Broumovsko

Úterý 26.leden 2021

Poslední aktualizace25.01.2021 08:53

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Besedu o putování Amerikou na kole si nenechalo ujít přes sto návštěvníků

Email Tisk PDF

amer1

Besedu o putování Amerikou na kole si nenechalo ujít přes sto návštěvníků. Čtvrteční podvečer patřil vyprávění o cestování napříč přírodou USA. V konferenčním sále broumovského infocentra zahájil v 19 hodin druhý díl své poutavé story Broumovák Martin Stiller.

Teplický SK REDPOiNT TEAM hodnotil rok 2012

Email Tisk PDF

klub_2012

Ještě před vánočními svátky, ve čtvrtek 20. prosince v restauraci Skalní mlýn v Bučnici, uspořádal výroční schůzi sportovní oddíl z Teplic nad Metují SK REDPOiNT TEAM. Mimo jiné záležitosti zde byli také vyhlášeni nejlepší sportovci roku 2012.

Závod horských kol Rallye Sudety má stejné vítěze jako v loňském roce. Friedla a Novákovou

Email Tisk PDF
sud1Jiří Friedl z týmu Rubena Auto - Menčík Specialized a Pavla Nováková z TREK - AR Brno zvítězili v sobotním maratonu horských kol Specialized Rallye Sudety 2012 na 115 kilometrů. Oba letošní vítězové triumfovali i v loňském roce.

Na start cyklistického závodu Okolo Broumova se postavilo 194 závodníků

Email Tisk PDF

ok1Na start druhého ročníku půlmaratonu MTB Okolo Broumova se v sobotu v Hejtmánkovicích postavilo 194 závodníků. Vítězem závodu jednotlivců se, stejně jako v loňském roce, stal Michal Bubílek z týmu Kellys Bike Ranch Team Praha, který na trati 60,9 kilometrů zvítězil v čase 2 hodiny 4 minuty a 41 vteřin.

Bude první český etapový závod MTB Trilogy v Teplicích nad Metují v příštích letech mezinárodní?

Email Tisk PDF
DS12_23565Do Teplic nad Metují se v minulých dnech sjeli závodníci na horských kolech nejen z Česka, ale i z dalších 6 zemí Evropy. Na start etapového závodu Specialized MTB Trilogy Broumovsko 2012 se postavilo více než 200 závodníků z celé republiky, jednotlivci nebo malé skupinky i ze zahraničí. „V příštích letech by účast zahraničních a domácích závodníků mohla být 50 na 50," říká jeden z autorů nápadu Tomáš Čada.

Strana 21 z 28

Doporučujeme

Baletka Daniela Valešová zabodovala na celosvětovém finále!

DSC 0914

Žákyně Balletu Petit, pod vedením trenérek Elišky Uhlířové a Kateřiny Drašnarové, se v prosinci zúčastnily finále celosvětové soutěže Dance Star, kde získaly několik cenných medailí! Českou republiku zde reprezentovaly Daniela Valešová a Andrea Šrámková. Daniela Valešová pravidelně dojíždí z Broumova do Hradce Králové a poctivě se účastní všech baletních tréninků... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

free