Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

V Machově se pojede jeden ze série cyklistických závodů Nova cup 2018

Email Tisk PDF

novaCyklistický seriál horských kol pro širokou veřejnost Nova cup představil termíny pro rok 2018. Jeden ze závodů se pojede v Machově ve Stolových horách.

Borský klub lyžařů Machov úspěšně válcuje kluby v kraji

jendaV sobotu na Benecku Borský klub lyžařů Machov úspěšně zakončil běžeckou kvalifikaci na Olympiádu dětí a mládeže. Z osmi startujících za Královéhradecký kraj jedou na olympiádu čtyři borci z machovského klubu.

Skiareál Kamenec v Teplicích nad Metují dnes zahájil provoz

kamenVe Skiareálu Kamenec v Teplicích nad Metují byla dnes zahájena lyžařská sezóna.

Machovsko nabízí velké množství nejrůznějšího aktivního vyžití

stopaMachovsko je krásné v každém ročním období, ale právě v zimě nabízí množství nejrůznějšího aktivního vyžití pro celou rodinu (sáňkování, bobování, běžky i sjezdování, skoky na lyžích).

Lukáš Doležal z Borského klubu lyžařů Machov získal titul Mistra České republiky 2017 žactva v severské kombinaci

22690293 1809273572434026 888459505 oV sobotu 14. října se konalo v Desné v Jizerských horách letní Mistrovství České republiky 2017 v severské kombinaci žactva. Borský klub lyžařů Machov skvěle reprezentoval Lukáš Doležal v kategorii žáků 11-12 let, který získal titul Mistra České republiky. Jan John v kategorii 13-14 let obsadil hezké 7. místo.

Strana 2 z 24

Doporučujeme

Polická starostka je nominovaná v soutěži Žena regionu. O vítězce rozhodne hlasování veřejnosti!

ida

Starostka Police nad Metují Ida Jenková je v nominaci 9. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu. Soutěž je určena všem ženám, které dosahují jedinečných výsledků nejen ve své profesi, ale aktivně se podílejí i na veřejném životě, tvoří hodnoty, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům, přispívají ke zlepšení a rozvoji svého regionu a ještě při tom zvládají péči o rodinu. Hlasovat pro Idu Jenkovou můžete do 31. srpna ZDE! ...celý článek