Broumovsko

Sobota 18.listopad 2017

Poslední aktualizace18.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

V Petrovických zatáčkách jezdilo vše, co mělo kolečka

Email Tisk PDF

P1000389Již šestým rokem dochází v Polici nad Metují k uzavření hlavního silničního tahu na Náchod, konkrétně tzv. Petrovických zatáček v úseku od firmy RESL až po křižovatku "na Mýtě". V sobotu se zde konal 6. ročník In-line bruslení v Petrovických zatáčkách, který přinesl drobné oživení.

V Hronově se bude krasobruslit

Email Tisk PDF

brusSportovní oddíl HC Wikov Hronov rozšíří od září 2015 svoji činnost o krasobruslařský oddíl. Vzhledem k tomu, že v Hronově má dlouholetou tradici hokej, který je oblíbeným zimním sportem dětí z Hronova i širokého okolí a nově zrekonstruovaná Wikov aréna poskytuje krásné zázemí, je na místě, aby se řady členů HC Wikov Hronov rozrostly o malé krasobruslařky a krasobruslaře.

Klášterní zahrada se o víkendu proměnila v cykloráj Trail Days

Email Tisk PDF

 DSC3177Areál zahrady broumovského kláštera se o víkendu 15. až 17. května proměnil v cyklistický ráj Trail Days, v němž nechyběly vyjížďky, hokejová projekce, živá muzika, ani prezentace nového typu kola Specialized - partnera regionu Broumovska.

Student broumovského gymnázia se stal Mistrem České republiky v běhu na lyžích

Email Tisk PDF

stolfaLetošní zima moc zimním sportům nepřála, přesto Štěpán Štolfa, student 2. A na Gymnáziu Broumov, stihl nasbírat v bílé stopě řadu skvělých úspěchů. Největším úspěchem je titul Mistra České republiky.

Cenu Teplických skal si odnesla starší žákyně ze Sokola Deštné v Orlických horách

Email Tisk PDF

sk1V sobotu se na sjezdovce SKI areálu Kamenec v Teplicích nad Metují jel lyžařský závod v obřím slalomu o Cenu Teplických skal. Nejlepší čas ze všech startujících zajela starší žákyně ze Sokola Deštné v Orlických horách Anna Doskanská a odnesla si tak hlavní cenu.

Strana 10 z 22

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek

Poslední komentáře