Poslední aktualizace22.01.2020 09:10

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Do cíle cyklistického etapového závodu Specialized MTB Trilogy dorazilo 165 závodníků

Email Tisk PDF

triTV cíli etapového závodu horských kol Specialized MTB Trilogy, který se od čtvrtka do soboty jel v okolí Teplic nad Metují, bylo klasifikováno 165 startujících závodníků. Vtězem se stal sedmadvacetiletý Michal Kaněra z týmu Ghost Mojekolo.cz, který zvládnul extrémně náročných 225 kilometrů se 7 600 metry převýšení za 11 hodin 47 minut a 49 sekund.

Dnes odstartuje etapový závod horských kol Specialized MTB Trilogy

trilDruhý ročník etapového závodu horských kol Specialized MTB Trilogy odstartuje dnes v 15 hodin v Teplicích nad Metují prologem. Následující dny čekají na více než 200 startujících tři etapy, z nichž každá má úplně jiný charakter a celkem náročný profil.

Olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý vyhrál i silniční Sudety v Teplicích nad Metují

kulhavy

Olympijský vítěz závodu horských kol z Londýna Jaroslav Kulhavý vyhrál v neděli i 9. ročník silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour v Teplicích nad Metují. Na start závodů na 155 a 103 kilometrů se postavilo 404 závodníků ze šesti zemí – Česka, Polska, Slovenska, Německa, Irska, USA a Nového Zélandu.

Besedu o putování Amerikou na kole si nenechalo ujít přes sto návštěvníků

amer1

Besedu o putování Amerikou na kole si nenechalo ujít přes sto návštěvníků. Čtvrteční podvečer patřil vyprávění o cestování napříč přírodou USA. V konferenčním sále broumovského infocentra zahájil v 19 hodin druhý díl své poutavé story Broumovák Martin Stiller.

Teplický SK REDPOiNT TEAM hodnotil rok 2012

klub_2012

Ještě před vánočními svátky, ve čtvrtek 20. prosince v restauraci Skalní mlýn v Bučnici, uspořádal výroční schůzi sportovní oddíl z Teplic nad Metují SK REDPOiNT TEAM. Mimo jiné záležitosti zde byli také vyhlášeni nejlepší sportovci roku 2012.

Strana 20 z 27

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek