Poslední aktualizace18.11.2017 04:23

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika

Cyklistika a zimní sporty

Lukáš Doležal z Borského klubu lyžařů Machov získal titul Mistra České republiky 2017 žactva v severské kombinaci

Email Tisk PDF

22690293 1809273572434026 888459505 oV sobotu 14. října se konalo v Desné v Jizerských horách letní Mistrovství České republiky 2017 v severské kombinaci žactva. Borský klub lyžařů Machov skvěle reprezentoval Lukáš Doležal v kategorii žáků 11-12 let, který získal titul Mistra České republiky. Jan John v kategorii 13-14 let obsadil hezké 7. místo.

Zima ještě nezačala a machovští lyžaři už vítězí

sk2Sotva skončilo léto a členové Borského klubu lyžařů Machov si nasadili lyže a začali sbírat medailová umístění. Týden po slavnostním otevření opraveného můstku K 40 v Machově se zde konal Borský pohár 2017 žáků a žákyň ve skoku a severské kombinaci a zároveň letní Český pohár HOP CUP 2017.

Mistrovské Sudety vyhráli Boudný a Pichlíková

DSC 2181Rekordní počet 1137 startujících měl 23. ročník MTB marathonu Specialized Rallye Sudety, který se v sobotu v Teplicích nad Metují uskutečnil již popáté jako Mistrovství České republiky. Cílem projelo 962 bikerů a bikerek, z toho na dlouhé trati 520, na střední 284 a na krátké 158.

V Machově otevřeli nově zrekonstruovaný skokanský můstek

IMG 2806"Každý máme své sny, jsou sny, které se někdy i vyplní. Ten náš sen máme tady před sebou," těmito slovy zahájil ve středu 6. září předseda Borského klubu lyžařů Machov Stanislav Jirásek slavnostní otevření skokanského můstku v areálu klubu.

Petrovické zatáčky lákaly k jízdě na bruslích a koloběžkách

untitled 17 1

V sobotu 19. srpna se opět po roce uzavřela hlavní cesta mezi Policí nad Metují a Hronovem. Důvodem byly Petrovické zatáčky 2017 - devátý ročník in-line bruslení pro širokou veřejnost a třetí ročník hobby závodů na koloběžkách.

Strana 1 z 22

Doporučujeme

Mobilní aplikace může pomoci získat peníze na výměnu oken ve vižňovském kostele

3

Žádost broumovského děkanství byla Nadací ČEZ zařazena do projektu Pomáhej pohybem. Celé je to založeno na tom, že jedinec si musí na svůj telefon nainstalovat aplikaci od ČEZu "pomáhej pohybem", zaregistrovat se a při každé fyzické aktivitě (chůze, běh, tanec, posilovna, jizda na kole atd) aplikaci zapnout. Ta mu na základě např. ujetých kilometrů přiřadí určitý počet bodů a ty musí následně přiřadit projektu (v tomto případě je to oprava oken v kostele svaté Anny ve Vižňově)... celý článek