Broumovsko

Čtvrtek 9.červenec 2020

Poslední aktualizace 9.07.2020 10:28

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Vítězem etapového závodu MTB Trilogy Broumovsko 2012 se stal Jan Hruška

Email Tisk PDF
tri111Vítězem prvního českého etapového závodu horských kol Specialized MTB Trilogy Broumovsko 2012, který se jel od středy do soboty v okolí Teplic nad Metují, se stal Jan Hruška z týmu Toyoty Dolák MTB.

MTB TRILOGY: Po prologu a 1. etapě vede Hruška, druhý Vokrouhlík jel závěr etapy bez sedla

Email Tisk PDF

tr1

Etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO, který ve středu odstartoval v Teplicích nad Metují má za sebou prolog a 1. etapu nazvanou Jestřebí hory. V čele závodu je český reprezentant a vítěz nedávného silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour Jan Hruška z Hradce Králové.

Dnes startuje první český etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO

Email Tisk PDF
trilogyDnešním prologem odstartuje v 15 hodin první český etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO, který se uskuteční ve dnech 3. – 7. července a bude mít centrum dění v Teplicích nad Metují.

Jan Hruška po páté zvítězil na silničním cyklistickém maratonu Sudety Tour

Email Tisk PDF
DSC_0496Jan Hruška z cyklistického týmu TOYOTA Dolák MTB, po loňském pátém místě, v neděli už po páté zvítězil na 8. ročníku silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour v Teplicích nad Metují. Mezi ženami vyhrála Hana Doležalová z týmu Varta Sokol Králův Dvůr.

V neděli se jede silniční cyklistický maraton Specialized Sudety tour

Email Tisk PDF

sud1

Silniční cyklo - maraton Specialized Sudety tour v neděli 3. června v 9 hodin odstaruje v Teplicích nad Metují ke svému 8. ročníku. Pořadatelem závodu je sportovní klub Redpoint team a na organizaci se podílí přes třicet obcí regionů Broumovska, Policka a Teplicka.

Strana 22 z 28

Doporučujeme

Rozhovor se Stanislavem Pitašem o akci Free World Broumov 2020

13346582 954272128004039 1456887943798586450 n 1

"Člověk musí být trochu šílený, aby mohly vznikat výjimečné věci."

V sobotu 5. září se bude v Broumově konat zcela unikátní akce. Pokud vše vyjde podle představ, mělo by se ten den na Mírovém náměstí sejít 160 hudebníků, aby si společně zahráli několik známých rockových šlágrů. Něco podobného nemá v České republice obdoby a Broumov se tak hlásí o jedinečné prvenství. Více o akci nám prozradí její organizátor, pan Stanislav Pitaš...celý článek

 

Poslední komentáře