Broumovsko

Čtvrtek 14.listopad 2019

Poslední aktualizace15.11.2019 04:03

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Jan Hruška po páté zvítězil na silničním cyklistickém maratonu Sudety Tour

Email Tisk PDF
DSC_0496Jan Hruška z cyklistického týmu TOYOTA Dolák MTB, po loňském pátém místě, v neděli už po páté zvítězil na 8. ročníku silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour v Teplicích nad Metují. Mezi ženami vyhrála Hana Doležalová z týmu Varta Sokol Králův Dvůr.

V neděli se jede silniční cyklistický maraton Specialized Sudety tour

Email Tisk PDF

sud1

Silniční cyklo - maraton Specialized Sudety tour v neděli 3. června v 9 hodin odstaruje v Teplicích nad Metují ke svému 8. ročníku. Pořadatelem závodu je sportovní klub Redpoint team a na organizaci se podílí přes třicet obcí regionů Broumovska, Policka a Teplicka.

V květnu začnou jezdit cyklobusy i přes Broumovsko

Email Tisk PDF

bus

Milovníkům cyklistiky začnou od začátku května opět sloužit v Královéhradeckém kraji linky speciálních cyklobusů. První cyklobus projede přes Broumovsko 12. května na lince z Hradce Králové do Pece pod Sněžkou, další pak z Náchoda směrem na polský Karlów.

Cyklostezka přes česko-polské hranice - z Vižňova do obce Nowe Siodlo

Email Tisk PDF
CyklostezkaMnozí pamatujeme ještě časy, kdy představa, že pojedu do lesa nebo dokonce do hor na kole, byla absurdní. A když se chtělo jen tak projet nebo se někam podívat, využili jsme silnic a silniček, polních cest a mezí, pro lepší orientaci se třeba vzala i mapa.

V létě se v okolí Teplic nad Metují pojede první etapový závod horských kol v tomto regionu

Email Tisk PDF

sudety3

Novou oficiální akcí, která by měla přispět k propagaci Broumovska, bude první, ryze český etapový závod horských kol s názvem SPECIALIZED MTB TRILOGY, který se uskuteční ve dnech 4. – 8. července 2012. Za myšlenkou uspořádání závodu stojí Tomáš Čada z teplického Redpointteamu a Václav Hornych s Janem Kolajou z bikerského týmu Sportchallenge.

Strana 22 z 27

Doporučujeme

Rozhovor s Jirkou Malíkem o suchu, zádrži vody a modelech Zdoňov a Křinice

malikttt

Jiří Malík, předseda spolku Živá voda, vyhrál počátkem září se svým modelem Zádrže vody na Zdoňovsku kategorii Nápad v 11. ročníku soutěže E.ON Energy Globe. V současné době zároveň dokončuje druhý model, který se věnuje oblasti Křinicka. Oba tyto modely přicházejí s návrhem nápravy vysušené krajiny a zádrže vody. Podrobnosti vysvětluje Jiří Malík v rozhovoru... celý článek

 

Poslední komentáře

Fotka dne

2019 09 04 Broumov Klaster Mlhoviny Pano 8bit