Broumovsko

Pondělí 27.leden 2020

Poslední aktualizace28.01.2020 04:49

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

MTB TRILOGY: Po prologu a 1. etapě vede Hruška, druhý Vokrouhlík jel závěr etapy bez sedla

Email Tisk PDF

tr1

Etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO, který ve středu odstartoval v Teplicích nad Metují má za sebou prolog a 1. etapu nazvanou Jestřebí hory. V čele závodu je český reprezentant a vítěz nedávného silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour Jan Hruška z Hradce Králové.

Dnes startuje první český etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO

Email Tisk PDF
trilogyDnešním prologem odstartuje v 15 hodin první český etapový závod horských kol SPECIALIZED MTB TRILOGY BROUMOVSKO, který se uskuteční ve dnech 3. – 7. července a bude mít centrum dění v Teplicích nad Metují.

Jan Hruška po páté zvítězil na silničním cyklistickém maratonu Sudety Tour

Email Tisk PDF
DSC_0496Jan Hruška z cyklistického týmu TOYOTA Dolák MTB, po loňském pátém místě, v neděli už po páté zvítězil na 8. ročníku silničního cyklomaratonu Specialized Sudety Tour v Teplicích nad Metují. Mezi ženami vyhrála Hana Doležalová z týmu Varta Sokol Králův Dvůr.

V neděli se jede silniční cyklistický maraton Specialized Sudety tour

Email Tisk PDF

sud1

Silniční cyklo - maraton Specialized Sudety tour v neděli 3. června v 9 hodin odstaruje v Teplicích nad Metují ke svému 8. ročníku. Pořadatelem závodu je sportovní klub Redpoint team a na organizaci se podílí přes třicet obcí regionů Broumovska, Policka a Teplicka.

V květnu začnou jezdit cyklobusy i přes Broumovsko

Email Tisk PDF

bus

Milovníkům cyklistiky začnou od začátku května opět sloužit v Královéhradeckém kraji linky speciálních cyklobusů. První cyklobus projede přes Broumovsko 12. května na lince z Hradce Králové do Pece pod Sněžkou, další pak z Náchoda směrem na polský Karlów.

Strana 22 z 27

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře