Broumovsko

Úterý 22.září 2020

Poslední aktualizace24.09.2020 04:55

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Sport Cyklistika Teplický SK REDPOiNT TEAM hodnotil rok 2012

Teplický SK REDPOiNT TEAM hodnotil rok 2012

Email Tisk PDF
seznam článků
Teplický SK REDPOiNT TEAM hodnotil rok 2012
Strana 2
Všechny strany

klub_2012

Ještě před vánočními svátky, ve čtvrtek 20. prosince v restauraci Skalní mlýn v Bučnici, uspořádal výroční schůzi sportovní oddíl z Teplic nad Metují SK REDPOiNT TEAM. Mimo jiné záležitosti zde byli také vyhlášeni nejlepší sportovci roku 2012.

Absolutním vítězem se stal Tomáš Čada se 75 starty a 84 medailovými umístěními, z čehož bylo 52 zlatých, 23 stříbrných a 9 bronzových. Druhý byl Michal Demjanovič se 77 starty a 73 medailovými umístění (57-10-6) a třetí místo obsadila Jitka Pešinová s 34 starty a 40 medailovými umístěními (27-11-2). Čtvrté místo obsadila Nikol Benešová, páté Jolana Benešová, šesté Jiří Fulka, sedmé Jiří Slabý, osmé Lukáš Pospíšil, deváté Jiří Pospíšil a desáté Daniela Chlíbková. Nejlepším horolezcem se stal Pavel Hrubý.

Členové týmu absolvovali v roce 2012 celkem 481 startů a získali 385 medailových umístění, z toho bylo 207 zlatých, 111 stříbrných a 67 bronzových.

Sportovní klub REDPOiNT TEAM uspořádal v roce 2012 celkem 9 závodů, kterých se zúčastnilo 2003 startujících. "Závody se uskutečnily s finanční podporou Města Teplice nad Metují, Agentury pro rozvoj Broumovska, Českého svazu cyklistiky, firem Specialized, Pilsner Ulquer, Lissport a s podporou mnoha dalších partnerů, jako například MRX, 3F vision, Jobi design, Pepsico a Stěnava Tomáš Janák. Všem jmenovaným a i mnoha dalším děkujeme," ocenil pomoc Tomáš Čada.

Po oficiální části zahrála k tanci i poslechu polická kapela Adept Blues Band. V pátek po snídani, ti, kteří vydrželi do druhého dne, vyrazili prozkoumat tajné stezky v okolí Vlčí rokle.

"V očekávání věcí příštích jsme byli s devíti kilometry v nohách na oběd zpátky, ale konec jedné epochy, jak hlásal Mayský kalendář, proběhl v naprostém klidu a pohodě," uvedl Tomáš Čada. K tomu řekl již 14. prosince M. Zelenka: "Po 21. prosinci se najde mnoho lidí, kteří budou prohlašovat, že došlo na jejich slova, a že se nic nestalo. Skutečně nemusí vůbec dojít ke změně okolní reality, ale "pouze" ke změně vědomí lidí a dalších bytostí. Takže lidé, kteří budou tvrdit, že se nestalo nic, budou mít do určité míry pravdu. U některých lidí nedojde ani ke změně vědomí, a to z více důvodů. Například, že změnu nepřijali, nebo u lidí s nižší frekvencí vibrací tato změna bude malá."

Do nového, nejen sportovního, roku 2013 popřál Tomáš Čada: "Děkujeme Vám za přízeň a podporu v uplynulém roce a přejeme Vám do nového roku hodně štěstí, zdraví a co nejvíce splněných snů. To, co je pro náš život nejdůležitější je umění žít a milovat tak, abychom procházeli životem šťastně a prožili ho tvořivým a harmonickým způsobem. Umění žít je umění koncentrace na své činy a myšlenky v každém okamžiku, koncentrace na čistotu svých úmyslů a dlouhodobá práce na sobě samém. To, co nám pomáhá k tomu, abychom byli šťastni, je láska. Láska je stav duše, není to vztah k něčemu nebo někomu, a čím více bytostí budete milovat, tím více bytostí bude k vám mít lepší vztah a vy budete mít i více důvodů milovat. Učte se milovat, milujte a budete milováni."

Zdroj zprávy a foto sportovní klub SK REDPOiNT TEAM.

obrazek_10


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Covid začíná motat hlavu i fotbalu

Covid začíná motat hlavu i fotbalu

Výsledek nejapných vládních nařízení a současná panika a hloupost některých lidí se začíná projevova...

Královéhradecký kraj dokončil největší investici ve své historii. Náchodské nemocnici přibyly dva moderní pavilony

Královéhradecký kraj dokončil největší investici ve své historii. Náchodské nemocnici přibyly dva moderní pavilony

1,4 miliardy korun – tolik si vyžádala stavební část první etapy modernizace a dostavby Oblastní nem...

 Free Eden?

Free Eden?

Ani ne čtrnáct dní poté, co pan Pitaš zveřejnil zprávu o zavření broumovského klubu Eden a nutnosti ...

Soutěž Česko zpívá 2020 má své vítěze

Soutěž Česko zpívá 2020 má své vítěze

Dne 10. září se v trutnovském Společenském centru UFFO uskutečnilo slavnostní GALA FINÁLE 13. ročník...

Wihanův rok: České kvarteto - pan profesor opět odchází

Wihanův rok: České kvarteto - pan profesor opět odchází

V letošním roce uplyne sto let od úmrtí jednoho z nejvýznamnějších rodáků z Police nad Metují. 1. kv...

Doporučujeme

Něco podobného ještě v České republice nebylo

6

Sešlo se to vlastně úplně náhodně. Na jedné straně akce Free World Broumov, jejíž podtext tvořila myšlenka o svobodomyslnosti, na druhém pocitovém pólu zpráva, že pořadateli sobotního sedánku, panu Stanislavu Pitašovi, úřady zavírají klub Eden. To zapůsobilo na mnoho lidí jako bodnutí do srdce, nikdo tomu nechtěl věřit a poté - když se informace potvrdila - to tak nikdo nechtěl nechat... celý článek

 

 

Poslední komentáře

Fotka dne

Dětská skupina propagace2020 SRPEN web