Broumovsko

Čtvrtek 2.duben 2020

Poslední aktualizace 2.04.2020 18:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Besedu o putování Amerikou na kole si nenechalo ujít přes sto návštěvníků

Email Tisk PDF

amer1

Besedu o putování Amerikou na kole si nenechalo ujít přes sto návštěvníků. Čtvrteční podvečer patřil vyprávění o cestování napříč přírodou USA. V konferenčním sále broumovského infocentra zahájil v 19 hodin druhý díl své poutavé story Broumovák Martin Stiller.

Teplický SK REDPOiNT TEAM hodnotil rok 2012

Email Tisk PDF

klub_2012

Ještě před vánočními svátky, ve čtvrtek 20. prosince v restauraci Skalní mlýn v Bučnici, uspořádal výroční schůzi sportovní oddíl z Teplic nad Metují SK REDPOiNT TEAM. Mimo jiné záležitosti zde byli také vyhlášeni nejlepší sportovci roku 2012.

Závod horských kol Rallye Sudety má stejné vítěze jako v loňském roce. Friedla a Novákovou

Email Tisk PDF
sud1Jiří Friedl z týmu Rubena Auto - Menčík Specialized a Pavla Nováková z TREK - AR Brno zvítězili v sobotním maratonu horských kol Specialized Rallye Sudety 2012 na 115 kilometrů. Oba letošní vítězové triumfovali i v loňském roce.

Na start cyklistického závodu Okolo Broumova se postavilo 194 závodníků

Email Tisk PDF

ok1Na start druhého ročníku půlmaratonu MTB Okolo Broumova se v sobotu v Hejtmánkovicích postavilo 194 závodníků. Vítězem závodu jednotlivců se, stejně jako v loňském roce, stal Michal Bubílek z týmu Kellys Bike Ranch Team Praha, který na trati 60,9 kilometrů zvítězil v čase 2 hodiny 4 minuty a 41 vteřin.

Bude první český etapový závod MTB Trilogy v Teplicích nad Metují v příštích letech mezinárodní?

Email Tisk PDF
DS12_23565Do Teplic nad Metují se v minulých dnech sjeli závodníci na horských kolech nejen z Česka, ale i z dalších 6 zemí Evropy. Na start etapového závodu Specialized MTB Trilogy Broumovsko 2012 se postavilo více než 200 závodníků z celé republiky, jednotlivci nebo malé skupinky i ze zahraničí. „V příštích letech by účast zahraničních a domácích závodníků mohla být 50 na 50," říká jeden z autorů nápadu Tomáš Čada.

Strana 21 z 28

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře