Broumovsko

Čtvrtek 18.leden 2018

Poslední aktualizace19.01.2018 04:34

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Mezinárodní mistr Slovenska je z BKL Machov

Email Tisk PDF

machovO víkendu se závodník Borského klubu lyžařů Machov Lukáš Doležal (r. 2006) zúčastnil Mezinárodního mistrovství Slovenska ve skoku a severské kombinaci na Zlatých pískách v Banské Bystrici. Po výborné běžecké části závodu se zde stal Mezinárodním mistrem Slovenska.

Rekordní účast, rekordní skoky. Takový byl Borský pohár 2015

Email Tisk PDF

IMG 7644Za účasti rekordních 67 závodníků z celé České republiky se v neděli konal v Machově na Hůrce Borský pohár 2015 ve skoku na lyžích a severské kombinaci žáků a žákyň. Závodní premiéru si odbyl nový můstek K - 4m, na kterém skákali předžáci. Na všech můstcích padly rekordy: 3,5 metru na K - 4, 13 metrů na K - 12 a 19,5 metrů na K - 19 (počítáno po přebudování můstků na "novou" hmotu).

Sudety vyhráli Škarnitzl, Berková, Tichý a Duch

Email Tisk PDF

BIGskarnitzl jan 2015 jpg21. ročník závodu Specialized Rallye Sudety s tisícovkou startujících má na hlavní 113 kilometrů dlouhé trati čtyři vítěze. Stali se jimi bajker Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek, 4:54:40), bajkerka Irena Berková (Amenity Extrem Sport, 6:27:14), koloběžkář Miloš Tichý (Koloběžky Náchod, 9:47:52) a běžec Miroslav Duch (AKLVK La Sportiva team, 11:19:09).

V Petrovických zatáčkách jezdilo vše, co mělo kolečka

Email Tisk PDF

P1000389Již šestým rokem dochází v Polici nad Metují k uzavření hlavního silničního tahu na Náchod, konkrétně tzv. Petrovických zatáček v úseku od firmy RESL až po křižovatku "na Mýtě". V sobotu se zde konal 6. ročník In-line bruslení v Petrovických zatáčkách, který přinesl drobné oživení.

V Hronově se bude krasobruslit

Email Tisk PDF

brusSportovní oddíl HC Wikov Hronov rozšíří od září 2015 svoji činnost o krasobruslařský oddíl. Vzhledem k tomu, že v Hronově má dlouholetou tradici hokej, který je oblíbeným zimním sportem dětí z Hronova i širokého okolí a nově zrekonstruovaná Wikov aréna poskytuje krásné zázemí, je na místě, aby se řady členů HC Wikov Hronov rozrostly o malé krasobruslařky a krasobruslaře.

Strana 10 z 23

Doporučujeme

Obchvat Broumova a měšťanský pivovar. Co dále?

hejtmm

V Broumově jsou dva velké problémy, na kterých je třeba vytrvale a dlouhodobě pracovat. Jedná se o obchvat Broumova (o něm se mluví desítky let) a areál měšťanského pivovaru...celý článek

Poslední komentáře