Broumovsko

Středa 20.září 2017

Poslední aktualizace20.09.2017 04:41

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

V Hronově se bude krasobruslit

Email Tisk PDF

brusSportovní oddíl HC Wikov Hronov rozšíří od září 2015 svoji činnost o krasobruslařský oddíl. Vzhledem k tomu, že v Hronově má dlouholetou tradici hokej, který je oblíbeným zimním sportem dětí z Hronova i širokého okolí a nově zrekonstruovaná Wikov aréna poskytuje krásné zázemí, je na místě, aby se řady členů HC Wikov Hronov rozrostly o malé krasobruslařky a krasobruslaře.

Klášterní zahrada se o víkendu proměnila v cykloráj Trail Days

Email Tisk PDF

 DSC3177Areál zahrady broumovského kláštera se o víkendu 15. až 17. května proměnil v cyklistický ráj Trail Days, v němž nechyběly vyjížďky, hokejová projekce, živá muzika, ani prezentace nového typu kola Specialized - partnera regionu Broumovska.

Student broumovského gymnázia se stal Mistrem České republiky v běhu na lyžích

Email Tisk PDF

stolfaLetošní zima moc zimním sportům nepřála, přesto Štěpán Štolfa, student 2. A na Gymnáziu Broumov, stihl nasbírat v bílé stopě řadu skvělých úspěchů. Největším úspěchem je titul Mistra České republiky.

Cenu Teplických skal si odnesla starší žákyně ze Sokola Deštné v Orlických horách

Email Tisk PDF

sk1V sobotu se na sjezdovce SKI areálu Kamenec v Teplicích nad Metují jel lyžařský závod v obřím slalomu o Cenu Teplických skal. Nejlepší čas ze všech startujících zajela starší žákyně ze Sokola Deštné v Orlických horách Anna Doskanská a odnesla si tak hlavní cenu.

Na Bischofsteinu se jel závod tříčlenných hlídek v běhu na lyžích

Email Tisk PDF

lam13TTradiční závod tříčlenných hlídek v běhu na lyžích - Memoriál Gustava Lamky, který pořádá horolezecký oddíl TJ Hronov od roku 1980 se jel v neděli na Bischofsteinu v Jiráskových skalách u Teplic nad Metují. Od hájenky na různě dlouhé trasy odstartovalo 19 hlídek.

Strana 10 z 22

Doporučujeme

Výstavu Okuje ještě žhavé v undergroundovém klubu Eden uvedl básník Jaroslav Erik Frič

ffffric

Jeden můj dávný přítel, nedávno po smrti, v jednom rozhovoru řekl: "Tento národ v roce 1938 ztratil sebedůvěru, v roce 1948 sebeúctu a v roce 1968 i svědomí. Je to děsivá pravda, chladně a krutě vyjádřená. Vzpomněl jsem si na tu větu, když jsem četl v replice Jana Pohorského z roku 2013 na jeden článek Revolver Revue slova: "Část našeho národa absolutně neví, co je čest, morálka, a co to vůbec je občanský postoj." Řeč je o tomtéž, slova stále platná...celý článek

Poslední komentáře

Fotka dne

misa

Míša posílá velké díky...

Dne 5. září dostala Míša tolik potřebný vertikalizační stojan. Všem, kteří se zúčastnili benenfičního odpoledne pro Míšu a podpořili ji, posláme velké poděkování!