kouzlem o svůj Svět. Kouzlo přemůže pouze dětská čistá duše, která umí číst a psát a vydá se pět dnů po sobě – v době jarních prázdnin 1. - 5. února – každý den na cestu, vyluští jednu hádanku, navštíví jedno místo a poskládá a uhádne po pěti dnech tajemnou formuli, která pomůže zlé kouzlo zlomit. Své řešení napište do 7. 2. 2021 na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Celý příběh a podrobné podmínky této dobrodružné výpravy pro děti i jejich rodiče, najdete opět na našem webu www.ulita.org.

Ilustrace k našemu příběhu nakreslila Ema Wagnerová a každý, kdo se k nám přidá a bude pomáhat Domu zpět získat jeho kouzelný Svět, dostane ilustrace v podobě omalovánky. Přijďte, čekáme na vás!

Zdravíme všechny příznivce DDM Ulity Broumov, vyhlížíme lepší časy a těšíme se, až se s vámi budeme moci opět setkávat. Vaše Ulita!

obrazek_10
obrazek_10
obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Rozhovor s psycholožkou Masarykovy školy Michaelou Krutilovou

Rozhovor s psycholožkou Masarykovy školy Michaelou Krutilovou

Na několik otázek odpověděla psycholožka Masarykovy základní školy v Broumově Michaela Krutilová.

První klapka filmu Poslední závod s Kryštofem Hádkem v hlavní roli padla o uplynulém víkendu

První klapka filmu Poslední závod s Kryštofem Hádkem v hlavní roli padla o uplynulém víkendu

Nový český film Poslední závod, drama z počátků lyžařského sportu podle skutečné události, vzniká v ...

Hola! Hi! Ahoj! Czesc! Salut! Méxique!

Hola! Hi! Ahoj! Czesc! Salut! Méxique!

Setkání francouzštinářů 2. A/sexty a kvarty broumovského gymnázia se studenty soukromého mexického l...

Hornové kurzy v Broumově přijímají přihlášky na léto

Hornové kurzy v Broumově přijímají přihlášky na léto

Mezinárodní Letní hornové kurzy Broumov, které se uskuteční od 1. do 7. srpna 2021 v broumovském klá...

Štrúdly z celého Česka podpoří jabloň, která se může stát Evropským stromem roku

Štrúdly z celého Česka podpoří jabloň, která se může stát Evropským stromem roku

Hlasování i pečení pomůže jabloni u Lidmanů z Machovské Lhoty na Náchodsku aktuálně bojující o titul...

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free