Broumovsko

Sobota 4.duben 2020

Poslední aktualizace 3.04.2020 11:00

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

V květnu začnou jezdit cyklobusy i přes Broumovsko

Email Tisk PDF

bus

Milovníkům cyklistiky začnou od začátku května opět sloužit v Královéhradeckém kraji linky speciálních cyklobusů. První cyklobus projede přes Broumovsko 12. května na lince z Hradce Králové do Pece pod Sněžkou, další pak z Náchoda směrem na polský Karlów.

Cyklostezka přes česko-polské hranice - z Vižňova do obce Nowe Siodlo

Email Tisk PDF
CyklostezkaMnozí pamatujeme ještě časy, kdy představa, že pojedu do lesa nebo dokonce do hor na kole, byla absurdní. A když se chtělo jen tak projet nebo se někam podívat, využili jsme silnic a silniček, polních cest a mezí, pro lepší orientaci se třeba vzala i mapa.

V létě se v okolí Teplic nad Metují pojede první etapový závod horských kol v tomto regionu

Email Tisk PDF

sudety3

Novou oficiální akcí, která by měla přispět k propagaci Broumovska, bude první, ryze český etapový závod horských kol s názvem SPECIALIZED MTB TRILOGY, který se uskuteční ve dnech 4. – 8. července 2012. Za myšlenkou uspořádání závodu stojí Tomáš Čada z teplického Redpointteamu a Václav Hornych s Janem Kolajou z bikerského týmu Sportchallenge.

Singltrek Javoří hory jde ve stopách stejného projektu Singltrek pod Smrkem, který byl zařazen mezi sedm nejlepších světových destinací pro terénní cyklistiku

Email Tisk PDF

4

Projekt Singltrek Javoří hory připravuje v této chvíli Společnost pro destinační management Broumovska a chce následovat projekt sítě rekreačních stezek pro cyklisty v lesích Libereckého kraje, společný projekt Lesů České republiky a Svazku obcí Smrk.

Spininkové centrum indoor cycling v Broumově zahajuje sezónu

Email Tisk PDF

indoor

Spininkové centrum oddílu Slovanu Broumov indoor cycling zahajuje 3. října 2011 sezónu.

Strana 23 z 28

Doporučujeme

Mezinárodní soutěž Broumovská klávesa spustila registraci pro desátý ročník

kalvesa

Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy Broumovská klávesa už zná termín svého příštího ročníku. 10. ročník soutěže, určené klavíristům do 17 let, se uskuteční 24.–26. dubna 2020. Registrace pro účastníky již byla spuštěna... celý článek

 

Poslední komentáře