Broumovsko

Pondělí 19.březen 2018

Poslední aktualizace20.03.2018 04:48

Czech Dutch English German Polish
Jste zde: Kultura Divadlo

Divadlo

Konferenčním sálem Infocentra v Broumově se nesly čertovské básničky

Email Tisk PDF

cer1Mikuláš s anděly a neposednými čerty přišel v sobotu do Konferenčního sálu Infocentra v Broumově. Básničky Čertíku, Bertíku..., Mikuláš ztratil plášť a další se zvesela nesly sálem.

Divadlem se linul smích nejen Uršuly Klukové

Email Tisk PDF

ur6TV broumovském divadle se v úterý uskutečnila premiéra zábavného pořadu Klukoviny aneb na co si kdo vzpomene s Uršulou Klukovou, Vlastimilem Harapesem a Šimonem Pečenkou.

"Jako u nás doma!" Tak komentovali návštěvníci představení Tři verze života

Email Tisk PDF

di1V sobotu se v Městském divadle v Broumově uskutečnilo představení francouzské dramatičky Yasmin Reze Tři verze života. Po hrách Kumšt a Bůh masakru je to její další divadelní hra plná humoru a mezilidských vztahů.

Strašidelnou Alejku letos znovu naplnila strašidla, děti a jejich smích

Email Tisk PDF

al8TLetos již čtvrtý ročník Strašidelné Alejky připadl na pátek 31. října 2014. Začátek byl v 17 hodin a děti si jednotlivá stanoviště mohly procházet až do 19. hodiny.

Růžový dvůr ožil dětským smíchem

Email Tisk PDF

lou1Nedělní poprázdninové odpoledne 7. září ožilo v Růžovém dvoře broumovského kláštera dětským smíchem. Pozvání přijal lidový loutkář Jiří Polehňa. Dětem představil známou pohádku Neposlušná kůzlátka.

Petr Nikl: "Nikdy předem nevím, jak koncert dopadne."

Email Tisk PDF

ni1"Nikdy předem nevím, jak koncert dopadne." Touto větou odstartoval ve středu večer výtvarník, hudebník a umělecký šéf výstavy Orbis Pictus Petr Nikl svůj ojedinělý koncert v prostorách výstavy Play Broumovsko. Performance v prostorech bývalé přádelny textilní společnosti Veba s názvem Bludný rybář se uskutečnila netradičně v tmavém sále kolem objektu Kuleta autorky Marianny Stránské.

V Polici nad Metují se setkají básníci z celé republiky

Email Tisk PDF

ppp1Od pátku 8. srpna do neděle 10. srpna se v Polici nad Metují uskuteční páté setkání básníků z celé České republiky pod názvem Police plná poezie (PPP). Setkání se uskuteční s laskavou podporou Města Police nad Metují.

Jiráskův Hronov opět nabízí to nejlepší z amatérského divadla

Email Tisk PDF

hrrLetošní 84. ročník festivalu amatérského divadla Jiráskův Hronov začal a potrvá do soboty 9. srpna. V hlavním programu nabídne divákům 41 inscenací, které se budou hrát ve 107 představeních. Na hronovských jevištích budou k vidění inscenace činoherního, experimentujícího, studentského a loutkového divadla, chybět nebude ani divadlo poezie či divadlo hudební. Hlavní program se skládá z nejúspěšnějších inscenací vzešlých z celostátních přehlídek, jejichž většině předcházely přehlídky krajské.

Skončil devátý ročník festivalu Malé letní divadlení

Email Tisk PDF

male1V úterý 22. července začal v Broumově na Kostelním náměstí divadelní festival amatérských i profesionálních souborů Malé letní divadlení. Moderátorského žezla se ujala Pavla Hajpišlová, která na prvním festivalovém dni uvítala na tři stovky návštěvníků a slavnostního zahájení se již tradičně ujal starosta města Milan Kotrnec.

Strana 10 z 18

Doporučujeme

Zakladatelka PSO Petra Soukupová je ve finále hlasování Nadace Via o Cenu Via Bona

petra

Nadace Via vybrala 15 nejinspirativnějších příběhů dobra za poslední rok. Z těchto příběhů pěti kategorií vzejdou držitelé letošní filantropické Ceny Via Bona. Veřejnost může na webu www.cenaviabona.cz vybrat ten nejsilnější z nich. Jednou z finalistek v kategorii Mladý srdcař je zakladatelka Police Symphony Orchestra Petra Soukupová!... celý článek

Poslední komentáře