Broumovsko

Úterý 29.září 2020

Poslední aktualizace30.09.2020 04:04

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Vítězem etapového závodu MTB Trilogy Broumovsko 2012 se stal Jan Hruška

Email Tisk PDF
tri111Vítězem prvního českého etapového závodu horských kol Specialized MTB Trilogy Broumovsko 2012, který se jel od středy do soboty v okolí Teplic nad Metují, se stal Jan Hruška z týmu Toyoty Dolák MTB.

MTB TRILOGY: Po prologu a 1. etapě vede Hruška, druhý Vokrouhlík jel závěr etapy bez sedla

Email Tisk PDF

tr1

Etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO, který ve středu odstartoval v Teplicích nad Metují má za sebou prolog a 1. etapu nazvanou Jestřebí hory. V čele závodu je český reprezentant a vítěz nedávného silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour Jan Hruška z Hradce Králové.

Dnes startuje první český etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO

Email Tisk PDF
trilogyDnešním prologem odstartuje v 15 hodin první český etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO, který se uskuteční ve dnech 3. – 7. července a bude mít centrum dění v Teplicích nad Metují.

Jan Hruška po páté zvítězil na silničním cyklistickém maratonu Sudety Tour

Email Tisk PDF
DSC_0496Jan Hruška z cyklistického týmu TOYOTA Dolák MTB, po loňském pátém místě, v neděli už po páté zvítězil na 8. ročníku silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour v Teplicích nad Metují. Mezi ženami vyhrála Hana Doležalová z týmu Varta Sokol Králův Dvůr.

V neděli se jede silniční cyklistický maraton Specialized Sudety tour

Email Tisk PDF

sud1

Silniční cyklo - maraton Specialized Sudety tour v neděli 3. června v 9 hodin odstaruje v Teplicích nad Metují ke svému 8. ročníku. Pořadatelem závodu je sportovní klub Redpoint team a na organizaci se podílí přes třicet obcí regionů Broumovska, Policka a Teplicka.

Strana 22 z 28

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web